Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ние от екипа на PSBG, търсим няколко човека, които ще се присъединят към нас. В момента търсим един Администратор, двама Модератора, двама Екип Ресурси, както и един Кодер.

Сега ще ви дам малко информация, всеки пост за какво трябва да отговаря и какви са му длъжностите.

Администратор - Това е човек, който ще отговаря за модули, приложения, ще помага с търсенето на сайтове с който да разменяме банери, ще ми помага с вземането на решения за екипа, трябва да има повече свободно време.

Модератор - Това предполагам ви е ясно, отговаря за реда във форума, следи за нарушения и слага наказания,предупреждения.

Екип Ресурси - Това ще е човек, който ще търси ресурси от други сайтове, под ресурси имам предвид Четки, Шрифтове, Рендери, .Psd файлове, Модели, Текстури, Стокове. Като цяло е това, трябва да има повече свободно време. :)

Кодер - Това е човек който ще отговаря за програмната част, кодовете. Ще му докладвам за грешки, проблеми, а той ще търси тяхното решение, разбира се, ще му помагам колкото мога.

А от всичко остана само да дам линк към сайта : http://psbulgaria.com

Ако имате някакъв въпрос, относно някой пост, пишете в темата. Ще ви помогна колкото мога.

Редактирано от TqnaTa Stankov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкретизирай какво ти е нужно , т.е. какво искаш да прави кодера ?

Търся кодер, който разбира от IPB. Ще ми помага с форум, програмната част. Питайте ако имате въпроси. :)

Редактирано от sight (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбира от форумната система IPB. Да може да оправя грешки в кодовете. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.