Премини към съдържанието
trabant4e

Проблем със Sony CMD-J70

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Имам следния проблем със Sony CMD-J70 :

До скоро всичко си беше нормално,но прети някаде 1 месец спря да ми дава да записвам номера във SIM.Веднага ми дойде на ума да провера да не ми е свършила паметта,но уви не е ...Взех картата от телефона и е сложих на друг телефон пре спокойно си записвам номера във SIM.Във момента записвам във телефона и всичко работи ,но е по-неудобно.Взех чужда SIM карта и е сложих на моя телефон отново ми вади същата грешка!От това си помислям ,че грешката е във телефона.Ето какво пише и на въпросната гршка:

Поставена е нова SIM карта.Паметта на телефона,свързана с предната SIM карта,ще бъде изтрита.

EDIT : Най-отдоло има един бутон "ОК" когато го натисна ми пише : Изтриване

ДА

НЕ

Страх ме е да натисна "ДА" защото да не ми се изтрият номерата от картата.Какво да правя?

Редактирано от trabant4e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо си пипал в настройките на телефонния указател.Рзазрови се добре и ще намериш проблема,ако не стане отиди в офиса на М-тел или Глобул там ще ти помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Поставена е нова SIM карта.Паметта на телефона,свързана с предната SIM карта,ще бъде изтрита.

ДА

НЕ

Страх ме е да натисна "ДА" защото да не ми се изтрият номерата от картата.Какво да правя?

<{POST_SNAPBACK}>

Е аз не мога да си обесня защо те е страх да натиснеш ДА като няма начин да ти се истрият данните от старата СИМ защото номерата са ти в картата а не в ГСМ-а не мога да си го обесня как ще стане това

Или пък записвай си номерата в ГСМ-а и после си ги копирай в картата и готово ти си решаваш какво да правиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е аз не мога да си обесня защо те е страх да натиснеш ДА като няма начин да ти се истрият данните от старата СИМ защото номерата са ти в картата а не в ГСМ-а не мога да си го обесня как ще стане това

Или пък записвай си номерата в ГСМ-а и после си ги копирай в картата и готово ти си решаваш какво да правиш

<{POST_SNAPBACK}>

Въпроса е ,че всичко е във СИМ а само около 8 номера са във ГСМ-а ..Апък М-тела незнам дали ще помогнат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ДА

НЕ

Такаа, и аз имам такова телефонче и това е съвсем нормално - появява се при смяна на СИМ картите. Това което се изтрива всъшност е групирането на данните, а не самите данни. Например на някой си Иван му имаш записани мобилен и домашен номер (при този телефон към едно име можеш да записваш по 3 номера и 2 бележки). След изтриване на паметта ще ти се появят двама Ивановци като на единия ще е записан домашния а на другия мобилния номер. Така че не се притесняваяй, а трий смело.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.