Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

V.P

Електронна поща и регистрации

Препоръчан отговор

Здравейте :) Искам да попитам има ли начин да разбера всички сайтове, в които съм се регистрирала с дадена електронна поща? Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Искам да попитам има ли начин да разбера всички сайтове, в които съм се регистрирала с дадена електронна поща? Благодаря предварително :)

Да, като прегледате старите си писма и видите кои сайтове са ви връщали писма за регистрация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не пазя писма :/ Значи няма друг начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не пазя писма :/ Значи няма друг начин?

А каква е причината да се интересувате от това? Извинете ме, но ми се струва че намеренията ви не са съвсем чисти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че сте останали с грешно впечатление :) Дори не знам за какво ми говорите, но няма значение! Мисълта ми е да знам в кои сайтове съм се регистрирала. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Костадин Данов
      Здравейте!
      Работя върху създаването на един уебсайт, собствен проект с програма "УебпейджМейкър" .
      Пълен аматьор съм и за това съм избрал тази програма и към момента ми харесват възможностите и начина по който се получават нещата. Главната цел на сайта е проучване дали услугата , която ще предлагам ще бъде търсена
      За тази цел обаче искам да направя бланка/пренасочване към поща, не знам как се нарича точно. 
      Идеята е следната: потребителя харесва това което вижда и иска да изпрати запитване , като в страницата искам да сложа полета за дата , име, имейл на потребителя и бутон "изпрати" , който аз да получа на имейла на страницата и съответно да му отговоря. Възможно ли е това да се направи с тази програма? Ако да- как? Ако не- здраве да е!
      Весели Празници!

• от Gangosa
      Весела коледа и щастлива нова година на всеки българин в тоя форум.
      Днес забелязох ,че в yahoo пощата ми ми излиза телефонен номер , както моя така и на другите тел. номера . Някой да знае нещо по въпроса. Или да си махам номера от пощата.
    • от Petresko123
      Здравейте приятели, 

Надявам се, че поствам в подходящата категория, ако ли не, моля администраторите да не изтрият темата,а да я преместят в подходящата категория.

От известно време се ровя в интернет да намеря материал, за това какви са плюсовете и минусите при PayPal регистрация чрез поща в google.

Наел съм няколко момчета, които да изработят една платформа за дарения. Накараха ме да регистрирам имейл darenia@napravidarenie.org. Регистрацията на имейла в PayPal вече е извършена, но момчетата искат да се направи PayPal регистрация чрез поща в google.

Та, може ли някой да сподели своето виждане и опит при такива случаи?

Поздрави!
    • от Alexandar Manuilov
      Здравейте! Вече повече от месец съм с Windows 8. Операционната система се държи много добре и нямам почти  никакви проблеми с използването ѝ, но искам да попитам някой знае ли как мога да добавя акаунта си в abv в приложението "поща". Благодаря предварително ! 
    • от talaz = denken
      Търся сайт или програма, на която, като посоча определена страница от сайт или офис файл-да извлече всички адреси на електронни пощи и да ги превърне в удобни за бързо и лесно копиране, с цел да бъдат разпратени по ел. поща, подобно на СПАМ.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.