Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

преди малко направих една папка натиснах дясното копче на мишката и дадох на hidden и там ми излезе нещо. и цъкнах нещо и бам, папката я няма, някой да знае какво е станало с нея? ;д;д

Ето това ми излезе и цъкнах на ОК и изчезна..? 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скрил си папката. Отиваш в Tools->Folder Options->View->Цъкаш на Show Hidden Files and Folders и след това папката ти ще се покаже като по-бледа от останалите. Даваш и десен бутон, махаш отметката от Hidden и даваш Apply - отново ще стане видима.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало, не цъкай къде ти падне като малоумен, защото, може да си изпатиш много. Hidden означава скрит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало, не цъкай къде ти падне като малоумен, защото, може да си изпатиш много. Hidden означава скрит.

Момчето не разбира и пита.Смятам че е много грозно от твоя страна да му даваш определения като малоумен.Ако махнеш тази дума мисля че пак много добре ще ти разбере предупреждението да не пипа където му падне. :mad:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При такова заглавие на темата, да се чудиш кой е прав :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При такова заглавие на темата, да се чудиш кой е прав :whist:

Може  и да не е конфигурирал правилно заглавието но не смятам че трябва да се обиждаме за щяло и не щяло.Направете му забележка ако трябва да си редактира заглавието ама да се ръсят безпричинни обиди е грозно.Културата и етиката не трябва да отиват на втори план още повече когато не познаваш човека срещу теб. :mad:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчето не разбира и пита.Смятам че е много грозно от твоя страна да му даваш определения като малоумен.Ако махнеш тази дума мисля че пак много добре ще ти разбере предупреждението да не пипа където му падне. :mad:

Трябвало е да първо да пита и после да действа, а не обратното. Казвам му го директно, защото утре ще бръкне в System 32, ще затрие някой системен файл и после ще има "Изтрих нещо. и?"  Компа му се развалил, не знам си какво. И ще пусне още 100 теми как да му оправим прозорците. Трябва да се мисли, преди да се прави нещо.

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябвало е да първо да пита и после да действа, а не обратното. Казвам му го директно, защото утре ще бръкне в System 32, ще затрие някой системен файл и после ще има "Изтрих нещо. и?"  Компа му се развалил, не знам си какво. И ще пусне още 100 теми как да му оправим прозорците. Трябва да се мисли, преди да се прави нещо.

Явно не ме разбра какво исках да ти кажа.Бъди жив и здрав.В излишни спорове не желая да навлизам. :mad:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не ме разбра какво исках да ти кажа.Бъди жив и здрав.В излишни спорове не желая да навлизам. :mad:

Много добре те разбирам, просто не искам автора да се вкарва във филми. Не казвам, че той е малоумен, а действията му. Прочети му още веднъж заглавието. Жив и здрав бъди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не цъка как ще се научи?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не цъка как ще се научи?

Има списания, има интернет. Купувах списанието PC World от 2004 година, когато излезе Pentium 4  Extreme Edition. Oт тогава, докато списанието мина онлайн, всеки месец го купувах, в началото беше по 3,50 , после го вдигнаха на 3.99 лева. Няма да ти казвам колко пъти съм ги прелиствал и още ги пазя. Ако си на зор, мога да ти направя снимка. Той в момента действа на пробата и грешката. Това е все едно да бръкнеш в контакта с някаква метална пръчка и да видиш какво ще стане. Е познай....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е все едно да бръкнеш в контакта с някаква метална пръчка и да видиш какво ще стане. Е познай....

Апф, няма ли някой да ти раздаде червен картон, че да не ръсиш нежелани остроумия в темата? Човекът получи отговор, а ти дори не даваш някаква полезна информация, а точно се покриваш с лафа, който завършва със "Създаваш тема в български форум - обясняват ти колко си тъп". Голяма работа като обърка нещо човек в софтуера - ще плати 20лв за преинсталация и е готов - нищо страшно не е станало.
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е все едно да бръкнеш в контакта с някаква метална пръчка и да видиш какво ще стане. Е познай....

И това съм правил като малък - бащата сменя после няколко стопени контакта и бушона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това съм правил като малък - бащата сменя после няколко стопени контакта и бушона.

Господ те е пазил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега вече има защитени контакти, специално за да не могат децата да бъркат в тях. Другото решение е просто да се слагат на високо, аз например за инсталацията съм си избрал височина от 1,40метра. Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има списания, има интернет. Купувах списанието PC World от 2004 година, когато излезе Pentium 4  Extreme Edition. Oт тогава, докато списанието мина онлайн, всеки месец го купувах, в началото беше по 3,50 , после го вдигнаха на 3.99 лева. Няма да ти казвам колко пъти съм ги прелиствал и още ги пазя. Ако си на зор, мога да ти направя снимка. Той в момента действа на пробата и грешката. Това е все едно да бръкнеш в контакта с някаква метална пръчка и да видиш какво ще стане. Е познай....

И аз ги имам от 2003-та, но от както минаха на онлайн версии ги заразях и мисля, че не само аз. Да миришат на ново мастило, да си починат очите малко от монитора или да си ги четеш в WC-то - несравнимо. С тези pdf формати не ми вършат никаква работа - още повече, че мога да си набавям бровете на английски, но явно са я закъсали за съжаление. И все пак другите са прави - колкото и да чете не можеш да си съвсем подготвен без практика...теорията не е всичко. Без да си го скапе/омаже сам поне 10-тина пъти и толкова да си го преинсталира няма да се научи. Именно любопитството го е тласнало да провери каква е тази отметка и това е пътя към прогреса и развитието. Ако отваря само един notepad, paint, calc ще си остане на това ниво. Трябва и да се чете, но трябва и да се човърка. Най-добре е ако има Image или виртуална ОС за експерименти... :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ги имам от 2003-та, но от както минаха на онлайн версии ги заразях и мисля, че не само аз....

Аз имам броеве от няколко различни списания, но никога не съм имал някакви абонаменти и т.н И какъв парадокс - почиваш си от компютър, докато четеш списание за компютри. Редактирано от simtech (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха е що - въпрос на хоби и на вкус. Все пак всеки отдаден на тази материя ще продължи да го прави и в "извън работно време". :)

Но все пак предпочитам да не е пред монитора...а на верандата, на някой хамак на морето или на пикник в парка или дори в двете нули... :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... дори в двете нули... :D

Странно, че и там дори вече с лаптопа влизам. Модерно е, което ме подсеща за един лаф;

- Жена там ли си?

-К'во бе, хартия ли искаш?

-Не, рестартирай рутера...

Като го прочетох това преди време и много се смях, случвало ми се е точно така. До къде ще ни доведат тия технологии не знам. Инак прав си, че ръчкане му е майката, не става сам с четене. Четеш-прилагаш и пак четеш и прилагаш, скапваш 10 пъти виртуалката в месеца, ама и те взеха да ми стават ценни колкото хоста, почнах с една сега имам четири и честно да си кажа не ми се иска да загубя ни една, добре че от снимка лесно се възстановяват :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.