Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pokobich

Препоръка за лаптоп до 1100лв за не много тежки игри (от сорта на дота2 и лол)

Препоръчан отговор

Здравейте ! Знам, че лаптопите не са направени за игри, но смятам, че за парите, които съм приготвил (1100лв и нито стотинка повече - те и 1100лв са ми много...) все пак ще може да се намери нещо за игри от сорта на посочените в заглавието - дота2 и лииг оф ледженд. Ще се радвам да ми препоръчате нещо, което да ги подкарва с прилично качество и най-важното да не прегрява докато ги играя. Моля, да не ми препоръчвате настолни компютри - знам, че са много по-добрия вариант за игри, но игрите, за които ми е нужен лаптопа не са чал толкова натоварващи все пак. Трябва да е лаптоп, защото догодина ще заминавам да уча и просто няма как да взема един компютър с монитор със себе си ...

п.п. Този дали е удачен за целта ми ?

http://ardes.bg/laptop/Asus+X550CC-XX011-51077

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D  Няма подобно чудовище, което да не загрява/прегрява. Виж какво е времето на вън, ако се грижиш за него, няма да загрява. Редовна профилактика,смазване на вентилатора и т.н. П.с. Този които си избра, си го бива за парите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Знам, че лаптопите не са направени за игри, но смятам, че за парите, които съм приготвил (1100лв и нито стотинка повече - те и 1100лв са ми много...) все пак ще може да се намери нещо за игри от сорта на посочените в заглавието - дота2 и лииг оф ледженд. Ще се радвам да ми препоръчате нещо, което да ги подкарва с прилично качество и най-важното да не прегрява докато ги играя. Моля, да не ми препоръчвате настолни компютри - знам, че са много по-добрия вариант за игри, но игрите, за които ми е нужен лаптопа не са чал толкова натоварващи все пак. Трябва да е лаптоп, защото догодина ще заминавам да уча и просто няма как да взема един компютър с монитор със себе си ...

п.п. Този дали е удачен за целта ми ?

http://ardes.bg/laptop/Asus+X550CC-XX011-51077

Отсега ти казвам, че този компютър ще грее.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отсега ти казвам, че този компютър ще грее.

А можеш ли да ми препоръчаш някой за тези пари, на който посочените по-горе игри (доста леки в сравнение с най-новите заглавия) ще тръгват и няма да грее чак толкова (ако въобще има подобно животно) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А можеш ли да ми препоръчаш някой за тези пари, на който посочените по-горе игри (доста леки в сравнение с най-новите заглавия) ще тръгват и няма да грее чак толкова (ако въобще има подобно животно) ?

Не няма подобно животно. Всеки един лаптоп, поради лошото си охлаждане и температурите в момента ще грее и няма да работи добре. Дори и с външен охладител пак ще имаш проблеми. Има естествено геймърски лаптопи, но те са на доста по-високи цени ( причината за това е че охлаждането там е много по-добро, но и самите детайли са по-скъпи).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не няма подобно животно. Всеки един лаптоп, поради лошото си охлаждане и температурите в момента ще грее и няма да работи добре. Дори и с външен охладител пак ще имаш проблеми. Има естествено геймърски лаптопи, но те са на доста по-високи цени ( причината за това е че охлаждането там е много по-добро, но и самите детайли са по-скъпи).

Значи посоченият от мен е оптималният избор за тези пари ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали този не е по-подходящ ? http://ardes.bg/laptop/ACER+Aspire+E1-571G-53234G75MNKS-50843http://ardes.bg/laptop/ACER+Aspire+E1-571G-53234G75MNKS-50843

Изглежда ми с по-добър процесор - на по-ниска цена. Единствено рам паметта е по-малко, но това може да се коригира. Може ли някой да ми обясни за разликата в цената между тези двата при положение, че по-евтиния ми изглежда по-стабилен (излишно е да казвам, че не разбирам много много от компютри?).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж съседната тема и предложения HP Probook 450. За тия пари е оптималния избор като цена/качество/възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи посоченият от мен е оптималният избор за тези пари ?

Колегите ще ти предложат различни модели. за този бюджет. Изчакай тяхното мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема, ще питам направо тук- авторът на темата има почти същите изисквания като моите. Та какво мислите за HP ProBook 4540s H5V03ES? Дали е удачен избор? Видео картата добра ли е? Как ще се справя с охлаждането? Ако някой има лични впечатления, ще се радвам да сподели. Ами Аcer Aspire V3-571g? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леново G580

За да не пускам нова тема, ще питам направо тук- авторът на темата има почти същите изисквания като моите. Та какво мислите за HP ProBook 4540s H5V03ES? Дали е удачен избор? Видео картата добра ли е? Как ще се справя с охлаждането? Ако някой има лични впечатления, ще се радвам да сподели. Ами Аcer Aspire V3-571g? 

Аз съм с Acer V3-571G за 1100 лв. избиран след четене на теми и пускане на собствена такава тук, в момента не мога да го видя на тази цена с тази видеокарта, но съм доволен как се справя с игрите и все пак гледам да не го тормозя излишно в жегата и следя постоянно температурите. С Crysis 2 (3 не рискувам засега ) и Metro 2033 от по-тежките игри нямам ядове.

Acer V3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ще го разнасяш с теб, ще работиш и от време на време играеш - аз бих заложил на ето този модел: HP ProBook 450 H6E48EA 6GB. Определено по-здрав и надежден от обсъжданите до тук, а и не на полседно място - с доста добри параметри, които ще се справят с посочените от теб игри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от De Santa
      Здравейте, 
       Отново притичвам към форумът този път с по голям проблем... та не знам дали помните миналата седмица имах проблеми с хард диска оказаха се лоши сектори, изхвърлих го и купих нов, сложих нив уиндолс 8.1 PRO (тъй като е най-добър за гейминг според мои наблюдения). Та всичко е както трябва, вървят игри и тн но това което забелязах още в началото когато инсталирах уиндолса на новия хард е че не иска да инсталира драйверите на видеото от сайта на производителя. Пренебрегнах факта и скочих директно на windows updates от където знам че се свалят автоматично макар и остарели малко. Всички драйвери съм свалил от сайта на леново, всички ъпдейти са инсталирани системата е изрядна... освен видеото. Пуснах си CS GO да играя, 40 FPS  на минимални, GTA 5 с 20FPS на минимални и тн... влезнах в Geforce Experience да оптимизирам игрите и кво да видя.. версията на драйвера ми е 376.54 който мисля че май е от 2014 година (същият инсталиран от windows updates). Отидох в сайта на Nvidia да сваля най-новите драйвери внимателно проверих ОС-то и всички други критерий и свалих най новият за моят чип (GT820M)  версия на драйвъра 398.85 и при инсталация ми казва " The graphics driver could not find compatible graphics hardware". Проверих в нета и пише че тряб ва да се едитне един от файловете "nvami.inf" с ID-то на чипа за да може сетъп-а да го разпознае но и това не помага...Дори Geforce Experience ми казва че драйвърът трябва да се ъпдейтне но не ми дава да го направя, ако имате идеи какво да правя моля споделете. 
      Благодаря предварително.

• от Tasho Georgiev
      Купих си лаптоп Asus GL503-GE и първоначално всичко работеше както трябва, днес като го включих, trackpad-а не работеше и на екрана нямаше мишка. Като сложа отделно мишка се оправя и работи нормално. Като се опитам да инсталирам наново драйверите от сайта на асус ми излиза това съобщение. Какъв може да е проблема?

• от Александър Банов
      Здравейте! Тази седмица си купих нов лаптоп ASUS GL553VE. Проблема е че не знам какви драйвери да му инсталирам, тъй като лаптопа е с Endless os, но в кутията ми беше пратен и диск на асус където пише че е  windows 10. Но за да го пусна трябва да отворя .exe файл което не става в endless os. И също не мога да boot-вам диска. Така реших просто да си изтегля версията на Windows 10 която е безплатна и да я сложа. Така за първи път ще преинсталирам компютър и както казах не знам кой драйвери да тегля и как да ги изтегля.
    • от Alexander Petrov
      Помогнете ми как да инсталирам последната версия на MacOs Sierra на лаптоп Asus x552mj и същевременно да имам Windows 10. Никога не съм го правил !
    • от FearZone
      Търся си изгоден и добър за парите си лаптоп за игри до 1300 лева мах.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.