Премини към съдържанието
pokobich

Препоръка за лаптоп до 1100лв за не много тежки игри (от сорта на дота2 и лол)

Препоръчан отговор

Здравейте ! Знам, че лаптопите не са направени за игри, но смятам, че за парите, които съм приготвил (1100лв и нито стотинка повече - те и 1100лв са ми много...) все пак ще може да се намери нещо за игри от сорта на посочените в заглавието - дота2 и лииг оф ледженд. Ще се радвам да ми препоръчате нещо, което да ги подкарва с прилично качество и най-важното да не прегрява докато ги играя. Моля, да не ми препоръчвате настолни компютри - знам, че са много по-добрия вариант за игри, но игрите, за които ми е нужен лаптопа не са чал толкова натоварващи все пак. Трябва да е лаптоп, защото догодина ще заминавам да уча и просто няма как да взема един компютър с монитор със себе си ...

п.п. Този дали е удачен за целта ми ?

http://ardes.bg/laptop/Asus+X550CC-XX011-51077

Редактирано от pokobich (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D  Няма подобно чудовище, което да не загрява/прегрява. Виж какво е времето на вън, ако се грижиш за него, няма да загрява. Редовна профилактика,смазване на вентилатора и т.н. П.с. Този които си избра, си го бива за парите си.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Знам, че лаптопите не са направени за игри, но смятам, че за парите, които съм приготвил (1100лв и нито стотинка повече - те и 1100лв са ми много...) все пак ще може да се намери нещо за игри от сорта на посочените в заглавието - дота2 и лииг оф ледженд. Ще се радвам да ми препоръчате нещо, което да ги подкарва с прилично качество и най-важното да не прегрява докато ги играя. Моля, да не ми препоръчвате настолни компютри - знам, че са много по-добрия вариант за игри, но игрите, за които ми е нужен лаптопа не са чал толкова натоварващи все пак. Трябва да е лаптоп, защото догодина ще заминавам да уча и просто няма как да взема един компютър с монитор със себе си ...

п.п. Този дали е удачен за целта ми ?

http://ardes.bg/laptop/Asus+X550CC-XX011-51077

Отсега ти казвам, че този компютър ще грее.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отсега ти казвам, че този компютър ще грее.

А можеш ли да ми препоръчаш някой за тези пари, на който посочените по-горе игри (доста леки в сравнение с най-новите заглавия) ще тръгват и няма да грее чак толкова (ако въобще има подобно животно) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А можеш ли да ми препоръчаш някой за тези пари, на който посочените по-горе игри (доста леки в сравнение с най-новите заглавия) ще тръгват и няма да грее чак толкова (ако въобще има подобно животно) ?

Не няма подобно животно. Всеки един лаптоп, поради лошото си охлаждане и температурите в момента ще грее и няма да работи добре. Дори и с външен охладител пак ще имаш проблеми. Има естествено геймърски лаптопи, но те са на доста по-високи цени ( причината за това е че охлаждането там е много по-добро, но и самите детайли са по-скъпи).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не няма подобно животно. Всеки един лаптоп, поради лошото си охлаждане и температурите в момента ще грее и няма да работи добре. Дори и с външен охладител пак ще имаш проблеми. Има естествено геймърски лаптопи, но те са на доста по-високи цени ( причината за това е че охлаждането там е много по-добро, но и самите детайли са по-скъпи).

Значи посоченият от мен е оптималният избор за тези пари ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали този не е по-подходящ ? http://ardes.bg/laptop/ACER+Aspire+E1-571G-53234G75MNKS-50843http://ardes.bg/laptop/ACER+Aspire+E1-571G-53234G75MNKS-50843

Изглежда ми с по-добър процесор - на по-ниска цена. Единствено рам паметта е по-малко, но това може да се коригира. Може ли някой да ми обясни за разликата в цената между тези двата при положение, че по-евтиния ми изглежда по-стабилен (излишно е да казвам, че не разбирам много много от компютри?).

Редактирано от pokobich (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж съседната тема и предложения HP Probook 450. За тия пари е оптималния избор като цена/качество/възможности.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи посоченият от мен е оптималният избор за тези пари ?

Колегите ще ти предложат различни модели. за този бюджет. Изчакай тяхното мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема, ще питам направо тук- авторът на темата има почти същите изисквания като моите. Та какво мислите за HP ProBook 4540s H5V03ES? Дали е удачен избор? Видео картата добра ли е? Как ще се справя с охлаждането? Ако някой има лични впечатления, ще се радвам да сподели. Ами Аcer Aspire V3-571g? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леново G580

За да не пускам нова тема, ще питам направо тук- авторът на темата има почти същите изисквания като моите. Та какво мислите за HP ProBook 4540s H5V03ES? Дали е удачен избор? Видео картата добра ли е? Как ще се справя с охлаждането? Ако някой има лични впечатления, ще се радвам да сподели. Ами Аcer Aspire V3-571g? 

Аз съм с Acer V3-571G за 1100 лв. избиран след четене на теми и пускане на собствена такава тук, в момента не мога да го видя на тази цена с тази видеокарта, но съм доволен как се справя с игрите и все пак гледам да не го тормозя излишно в жегата и следя постоянно температурите. С Crysis 2 (3 не рискувам засега ) и Metro 2033 от по-тежките игри нямам ядове.

Acer V3

Редактирано от bolgarin (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ще го разнасяш с теб, ще работиш и от време на време играеш - аз бих заложил на ето този модел: HP ProBook 450 H6E48EA 6GB. Определено по-здрав и надежден от обсъжданите до тук, а и не на полседно място - с доста добри параметри, които ще се справят с посочените от теб игри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.