Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам следният проблем. Искам да инсталирам вайбър (Viber) на моят телефон Nokia c5-03 за да можем да си говорим безплатно с приятелите. Наясно съм как се работи с него, но досега съм работил само с Samsung и си нямам и понятие от Nokia. Значи свързвам се към безжичната мрежа вкъщи и се опитвам да вляза в Ovi Store, за да го изтегля евентуално, но когато го отворя ми показва една картинка на Ovi Store и зарежда няколко секунди. После ми пише 'Свързване с MTEL GPRS' след което ми излиза, че не можело да се свърже с интернет . Някой може ли да помогне по темата. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно трябва да се свържеш към GPRS,  за да може да го инсталираш. Поне така казва съобщението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно трябва да се свържеш към GPRS,  за да може да го инсталираш. Поне така казва съобщението.

Предполагам че е така, но можеш ли да и кажеш как защото както казах въобще не съм на ти с Nokia c5-03.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам че е така, но можеш ли да и кажеш как защото както казах въобще не съм на ти с Nokia c5-03.

Ами взизаш в настройките на Нокията и избираш да се свържеш не през Wi-Fi, а през GPRS връзката. Тогава обаче,  ще ти взема пари( виждам, че си май абонат на МТЕЛ, трябва да се чуеш с тях да ти изпратят настройките за GPRS и съответно да видиш твоята карта дали има определени минути за интернет).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следният проблем. Искам да инсталирам вайбър (Viber) на моят телефон Nokia c5-03 за да можем да си говорим безплатно с приятелите. Наясно съм как се работи с него, но досега съм работил само с Samsung и си нямам и понятие от Nokia. Значи свързвам се към безжичната мрежа вкъщи и се опитвам да вляза в Ovi Store, за да го изтегля евентуално, но когато го отворя ми показва една картинка на Ovi Store и зарежда няколко секунди. После ми пише 'Свързване с MTEL GPRS' след което ми излиза, че не можело да се свърже с интернет . Някой може ли да помогне по темата. Поздрави.

Не разбрах - свали го от магазина и го инсталира и като се опиташ да влезеш в програмата ти показва това с връзката така ли? 

Трябва да се има в предвид че в OviStore повечето безплатни приложения са бъкани с реклами и не работят добре. 

Махай това дето си инсталирал и опитай с това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не съм го свалил. След като отворя самото приложение Ovi Store ми изписва горепосоченият проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не съм го свалил. След като отворя самото приложение Ovi Store ми изписва горепосоченият проблем.

Свали го от линка дето съм ти дал, качи го с кабел или блутут и го инсталирай. 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да го инсталираш няма да можеш да си говориш по него, а само ще пишеш :) но навярно има проблем интернет връзката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в настройки->крайни точки и изтрий всичко свързано с мтел. След това пак влез в крайни точки, избери опции->основна връзка->WLAN.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.