Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Как да спра демотата на CS 1.6


TronDron

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам как мога да спра демотата на cs 1.6 да се записват автоматично,а само когато аз искам.

Моля,модераторите да не заключват темата ми и да кажат пиша в специалната тема за cs 1.6 ,защото там никой не ти отговаря и си пише неговия проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е имай, търпение все някой ще ти отговори. Преди да влезнеш в играта пишеш "stop demo или само stop". Мисля, че тогава демото спира

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пишеш в конзолата в игра record blablabla. Когато искаш да спреш пишеш stop record или stop record blablabla. Записания файл се намира в Vavle/CS 1.6 папката ти/cstrike на име blablabla. След което с някоя програма отваряш записаното и гледаш/едитваш с музики ала бала.

 

ПП: Колегата горе ме изпревари.

 

ПП2: Може да пуснеш видеото когато си в интрото playdemo blablabla и т.н...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пишеш в конзолата в игра record blablabla. Когато искаш да спреш пишеш stop record или stop record blablabla. Записания файл се намира в Vavle/CS 1.6 папката ти/cstrike на име blablabla. След което с някоя програма отваряш записаното и гледаш/едитваш с музики ала бала.

 

ПП: Колегата горе ме изпревари.

Колега, човека пита как да спре автоматичното демо. Иска да каже, че когато пусне играта не иска да му се записва демо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, човека пита как да спре автоматичното демо. Иска да каже, че когато пусне играта не иска да му се записва демо.

 

Еми същото до 1 степен де... Всичко допира до конзолата отново колега  ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ти е да спираш демото?Ако си мислиш,че така ще пускаш хак и после ще ти махнат бана,защото нямаш демо..не си познал

За въпроса ти:след стартиране на запис на демото пишеш stop и демото спира да се записва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ти е да спираш демото?Ако си мислиш,че така ще пускаш хак и после ще ти махнат бана,защото нямаш демо..не си познал

За въпроса ти:след стартиране на запис на демото пишеш stop и демото спира да се записва.

Не,защото ми пълни памет на компа!

 

Еми същото до 1 степен де... Всичко допира до конзолата отново колега  ;)

Но аз искам да не почва не аз да го спирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не,защото ми пълни памет на компа!

 

Но аз искам да не почва не аз да го спирам.

Колко за 1 час 50-60мб...при повторно влизане в сървъра се презаписва.

Няма как да го спреш,освен да дадеш на цялата папка cstrike read only,дори тогава не съм сигурен да ли ще стане

 

ПП.Трябва да забраниш писането в папката(както е на снимката),но може да има др проблеми с тегленето на звуци и др

post-225708-0-29674500-1375630653_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...