Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Забелязвам, че все повече хора търсят графични файлове (било то лога, табове, бутони, банери, тамплейти, бекграунди...) и търсят графичен дизайнер или пускат различни конкурси, като обявяват доста солидни суми, за да привлекат вниманието на добри дизайнери и да получат желания от тях професионален резултат. За да ви улесня реших да споделя опита си. Аз също съм един от тези клиенти, защото имах собствен форум и ми трябваха професионални графики, за да го оформя по свой вкус. Бях организирал и конкурс за лого със солидна парична сума за награда, но не получих желаните резултати. В крайна сметка мой приятел занимаващ се в тази сфера ми препоръча сайта GraphicRiver ... . Останах изключително изненадан от посещението си в сайта. Намерих невероятни графични файлове на цени от около 2-3-4 $ , а дори всеки месец сайта пуска безплатни артикули, които могат да бъдат свалени от всеки регистрирал се потребител. Сайта е изключително добре подреден, като всичко е сортирано в категории, а изборът е огромен. Благодарение на този сайт намерих необходимия ресурс за създаването на форума си и то на изключително ниски цени. Така реших проблема си, като не ми беше нужно да търся дизайнер, който да изработи всеки елемент нужен за форума ми или да пускам конкурси, като обявявам високи цени с цел да привлека внимание. 
За да разсея предразсъдъците Ви ще ви информирам повече около GraphicRiver ... . GraphicRiver е собственост на частната австралийска компания Envato, основана през 2006 година. Тя предлага възможност на можещите и креативни хора да предлагат своите проекти и улеснява клиентите по цял свят в намирането на професионално изработени графични файлове и др. На 12 септември 2011 г. мрежата на Envato надмина границата от 1 милион члена, които са се регистрирали. В момента (2013 год.) в мрежата на Envato 2,247,117 члена и 2,686,643 артикула. Сами можете да си представите за какъв избор от артикули става въпрос. Надявам се да съм Ви улеснил в търсенето на качествени и изключително евтини графични артикули. Сами можете да се уверите в невероятните възможности, които Ви предлага GraphicRiver -  ...
Надявам се да съм бил полезен :) .

Публикувано изображение

Редактирано от titantitan
реферали! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dipsuchos
      2 минути глупости до същината на нещата: Какво да ви кажа, самообразовам се, но за определено познание се налага да се разделя с някой друг лев, без да съм убедена в мощността на Return Of Investment. Та, реших аз да експериментирам със SEO, ама без сайт, не става. Рекох си ОК, все един елементарен ще скалъпя. Попрочетох, че някои платформи били без обвързване с 1-2 годишни сделки и се зарадвах. Отивам на стъпка едно с домейните, ама стена - годинка е минимума, кажи-речи, загубих парите, които знам, че няма да се възвърнат, защото сайтът не е търговски (ами, не знам какво да търгувам, ако имате идеи, моля, споделете). Е, прежалих ги, щом са за образователна цел, значи това ще е и мой плюс.

Нахендриха ми безплатен пробен период на някакъв си техен сайт, викам си - ами, хубаво, тъкмо ще спестя време, така или иначе не го искам за дълго. Те са го избацали, нямаше за какво да се захвана като кусур, та реших да го ползвам за целите на SEO. Само дето, сега си нямам хал-хабер какво да правя. Очевидно е, че кодове и такива в HTML не мога да отворя (или пък мога), но не знам как да включа SEO-то. Пише, че са ми го дали автоматично към сайта и не се налага да правя нещо допълнително. Признавам, че още не съм се поровила подробно, но да не би да изпускам нещо много съществено като хостинг? Такова чудо не съм добавяла, а сайтът функционира. Как?

Отидох да се регна в Google Search Console и всяка опция ми е невалидна. Ще ви дам снимчоци, а ако ви дойде нещо наум - ще се радвам да споделите.

• от xX.herobrine.Xx
      Здравейте, чудя се дали има сайтове подобни на sunday habit там със тениски, шапки, раници, с една дума облекла и с друга gifts (сиреч подаръци). Не е задължително сайтът да е супер известен, но да го има. Трябва ми такъв сайт да свърша нещо и затова се нуждая от помощ за намиране, защото аз се опитах да потърся, но не знам какво да напиша, за да ми излезе такъв сайт..
    • от Rouhox
      Здравейте,хорица за пръв път пиша тук,един приятел ми каза за сайта Значи искам компютър за да кажем 2000 лева,но ако се налага или не достигат някакви пари мога и да дам 2150-2200,за да се получи перфектно,искам да подкарвам най-новите игри на макс графики ако е възможно с този бюджет?Та сега да кажа с какво разполагам,значи имам хард диск на стария компютър но е само 500 гигабайта,абе като цяло имам стар компютър там с 2 рам,които са ужасни тъп процесор и нямам видео карта,за нищо не става,имам и този монитор,който съм прикачил долу,та въпроса ми е мога ли да го използвам и според вас хубав ли е ,в смисъл на 10 години мисля че е модела е Acer-AL1916W 19 инча.Ще съм много благодарен,ако някой ми помогне!Искам и да кажа,че не искам втора ръка неща и ако се може частите да са от възможно най-евтиния сайт! Също така,някой може ли да ми каже,кой уиндоус е най-добър и от къде мога си го сложа след като си взема компютъра,защото по сайтовете гледам,че искат по 250 лева.Това е от мен,благодаря предварително!  
      'EDIT';Нещо не искаше да прикачи снимката,та ето я https://ibb.co/cxAGA7
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Търся безплатен сайт, в който мога да кача желания от мен клип, да му напиша субтитри и да го сваля с тях, като едно цяло. Бих могъл да извърша подобно нещо във Vbox примерно, но субтитрите там са отделно. Като го сваля, клипът ще е отново без субтитри, а трябва да го кача и в няколко други сайта. 
    • от xX.herobrine.Xx
      Здравейте. От доста дълго време, се чудя, щом ще сглобявам конфигурация , от къде да бъде. Знам за сайтът никем от много дълго време. Не са били измамници. Но не съм купувал нищо от там скоро и не знам дали не са се променили.. Нещо да сте чували или да знаете относно сайтът?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.