Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
Значи ще си купувам нов компютър но ще е след 2-3 месеца. Искам да ми предложите игри за моята кошница много е слаба ето ги характеристиките:
CPU - AMD Sempron LE-1200(1 ядро  :D )
VideoCard - Nvidia GeForce 7300GS 512mb 
RAM - 2GB
OS - Microsoft Windows 7 32-bit SP1

Знам че не е нищо затова и ще си купувам нов този ми е от 6-7 години. Препоръчайте ми някакви игри не е казано да се играят на High, то на тази машина може би няма игра която да се играе на High. Сега играя NFS:Underground, но ми писна. Сигурно няма кой знай кви игри но може би ще ми кажете нещо което не съм чувал и играл. И моля ви се не ми се смейте на кошницата  :)  :(  :D  :D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.favorite-games.com Тези ще ти вървят на Ultra! :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.favorite-games.com Тези ще ти вървят на Ultra! :D

OMG! Поисках да ми препоръчате игри не да се подигравате! Не съм милионер всеки месец да си ъпгрейдвам машината ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OMG! Поисках да ми препоръчате игри не да се подигравате! Не съм милионер всеки месец да си ъпгрейдвам машината ;)

Well .. нека не забравяме, че се намираш в България и пишеше в български форум - няма как да не те 'тролнат' (напсуват и пратят на майната). То не че пък в чуждите са много коректни.. Иначе като цяло за такива искания мисля че се ползва темата Препоръчайте ми игра , подобна на..., защото там може да обособиш поне жанр и паралелно с него да конкретизираш притежавания хардуер. Сега в момента така както си писал - грубо мога да ти дам над 50 RPG игри, които ще ти тръгнат на тази система и същевременно на години ще са по-стари и от теб самия. Но като гледам, по-скоро ще се 'кефиш' на някой "рейсинг" и CS клонове. Знам ли... После да не излезе, че аз съм гледал стереотипно и съм казвал кой за кое е. Конкретизирай какво търсиш..

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, извинявам се, не се подигравам, просто исках малко да разчупя сивото ежедневие! Ако не си играл пробвай някои от игрите за Transformers - принципно вървят на по-слаби машини! watch?v=996LuV4IUxc За игри с коли можеш да пробваш класиката colin mcrae rally 2004 watch?v=3UOIoYnzbfs

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На подобна машина навремето съм играл CS 1.6, GTA Vice City и San Andreas, Serious Sam, Max Payne, NFS Underground 2 и Most Wanted... Списъка е дълъг....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв компютър ще си купиш? защото и аз искам да си купя. 

http://nikem-bg.net/cart/47524p1r48132p1r46784p1r49381p1r45925p1r45958p1rf.html

http://nikem-bg.net/cart/47524p1r48132p1r46784p1r45958p1r46717p1r49356p1rf.html

Може би един от тези или друг не знам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия вариант е по добър с по добра карта. А за машината от заглавието може би CS 1.6, Mu Online 97d+99 items до Season 6 Episode"X", WoW Classic(1.12.1) може би и ТBC, NFS Underground, Serious Sam 1 Зелена/Синя конзола/ Serious Sam 2 и други по лекички :) или от този сорт :)

Редактирано от duskwood (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Любослав Георгиев
      Здравейте ! Преди всичко искам да се извиня ако има подобна тема.
      Имам сравнително "добър" лаптоп, Aser Aspire f15 с видео карта Nvidia Geforce 940MX с 4 гб VRAM , Процесор Intel Core i5-7200U и РАМ 12 гб , но имам проблем с някои игри.Давам пример с играта Fortnite , която не изисква много големи системни характеристики , но при максимални настройки на графиката, енвайърмънт-а се показва размазан.Става на въпрос за по далечните обекти, също така и за по близките обекти се показват недостатъчно добре.Това се получи и с друга игра - Paragon.Детайлите се показват пикселизирани, въпреки че съм на максимални настройки. Проверих дали случайно не съм забравил да направя ъпдейт на видео картата, такъв нямаше, тоест имам актуални драйвъри.Не съм сигурен дали това може да си породи от факта, че ловя интернет през рутер, а той е на моменти е бавен.Или пък имам хардуерен проблем с лаптопа.
      С игри от рода на CS:GO или League of Legends всичко е наред, също така подкарах GTA V и с нея проблем нямаше.
      Ще съм благодарен ако някой ме доближи до решението на проблема, защото лаптопа е гаранционен , а тези от Тъпополис бавят поръчката минимум 2 месеца и накрая излиза, че нищо не пипат по него.Носил съм го за дребни проблеми. Та да конкретния проблем , нужна ми е насока дали проблема е хардуерен или нещо от настройките на играта или Win 10. Благодаря !
    • от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• от Ndishev
      Здравейте имам проблем свързан с един старичък лаптоп MSI MegaBook ER710 (MS-171B) 17”
      Лаптопа работеше нормално и не беше пускан от доста врвме. Пуснах го за 10 мин и видях, че доста бучи от охлаждането. Следователно го отворих,  почистих охлаждането и всички останали компоненти. Смених пастата на процесора и го затворих. Но след опита ми да го включа той просто не тръгна. Като е на зарядно свети индикатора за батерия и това е. Не реагира по никакъв начин. 
      Някой има ли си идея къде да търся проблема? 
    • от ivanov11
      Здравейте,
      бих искал да се посъветвам с вас за закупуване на нов компютър, който да е до 3 000 лв. Компютърът ще се използва само и единствено за монтаж. Към цената не влиза монитор. Бих искал да има здраво захранване и добро дъно, тъй като в даден момент може да се наложи да ъпгрейдвам конфигурацията. Относно монитор съм се насочил към 34'' на LG, който е UltraWide Screen. Бих искал да има 4TB хард, 256 SSD. Рам паметта не съм сигурен, че 16гб ще е достатъчно, но може отначало да сложа 16, а да има слотове за допълнителни платки.
      Общо взето е това.
      Благодаря!

• от Stoicho.k7
      Здравейте,
      Играта е [PROTOTYPE] и върви на HIGH, единствения проблем е, че като въртя с мишката (оглеждам се) се получава някакво шибано насичане, което не е много, но е супер дразнещо...

Покривам изцяло изискванията за играта, характеристиките на машината от която я пускам са - СНИМКА
      На втората част от играта ([PROTOTYPE 2]) няма такъв проблем, също и на други доста по-тежки игри няма нищо подобно..
      Има ли някакъв начин да се FIX-не, че е яко изнервящо. 

Пробвах някакви неща от интернета, но не се получи..

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.