Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,
Значи ще си купувам нов компютър но ще е след 2-3 месеца. Искам да ми предложите игри за моята кошница много е слаба ето ги характеристиките:
CPU - AMD Sempron LE-1200(1 ядро  :D )
VideoCard - Nvidia GeForce 7300GS 512mb 
RAM - 2GB
OS - Microsoft Windows 7 32-bit SP1

Знам че не е нищо затова и ще си купувам нов този ми е от 6-7 години. Препоръчайте ми някакви игри не е казано да се играят на High, то на тази машина може би няма игра която да се играе на High. Сега играя NFS:Underground, но ми писна. Сигурно няма кой знай кви игри но може би ще ми кажете нещо което не съм чувал и играл. И моля ви се не ми се смейте на кошницата  :)  :(  :D  :D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.favorite-games.com Тези ще ти вървят на Ultra! :D

OMG! Поисках да ми препоръчате игри не да се подигравате! Не съм милионер всеки месец да си ъпгрейдвам машината ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OMG! Поисках да ми препоръчате игри не да се подигравате! Не съм милионер всеки месец да си ъпгрейдвам машината ;)

Well .. нека не забравяме, че се намираш в България и пишеше в български форум - няма как да не те 'тролнат' (напсуват и пратят на майната). То не че пък в чуждите са много коректни.. Иначе като цяло за такива искания мисля че се ползва темата Препоръчайте ми игра , подобна на..., защото там може да обособиш поне жанр и паралелно с него да конкретизираш притежавания хардуер. Сега в момента така както си писал - грубо мога да ти дам над 50 RPG игри, които ще ти тръгнат на тази система и същевременно на години ще са по-стари и от теб самия. Но като гледам, по-скоро ще се 'кефиш' на някой "рейсинг" и CS клонове. Знам ли... После да не излезе, че аз съм гледал стереотипно и съм казвал кой за кое е. Конкретизирай какво търсиш..

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, извинявам се, не се подигравам, просто исках малко да разчупя сивото ежедневие! Ако не си играл пробвай някои от игрите за Transformers - принципно вървят на по-слаби машини! watch?v=996LuV4IUxc За игри с коли можеш да пробваш класиката colin mcrae rally 2004 watch?v=3UOIoYnzbfs

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На подобна машина навремето съм играл CS 1.6, GTA Vice City и San Andreas, Serious Sam, Max Payne, NFS Underground 2 и Most Wanted... Списъка е дълъг....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв компютър ще си купиш? защото и аз искам да си купя. 

http://nikem-bg.net/cart/47524p1r48132p1r46784p1r49381p1r45925p1r45958p1rf.html

http://nikem-bg.net/cart/47524p1r48132p1r46784p1r45958p1r46717p1r49356p1rf.html

Може би един от тези или друг не знам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия вариант е по добър с по добра карта. А за машината от заглавието може би CS 1.6, Mu Online 97d+99 items до Season 6 Episode"X", WoW Classic(1.12.1) може би и ТBC, NFS Underground, Serious Sam 1 Зелена/Синя конзола/ Serious Sam 2 и други по лекички :) или от този сорт :)

Редактирано от duskwood (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от transcend92
      със Intel 2300 съм ядрата стигат до 65 градуса
      със един вентилатор на кутията съм 
      това става когато играя игри 
      играя Fortnite, PUBG със Nvidia - 1050ti 4gb 
      PC кутия е на Raidmax Vortex V4 404WBG
      ето и снимки

какво трябва да направя за да не стига тези температури докато играя
      имам опция за още 3 вентилатора 
      2 x 120 мм (опционален, отпред)
      1 x 120 мм (опционален, отгоре)
      ако сложа тях ще си реша ли проблема ?

• от Пламен Р
      При всяка игра fps ми е 60 стабилни!!!а не са конкретни за играта и с мойта конфигурация!!!при всяка игра е така!!! искам да си ги променя да не са стабилни!!!
    • от OxLuVa
      Цел: Новите гейм заглавия да се играят на High настройки с резолюция FHD (например, Far Cry 5 на LOW и FHD, средните кадри са около 55 и в по-натоварени моменти играта засича доста неприятно, като сваля резолюцията перформънса се подобрява (но не кой знае колко) за сметка на картината, тъй като монитoра ми е 24'' FHD)
      В момента разполагам със:
      Видеокарта:
      Video Chipset: NVIDIA GeForce GTX 960
      Video Chipset Codename: GM206-300
      Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Samsung]
      Video Card: GIGABYTE GeForce GTX 960 OC 4GB
      Video Bus: PCIe v3.0 x16 (8.0 GT/s) @ x16 (2.5 GT/s)
      Процесор:
      CPU Brand Name: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz
      CPU Platform:  Socket H4 (LGA1151)

Захранване: Thermaltake
      Model:  LTP-550AL2NK
      Total Power: 550w
      Отворен съм към предложения за нова видео карта и процесор (бюджет около 1000лв и за двете)
      За видеокарта обмислям нещо от сорта на GTX 1060, а за процесор нямам представа. Ако трябва още някаква допълнителна информация, ще добавя, няма проблем! И като цяло захранването дали ще се справи с новите компоненти.
      Поздрави!

• от TheDarkAngelOfHope
      За кратко време може да си вземете безплатен key и да свалите играта чрез steam.
      Линк -> https://www.humblebundle.com/store/f1-2015?hmb_campaign=f12015_freegame&hmb_medium=banner
      Трябва ви регистрация в сайта. Безплатна е
      Офертата е валидна приблизително до 19ч на 24.03. 2018г
    • от achilles_tw
      Здравейте, ще си взимам нов комютър и искам съвет от къде да го взема, от къде ще ми бъде най евтино също така помощ при избора на части. Видеокартата искам да бъде на Nvidia, а процесора на Intel. Ще го използвам предимно за игри. Искам да добавя само, че последният ми компютър беше от джар и съм много разочарован от тях имах много проблеми с конфигурацията и с тях, бяха ми сложили дори несъвместими дъно и процесор пълна идиотщина. Така че за зглобяването ако може от самия сайт от който се поръчват частите да стане или да ми дадете някакъв съвет къде да ми го зглобят, мисля че бих се справил и сам но ме е страх да не прецакам нещо! Мерси предварително колеги ! 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.