Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
Значи ще си купувам нов компютър но ще е след 2-3 месеца. Искам да ми предложите игри за моята кошница много е слаба ето ги характеристиките:
CPU - AMD Sempron LE-1200(1 ядро  :D )
VideoCard - Nvidia GeForce 7300GS 512mb 
RAM - 2GB
OS - Microsoft Windows 7 32-bit SP1

Знам че не е нищо затова и ще си купувам нов този ми е от 6-7 години. Препоръчайте ми някакви игри не е казано да се играят на High, то на тази машина може би няма игра която да се играе на High. Сега играя NFS:Underground, но ми писна. Сигурно няма кой знай кви игри но може би ще ми кажете нещо което не съм чувал и играл. И моля ви се не ми се смейте на кошницата  :)  :(  :D  :D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.favorite-games.com Тези ще ти вървят на Ultra! :D

OMG! Поисках да ми препоръчате игри не да се подигравате! Не съм милионер всеки месец да си ъпгрейдвам машината ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OMG! Поисках да ми препоръчате игри не да се подигравате! Не съм милионер всеки месец да си ъпгрейдвам машината ;)

Well .. нека не забравяме, че се намираш в България и пишеше в български форум - няма как да не те 'тролнат' (напсуват и пратят на майната). То не че пък в чуждите са много коректни.. Иначе като цяло за такива искания мисля че се ползва темата Препоръчайте ми игра , подобна на..., защото там може да обособиш поне жанр и паралелно с него да конкретизираш притежавания хардуер. Сега в момента така както си писал - грубо мога да ти дам над 50 RPG игри, които ще ти тръгнат на тази система и същевременно на години ще са по-стари и от теб самия. Но като гледам, по-скоро ще се 'кефиш' на някой "рейсинг" и CS клонове. Знам ли... После да не излезе, че аз съм гледал стереотипно и съм казвал кой за кое е. Конкретизирай какво търсиш..

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, извинявам се, не се подигравам, просто исках малко да разчупя сивото ежедневие! Ако не си играл пробвай някои от игрите за Transformers - принципно вървят на по-слаби машини! watch?v=996LuV4IUxc За игри с коли можеш да пробваш класиката colin mcrae rally 2004 watch?v=3UOIoYnzbfs

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На подобна машина навремето съм играл CS 1.6, GTA Vice City и San Andreas, Serious Sam, Max Payne, NFS Underground 2 и Most Wanted... Списъка е дълъг....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв компютър ще си купиш? защото и аз искам да си купя. 

http://nikem-bg.net/cart/47524p1r48132p1r46784p1r49381p1r45925p1r45958p1rf.html

http://nikem-bg.net/cart/47524p1r48132p1r46784p1r45958p1r46717p1r49356p1rf.html

Може би един от тези или друг не знам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия вариант е по добър с по добра карта. А за машината от заглавието може би CS 1.6, Mu Online 97d+99 items до Season 6 Episode"X", WoW Classic(1.12.1) може би и ТBC, NFS Underground, Serious Sam 1 Зелена/Синя конзола/ Serious Sam 2 и други по лекички :) или от този сорт :)

Редактирано от duskwood (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.