Премини към съдържанието
Fifa

Англичанин продава тъща си по Интернет

Препоръчан отговор

Жител на британския град Алвестън е предложил тъща си за продан в Интернет аукциона eBay на стартова цена от 1 лира, съобщи електронната агенция "Ананова". Изтормозен от постоянното й мрънкане и натякване, Стив Оуен решил да се отърве от нея и публикувал снимката й в сайта. Фотографията е придружена от следния текст: "Вехта тъща, която не е използвана от 1980 г. Нуждае се от смазване, за да не скърца толкова. Обича домашни любимци и храна. Не изглежда зле за възрастта си. Идва от САЩ. Търся мъж, който да я отведе обратно там. Моля, дайте добра оферта за нея."

Чашата на търпението на Стив преляла именно след като майката на жена му напуснала дома си в САЩ, в който живеела от 27 години, и си купила къща в съседство с тази на дъщеря си в Алвестън. Оттогава тя непрекъснато висяла у тях, мърморела за всичко и правела злобни забележки на зет си. "Той е много мързелив и аз няма да престана да му го натяквам, докато не се промени", обяснила старата дама.

Тя не била толкова засегната от факта, че зетят я е предложил за продан, колкото от ниската стартова цена, определена от него. "Можеше да поиска поне 100 лири - все пак съм доста запазена", жалва се нежеланата тъща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава и някой да я купи,вие бихте ли си я напазарували?:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къща в Англия не е евтина, така че тъщата не е случайна.От друга страна ефектът в интернет ще е по-голям, ако я бе регистрирал в някой сайт за запознанства или розов такъв.Мераклии ще се намерят.Бабата си е баба, ама евентуален брак е евентуално гражданство.Пък и след три водки, може пак да влезе в час.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На това му се вика смелчага- аз не бих рискувал да направя това ако бях женен, все пак е майка на жена ми, а крушата не пада по далеч от дървото-ако не старата , то малдата ще ми почерни живота след това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На това му се вика смелчага- аз не бих рискувал да направя това ако бях женен, все пак е майка на жена ми, а крушата не пада по далеч от дървото-ако не старата , то малдата ще ми почерни живота след това!

<{POST_SNAPBACK}>

И то голям смелчага...

Незнам дали някой друг би направил такова нещо.... е има ги и такива де ама са малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все някой закъсал дядо мераклия ще прояви интерес, пък и описанието на тъщата е миловидно ;) Може пък и да е за доброто на възрастната дана, нищо лошо не и мисли човека biggrin.gif Вие не бихте ли искали ако не сте смазвани от 25 години, някой добър зет да се погрижи за вас :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли ;)

От една страна тъщата може да е такова зло, че човекът наистина да няма друг начин за оттърване от нея. Тогава искрено му съчувствам.

Но от друга страна това може да е поредната глупост на някой комплексар и нереализиран индивид, на когото всички други са му виновни за положението (а не търси проблема в себе си). И като пуснал тъща си на търг в Нета и се мисли за велик... Горката женица...

Но хората са толкова странни птици, че няма да ме учуди, ако наистина търгът бъде проведен докрай и тъщата бъде продадена. Любопитно ми е обаче дали сделката ще бъде реално осъществена cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.