Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли ми казали колко са нормалните пакети които се изпращат за да знам колко пакета да задам на рутера да блокира в секунда против флууд атака с/у ICMP, SYN и UDP ,тъй като не съм запознат затова ви питам, мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бихте ли ми казали колко са нормалните пакети които се изпращат за да знам колко пакета да задам на рутера да блокира в секунда против флууд атака с/у ICMP, SYN и UDP ,тъй като не съм запознат затова ви питам, мерси.

Интересна идея, само че нещата не стават така. И ако знаем какъв е маршрутизатора ще е по-лесно да ви помогнем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересна идея, само че нещата не стават така. И ако знаем какъв е маршрутизатора ще е по-лесно да ви помогнем

маршрутизатор? както казах не съм запознат и не занм  нищо относно флуудовете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

маршрутизатор? както казах не съм запознат и не занм  нищо относно флуудовете!

маршрутизатор=рутер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на TP-Линк е рутера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами на TP-Линк е рутера?

А точния модел да споделите.. Ако желаете помощ моля предоставяйте информация, защото кристалната ми топка е спукана и нямам време да си купя нова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно ви е прекалено трудно да отговорите на въпроса ми, ако искате и компютъра ви да ви кажа какъв е, заключвайте темата. ще питам в др. форум

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно ви е прекалено трудно да отговорите на въпроса ми, ако искате и компютъра ви да ви кажа какъв е, заключвайте темата. ще питам в др. форум

Интересно как очакваш точен отговор, без да предоставиш информация. И след като не си запознат, нали точно за това питаш. Що веднага се палиш. Той се е опитва да ти каже, че за да ти помогне по възможно най-добрия начин ще трябва повече инфо, за това пита за модела на рутера, а не да получиш отговор, който е по принцип и вероятно за твоя случай може да е неефективен. И в друг форум да питаш, пак ще искат повече инфо. Освен ако не искаш да получиш отговор, който ще е от потребител на ниво ползвам компа само за фейсбук, сещай се колко ще ти е полезен. Успех ти желая с точните настройки и изграждане на защитата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как очакваш точен отговор, без да предоставиш информация. И след като не си запознат, нали точно за това питаш. Що веднага се палиш. Той се е опитва да ти каже, че за да ти помогне по възможно най-добрия начин ще трябва повече инфо, за това пита за модела на рутера, а не да получиш отговор, който е по принцип и вероятно за твоя случай може да е неефективен. И в друг форум да питаш, пак ще искат повече инфо. Освен ако не искаш да получиш отговор, който ще е от потребител на ниво ползвам компа само за фейсбук, сещай се колко ще ти е полезен. Успех ти желая с точните настройки и изграждане на защитата.

Постващия не се пали колега, а просто не знае къде се намира и за какво става на въпрос. Не знам даже как Капитана имаше нерви да го разпитва. Явно ще трябва темата: Как да задаваме правилно въпроси, да стане част от правилата на форума. 

Към постващия: Нищо лично, просто за да ти се даде необходимия отговор, трябва да има и необходимата информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм, значи никой не знае отговора на въпроса "колко пакета са в рамките на нормалното"  без да има рутер и да си знае модела? ясно.. значи Никой не знае колко са нормалния брой пакети които получава без да има рутер, мерси. ГОЛЕМИ СТЕ!

Редактирано от ccxxzz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм, значи никой не знае отговора на въпроса "колко пакета са в рамките на нормалното"  без да има рутер и да си знае модела? ясно.. значи Никой не знае колко са нормалния брой пакети които получава без да има рутер, мерси. ГОЛЕМИ СТЕ!

ако е въпроса колко - от няколко на час до стотици в секунда. Зависи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В друг форум вече ми отговориха на въпроса, който беше - колко са нормалните пакети които получава 1 потребител. Кратак и ясен отговор; Не повече от 100 пакета в секунда. Без излишни локуми за рутери и прочие. самите пакети които се изпращат ме интересуваха..,изключете факта, че намесих рутера. За мен нормалните пакети са 9999 в секунда и  на рутера бих му задал 99999  :)  сладури!

Редактирано от ccxxzz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.