Премини към съдържанието
stoqn__conev

Проблем със скайп на телефон Samsung Rex 80 s5220r

Препоръчан отговор

Здравейте. Скоро се сдобих с телефон Samsung Rex 80 s5220r и искам да попитам дали някой има такъв телефон и дали е успял да ползва скайп на телефона. Опитах да инсталирам няколко скайпа, но винаги ми дава грешка със сървара. Не мога да разбера какъв му е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде инсталираш този скайп и свързан ли си към интернет, когато искаш да го използваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде инсталираш този скайп и свързан ли си към интернет, когато искаш да го използваш?

Инсталирам го от телефона и съм свързан към интернет. Мога да ползвам facebook, както и да зареждам страници. Проблемът се появява сами при опит да заредя скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирам го от телефона и съм свързан към интернет. Мога да ползвам facebook, както и да зареждам страници. Проблемът се появява сами при опит да заредя скайп.

Минава ли инсталацията успешно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минава ли инсталацията успешно?

да инсталацията минава успешно, проблемът се получава при вписването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да инсталацията минава успешно, проблемът се получава при вписването.

А какво точно дава като грешка и сигурен ли си, че пишеш правилното потребителско име и парола?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво точно дава като грешка и сигурен ли си, че пишеш правилното потребителско име и парола?

изписва falied to connect to Skype server. А иначе съм сигурен че пиша правилно потребителското и паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изписва falied to connect to Skype server. А иначе съм сигурен че пиша правилно потребителското и паролата.

В с коя версия на скайп си защото, по старите версии правят този проблем. Също така може да провериш дали правилно си пишеш потребителското име и парола ако влезеш в сайта plus.im

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.