Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес си взех тази камера, като си мислех че е поне една идея по-читава от тези с 640x480 резолюция, но се оказа, че като пуснах камерата - голямо разочарование... Изглежда също толкова зле, колкото 640x480.... Взех я за 36лв. и ще я връщам, има ли нещо по-читаво за 50лв., или ще трябва да прежаля 100лв. за Logitec 510C?

Странно, че в един руски сайт, има много доволни от тази камера (Canyon, но явно не разбират много.)

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От драйвера дали няма промяна на качеството ? провери

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от драйвъра... Знаеш ли някакъв читав софт, че стоковия е от калпав, по-калпав... Тоест да видя ряално ако запиша видео, с какво качество ще го вади... Принципно камерата ще се ползва за Skype, така че се чудя, дали да не я оставя и да не давам излишни пари...?

От драйвера дали няма промяна на качеството ? провери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес си взех тази камера, като си мислех че е поне една идея по-читава от тези с 640x480 резолюция, но се оказа, че като пуснах камерата - голямо разочарование... Изглежда също толкова зле, колкото 640x480.... Взех я за 36лв. и ще я връщам, има ли нещо по-читаво за 50лв., или ще трябва да прежаля 100лв. за Logitec 510C?

Странно, че в един руски сайт, има много доволни от тази камера (Canyon, но явно не разбират много.)

Благодаря!

Може да обърнете внимание на този модел на Logitec -LOGITECH HD WEBCAM C270.Прочетох няколко ревюта и има добри отзиви за нея.Ако финансите не са проблем посочения от Вас 510 С е добър избор.Ето още няколко предложения:

Публикувано изображение

Video Camera Logitech HD Webcam C310

Публикувано изображение

Video Camera Logitech HD Webcam C615

Поздрави !

Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"Странно, че в един руски сайт, има много доволни от тази камера (Canyon, но явно не разбират много.)"

Приятелче! Те тези дето са много доволни от този модел камера са всичките от...Сибир" Поогледай ги, защото те виждат камера за пръв път, докато ти си умно момче и не вярвах да се подведеш! Посоченият от теб модел е чудесен, 270 също, а да не говорим за...последните...920 и т.н! Я си вземи една добра камерка за 50 -60 лева, но ако ти е добър интернета, дай още някой лев 50, та дори и 100 горница/ за да видиш колко добре ще се виждаш на кореспондента си. Аз съм със скромната 270 за сега. Мога да си поръчам и 920 срещу 100 $ от Америка, но няма да издебнявам чак толкова. После ще направим проба!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

на каква осветеност я гледаш камерата?

тествал съм CNR-FWC113 - дава отлична картина (за това по скоро написаното от руснаците е вярно, но винаги се намира някой дето все нещо не му харесва...)... но ако ти трябва за тъмно, не мисля, че ще намериш камера дето да вади реални цветове, та дори и за 100лв

п.с. ако камерата е за скайп - все тая на каква резолюция е образа, скайп изпраща винаги на 640х480, ако ще и 5 мегапиксела да е камерата...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм се подвел, просто чета коментарите пред свършен факт и се учудвам...;-) Именно, защото съм умен, утре така хубаво ще си я върна тази камера и ще си взема парите и директно купувам свястна такава, като горепосочените...;-)

Поздрави!

"Странно, че в един руски сайт, има много доволни от тази камера (Canyon, но явно не разбират много.)"

Приятелче! Те тези дето са много доволни от този модел камера са всичките от...Сибир" Поогледай ги, защото те виждат камера за пръв път, докато ти си умно момче и не вярвах да се подведеш! Посоченият от теб модел е чудесен, 270 също, а да не говорим за...последните...920 и т.н! Я си вземи една добра камерка за 50 -60 лева, но ако ти е добър интернета, дай още някой лев 50, та дори и 100 горница/ за да видиш колко добре ще се виждаш на кореспондента си. Аз съм със скромната 270 за сега. Мога да си поръчам и 920 срещу 100 $ от Америка, но няма да издебнявам чак толкова. После ще направим проба!

тествал съм CNR-FWC113 - дава отлична картина (за това по скоро написаното от руснаците е вярно, но винаги се намира някой дето все нещо не му харесва...)... но ако ти трябва за тъмно, не мисля, че ще намериш камера дето да вади реални цветове, та дори и за 100лв

п.с. ако камерата е за скайп - все тая на каква резолюция е образа, скайп изпраща винаги на 640х480, ако ще и 5 мегапиксела да е камерата...

Какво издребняване бе, човек... Та аз само като и видях видео настройките и възможностите... Ами видео 240x340... на 30 кадъра в секунда, при все че се рекламира като за Full HD... 2mpix.., това ли и  е FullHD? Отделно, че на що-годе свястна резолюция 800x600 - само 15 кадъра в секунда...?!? За 1024x768 нещата са още по-зле - само скромните 8 кадъра и след което "зашеметяващото" псевдо-измислено-излишно-изсмукано от пръстите" за този модел FullHD при 5 кадъра в секунда...

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка си взех Logitec C270, като реших че няма да я използвам толкова често и няма смисъл от по-скъпа. Ами разликата е.... в пъти по-добре от Canyon-а, който бях взел и съответно върнал на следващия ден. Само за 10лв. отгоре - получавам много по-добра камера.

Благодаря на всички в темата и най-вече на @LZ4JW и @Ross Atanasov!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече е история!;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.