Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, съфорумници. За тези, които не знаят кои сме ние: CMS Ревю е създаден в помощ на начинаещи, както и напреднали млади и ентусиазирани програмисти, които желаят да научат още за уеб програмирането или да обменят опит един с друг. Форумът е също и място, където имате великолепна възможност да покажете своите умения и да завържете нови запознанства с най-различни хора от уеб сферата. Адрес на форума: http://cmsrevue.com/ За да се регистрирате, натиснете ТОЗИ БУТОН. Търсим ентусиазирани младежи, които имат желание да помогнат с развитието на форума, като качват системи, облици и прочие. Освен това се нуждаем и от човек, които да разпространява форума в интернет. Кандидатури за Ъплоудър и Рекламен агент(извинете, ако не е това думата за този пост); За да пуснете своята кандидатура, не е нужно да попълвате нищо, а просто да кажете няколко думи за себе си, с които да грабнете вниманието ни и защо мислите, че трябва да изберем точно Вас. С уважение, CMS Ревю.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да се кандидатирам, малко в страни от темата...  Всичко е ок, но защо логото ви е wordmark в стил Walt Disney? Имам предвид, че шрифта, който е използван много наподобява този на Disney. Не искам да звуча критично или обвинително, но лично на мен ми изглежда несериозно и когато отворих форума никак не ме наведе на тематиката, към която е насочен, а това е важно, защото първо впечатление прави то, когато отваряш непозната страница. Като потребител с интереси в IT, веднага ми се прииска да затворя страницата, защото си помислих, че става дума за някаква детска игра. Чеснто да си кажа, предпочитам да мерна една картинка и да се ориентирам, от колкото да чета масивни блокове текст в интернет, за да разбера за какво иде реч. Така не съм само аз, това си е почти като закон, когато рекламираш. Заложете на нещо просто, което ще се помни и ще прави впечатление.

Редактирано от exwol (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А модератори търсите ли? Аз имам опит като модератор, а също и се занимавам с програмиране. Ще ми бъде интересно да участвам в развитието на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, съфорумници. За тези, които не знаят кои сме ние: CMS Ревю е създаден в помощ на начинаещи, както и напреднали млади и ентусиазирани програмисти, които желаят да научат още за уеб програмирането или да обменят опит един с друг. Форумът е също и място, където имате великолепна възможност да покажете своите умения и да завържете нови запознанства с най-различни хора от уеб сферата. Адрес на форума: http://cmsrevue.com/ За да се регистрирате, натиснете ТОЗИ БУТОН. Търсим ентусиазирани младежи, които имат желание да помогнат с развитието на форума, като качват системи, облици и прочие. Освен това се нуждаем и от човек, които да разпространява форума в интернет. Кандидатури за Ъплоудър и Рекламен агент(извинете, ако не е това думата за този пост); За да пуснете своята кандидатура, не е нужно да попълвате нищо, а просто да кажете няколко думи за себе си, с които да грабнете вниманието ни и защо мислите, че трябва да изберем точно Вас. С уважение, CMS Ревю.

Не е лош сайта. Така или иначе с течение на времето вероятно ще претърпи доста промени. Интересува ме само за CMS програми ли ще се говори или и за HTML, CSS, PHP, Java, Jquery?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, @exwol.

Моля да ме извиниш, както и всички останали, затова небрежие от моя страна. Няма да се оправдавам, а просто ще го променя и вече е готово. Ще има и други опити, по-добри за лого.

Здравей, @ACCESS DENIED.

Аз забелязвам, когато един потребител е активен, сериозен и помага на останалите. Включи се и ако забележа, че си такъв, без да се замисля ще те сложа на позицията Модератор, освен ако няма места.

Здравей, @Emokostov.

Благодаря за проявения интерес. Освен за CMS, във форума ще се говори и за всичко останало свързано с уеб програмиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, @ACCESS DENIED.

Аз забелязвам, когато един потребител е активен, сериозен и помага на останалите. Включи се и ако забележа, че си такъв, без да се замисля ще те сложа на позицията Модератор, освен ако няма места.

Звучи непрофесионално за един собственик на форум да не забележи пола (особено след като е обявен) на кореспондента в дискусията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи непрофесионално за един собственик на форум да не забележи пола (особено след като е обявен) на кореспондента в дискусията :)

Думата "потребител" се възприема без значение от пола, както и "модератор". :)

Не го познавам, но доколкото разбрах използва думата "такъв", тъй като "потребител" е в м.р ед.ч

Това е като "инженер" и "доктор" - няма значение какъв е пола. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Думата "потребител" се възприема без значение от пола, както и "модератор". :)

Не го познавам, но доколкото разбрах използва думата "такъв", тъй като "потребител" е в м.р ед.ч

Това е като "инженер" и "доктор" - няма значение какъв е пола. :)

Не е точно така, по-горе изречението е отделно и автора вече говори на човека, не на потребителя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, @capnemo.

Имах в предвид, че ако забележа, че тя е "такъв", а под такъв имам в предвид "такъв потребител".

Да, сега можете да кажете много неща :) ... Успех с форума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.