Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

abar30

Galaxy S4 mini или Xperia SP

Препоръчан отговор

Здравейте,

Възнамерявам да си взема телефон и се спрях на 3 модела: Galaxy S4 mini, Xperia SP и Lumia 820.

Трябва ми телефон с добра камера и възможно най-издържлива батерия ,за слушане на музика от време на време и интернет.За сега клоня към S4,но ми е нужен и съвет.Ще се радвам ако споделите опит и ми дадете препоръки.Бюджета ми е до 500 лв. и с нова сим карта на Глобул.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай S4 MINI !!! Аз от няколко дена съм с S3 I9300... Просто невероятен дизайн , бързина и хубава камера.Надали с4 ще отстъпва на S3 , oсвен в процесорна мощ и големина на екрана.Прави невероятни снимки !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай S4 MINI !!! Аз от няколко дена съм с S3 I9300... Просто невероятен дизайн , бързина и хубава камера.Надали с4 ще отстъпва на S3 , oсвен в процесорна мощ и големина на екрана.Прави невероятни снимки !

Добре ще е първо да провериш цената на S4 mini. Като характеристики, си заслужава, но цената му е прекалено висока.    Ако сравняваме сонито (което е с ОС Андроид) и нокиата - с Уиндоус, съм 100 % за SP. По-голям дисплей, пикселна гъстота 319 за сонито и 217 за нокиата. Ако изчакаш малко, за да излезе S4 mini втора ръка, взимай него. Иначе - Xperia SP. И все пак, ето и едно сравнение: цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще е първо да провериш цената на S4 mini. Като характеристики, си заслужава, но цената му е прекалено висока.    Ако сравняваме сонито (което е с ОС Андроид) и нокиата - с Уиндоус, съм 100 % за SP. По-голям дисплей, пикселна гъстота 319 за сонито и 217 за нокиата. Ако изчакаш малко, за да излезе S4 mini втора ръка, взимай него. Иначе - Xperia SP. И все пак, ето и едно сравнение: цък.

телефоните с windows все още са кофти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствения недостатък на SP е камерата!Във всичко друго е идеален.Музикалния му плеър е чудесен,хардуерно също е чудесен.Аз съм За SP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

телефоните с windows все още са кофти...

Обоснови се ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обоснови се ?

няма игри като на андроид , Ограничени приложения в сравнение с андроид , Ограничени възможности на хардуера (дори Lumia 900 има екран само 800 x 480 дисплей, като няма гаранция кога Microsoft ще вдигне летвата, за да съперничи на някои от 720p + дисплей на Android. Всичко това допринася при подбора на телефон, който просто не може да съвпада с високата мощност, която предлагат арсенала на Android-базираните устройства)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма игри като на андроид , Ограничени приложения в сравнение с андроид , Ограничени възможности на хардуера (дори Lumia 900 има екран само 800 x 480 дисплей, като няма гаранция кога Microsoft ще вдигне летвата, за да съперничи на някои от 720p + дисплей на Android. Всичко това допринася при подбора на телефон, който просто не може да съвпада с високата мощност, която предлагат арсенала на Android-базираните устройства)

Ясно, Благодаря !!! ;) Защото съм се насочил към WP телефон, по конкретно към Лумиа 920.И да не отварям нова тема , какво мислиш за нея??? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си се насочил, няма кой да те спре. Харесва ли ти - взимай я. Това което му харесва на един, на друг не му харесва.

Ясно, Благодаря !!! ;) Защото съм се насочил към WP телефон, по конкретно към Лумиа 920.И да не отварям нова тема , какво мислиш за нея??? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми мисля ,че е добра на дизайн ,но не и към хардуер... 1100 лв. за телефон с двуядрен процесор ? Не благодаря... Ако ще се дават много пари бих взел някои от тези: Samsung Galaxy S3 , Samsung Galaxy S4 , HTC One

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Galaxy S4! За HTC One се пише, че имало много дефекти по него...

Еми мисля ,че е добра на дизайн ,но не и към хардуер... 1100 лв. за телефон с двуядрен процесор ? Не благодаря... Ако ще се дават много пари бих взел някои от тези: Samsung Galaxy S3 , Samsung Galaxy S4 , HTC One

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изборът на операционна система е въпрос на вкус. Ако не използваш толкова приложения, например, а телефонът се ползва за нет и разговори - защо не! Andrey_96, потърси Nokia Lumia 520. Двуядрен процесор на 1 GHz и 4" дисплей 800х480 (ако не ме лъже паметта). Най-доброто устройство от ниския клас, а и цената е доста добра! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изборът на операционна система е въпрос на вкус. Ако не използваш толкова приложения, например, а телефонът се ползва за нет и разговори - защо не! Andrey_96, потърси Nokia Lumia 520. Двуядрен процесор на 1 GHz и 4" дисплей 800х480 (ако не ме лъже паметта). Най-доброто устройство от ниския клас, а и цената е доста добра! ;)

Аз си купих вече телефон - Samsung Galaxy s3 , а и защо човек ще си купува телефон за 1000+ само за интернет и разговори ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си купих вече телефон - Samsung Galaxy s3 , а и защо човек ще си купува телефон за 1000+ само за интернет и разговори ???

Разбрахме, че си купил телефон, не е нужно да повтаряш. А с Lumia 520 исках да те убедя, че не всички телефони с Windows Phone 'не струват'. ПП: С две ръце съм 'за' Xperia SP. Не искам да убеждавам автора да си вземе лумиа, просто дадох пример. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрахме, че си купил телефон, не е нужно да повтаряш. А с Lumia 520 исках да те убедя, че не всички телефони с марката нокиа 'не струват'. ПП: С две ръце съм 'за' Xperia SP. Не искам да убеждавам автора да си вземе лумиа, просто дадох пример. :)

Да съм казал нещо против НОКИЯ ???? Цялата ми рода изполозва нокия , дори и аз ползвах преди да си взема самсунг-а!!! Много са доволни.. много здрави и т.н.Но както казах нищо не съм казал за марката нокия ;) говорим за Windows Phone 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм за Xperia SP.

/Off topic/ На мен нокиите ми харесват по външен вид и издръжливост. Но просто Windows Phone 8 поне за мен е толкова убита ОС и откъм приложения и откъм интерфейс... въобще не ми харесва. /Off topic/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да съм казал нещо против НОКИЯ ???? Цялата ми рода изполозва нокия , дори и аз ползвах преди да си взема самсунг-а!!! Много са доволни.. много здрави и т.н.Но както казах нищо не съм казал за марката нокия ;) говорим за Windows Phone 8

ОК, моя грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С две ръце за mini s4  :) ...

:offtopic_s:  Откъде я изрови тази стара тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С две ръце за mini s4  :) ...

И аз. Имам го от няколко месеца и нямам забележки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.