Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Възнамерявам да си взема телефон и се спрях на 3 модела: Galaxy S4 mini, Xperia SP и Lumia 820.

Трябва ми телефон с добра камера и възможно най-издържлива батерия ,за слушане на музика от време на време и интернет.За сега клоня към S4,но ми е нужен и съвет.Ще се радвам ако споделите опит и ми дадете препоръки.Бюджета ми е до 500 лв. и с нова сим карта на Глобул.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай S4 MINI !!! Аз от няколко дена съм с S3 I9300... Просто невероятен дизайн , бързина и хубава камера.Надали с4 ще отстъпва на S3 , oсвен в процесорна мощ и големина на екрана.Прави невероятни снимки !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай S4 MINI !!! Аз от няколко дена съм с S3 I9300... Просто невероятен дизайн , бързина и хубава камера.Надали с4 ще отстъпва на S3 , oсвен в процесорна мощ и големина на екрана.Прави невероятни снимки !

Добре ще е първо да провериш цената на S4 mini. Като характеристики, си заслужава, но цената му е прекалено висока.    Ако сравняваме сонито (което е с ОС Андроид) и нокиата - с Уиндоус, съм 100 % за SP. По-голям дисплей, пикселна гъстота 319 за сонито и 217 за нокиата. Ако изчакаш малко, за да излезе S4 mini втора ръка, взимай него. Иначе - Xperia SP. И все пак, ето и едно сравнение: цък. Редактирано от PZHL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще е първо да провериш цената на S4 mini. Като характеристики, си заслужава, но цената му е прекалено висока.    Ако сравняваме сонито (което е с ОС Андроид) и нокиата - с Уиндоус, съм 100 % за SP. По-голям дисплей, пикселна гъстота 319 за сонито и 217 за нокиата. Ако изчакаш малко, за да излезе S4 mini втора ръка, взимай него. Иначе - Xperia SP. И все пак, ето и едно сравнение: цък.

телефоните с windows все още са кофти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствения недостатък на SP е камерата!Във всичко друго е идеален.Музикалния му плеър е чудесен,хардуерно също е чудесен.Аз съм За SP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

телефоните с windows все още са кофти...

Обоснови се ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обоснови се ?

няма игри като на андроид , Ограничени приложения в сравнение с андроид , Ограничени възможности на хардуера (дори Lumia 900 има екран само 800 x 480 дисплей, като няма гаранция кога Microsoft ще вдигне летвата, за да съперничи на някои от 720p + дисплей на Android. Всичко това допринася при подбора на телефон, който просто не може да съвпада с високата мощност, която предлагат арсенала на Android-базираните устройства)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма игри като на андроид , Ограничени приложения в сравнение с андроид , Ограничени възможности на хардуера (дори Lumia 900 има екран само 800 x 480 дисплей, като няма гаранция кога Microsoft ще вдигне летвата, за да съперничи на някои от 720p + дисплей на Android. Всичко това допринася при подбора на телефон, който просто не може да съвпада с високата мощност, която предлагат арсенала на Android-базираните устройства)

Ясно, Благодаря !!! ;) Защото съм се насочил към WP телефон, по конкретно към Лумиа 920.И да не отварям нова тема , какво мислиш за нея??? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си се насочил, няма кой да те спре. Харесва ли ти - взимай я. Това което му харесва на един, на друг не му харесва.

Ясно, Благодаря !!! ;) Защото съм се насочил към WP телефон, по конкретно към Лумиа 920.И да не отварям нова тема , какво мислиш за нея??? 

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми мисля ,че е добра на дизайн ,но не и към хардуер... 1100 лв. за телефон с двуядрен процесор ? Не благодаря... Ако ще се дават много пари бих взел някои от тези: Samsung Galaxy S3 , Samsung Galaxy S4 , HTC One

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Galaxy S4! За HTC One се пише, че имало много дефекти по него...

Еми мисля ,че е добра на дизайн ,но не и към хардуер... 1100 лв. за телефон с двуядрен процесор ? Не благодаря... Ако ще се дават много пари бих взел някои от тези: Samsung Galaxy S3 , Samsung Galaxy S4 , HTC One

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изборът на операционна система е въпрос на вкус. Ако не използваш толкова приложения, например, а телефонът се ползва за нет и разговори - защо не! Andrey_96, потърси Nokia Lumia 520. Двуядрен процесор на 1 GHz и 4" дисплей 800х480 (ако не ме лъже паметта). Най-доброто устройство от ниския клас, а и цената е доста добра! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изборът на операционна система е въпрос на вкус. Ако не използваш толкова приложения, например, а телефонът се ползва за нет и разговори - защо не! Andrey_96, потърси Nokia Lumia 520. Двуядрен процесор на 1 GHz и 4" дисплей 800х480 (ако не ме лъже паметта). Най-доброто устройство от ниския клас, а и цената е доста добра! ;)

Аз си купих вече телефон - Samsung Galaxy s3 , а и защо човек ще си купува телефон за 1000+ само за интернет и разговори ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си купих вече телефон - Samsung Galaxy s3 , а и защо човек ще си купува телефон за 1000+ само за интернет и разговори ???

Разбрахме, че си купил телефон, не е нужно да повтаряш. А с Lumia 520 исках да те убедя, че не всички телефони с Windows Phone 'не струват'. ПП: С две ръце съм 'за' Xperia SP. Не искам да убеждавам автора да си вземе лумиа, просто дадох пример. :) Редактирано от PZHL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрахме, че си купил телефон, не е нужно да повтаряш. А с Lumia 520 исках да те убедя, че не всички телефони с марката нокиа 'не струват'. ПП: С две ръце съм 'за' Xperia SP. Не искам да убеждавам автора да си вземе лумиа, просто дадох пример. :)

Да съм казал нещо против НОКИЯ ???? Цялата ми рода изполозва нокия , дори и аз ползвах преди да си взема самсунг-а!!! Много са доволни.. много здрави и т.н.Но както казах нищо не съм казал за марката нокия ;) говорим за Windows Phone 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм за Xperia SP.

/Off topic/ На мен нокиите ми харесват по външен вид и издръжливост. Но просто Windows Phone 8 поне за мен е толкова убита ОС и откъм приложения и откъм интерфейс... въобще не ми харесва. /Off topic/

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да съм казал нещо против НОКИЯ ???? Цялата ми рода изполозва нокия , дори и аз ползвах преди да си взема самсунг-а!!! Много са доволни.. много здрави и т.н.Но както казах нищо не съм казал за марката нокия ;) говорим за Windows Phone 8

ОК, моя грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С две ръце за mini s4  :) ...

И аз. Имам го от няколко месеца и нямам забележки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.