Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

veskostoev

Thermaltake Toughpower Gold, 650W или SEASONIC M12II-650 Bronze

Препоръчан отговор

Здравейте дойде време да си поръчам захранването бях се спрял на PSU SEASONIC SSR-550RM GOLD и исках само него но от 3 дни го търся по всички онлайн магазини и не го намирам яд ме е че не го поръчах по рано.Сега се спрях като алтернатива на тези двете кое е по тихо и по добро според вас.Компа е I7 4770+ASUS GTX580 DirectCU II+ASUS B85-PLUS /B85/LGA1150 или вие ми препоръчайте някакво до 200 лева .Благодаря Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че Бронз серията също не е лоша. За термалтейка нищо не мога да кажа, но лично бих предпочел сийсоника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз така като гледам едва ли ще клокваш и едно silent pro 420W ще те оправи принципно не вижда смисъл да даваш пари за голд като реалното потребление на конфигурацията ти не е повече от 380-400W ~ и няма опции за бъдещ клок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това би ви вършило чудесна работа: Thermaltake SP-630P SMART Series 630W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 114.89 лв. с ДДС

Повече от това не ви е нужно, а останалите 85лв. може да се почерпите!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаше ми се да е на Сиисоник да бъде гледам това е сертифицирано за Хасуел http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SS-650AM-BRONZE.

Искаше ми се да е на Сиисоник да бъде гледам това е сертифицирано за Хасуел http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SS-650AM-BRONZE.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това би ви вършило чудесна работа:

Thermaltake SP-630P SMART Series 630W

Подкрепям това предложение. Ревютата за тази серия са без забележка. А за същите пари, може да вземеш още малко повече мощност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям това предложение. Ревютата за тази серия са без забележка. А за същите пари, може да вземеш още малко повече мощност.

То едва ли ще му е нужна чак такава мощност, но щом в скай е на същата цена по-мощното да го грабва него :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То едва ли ще му е нужна чак такава мощност, но щом в скай е на същата цена по-мощното да го грабва него :)

Запаса от мощност е необходим най-вече при "качественото" електрозахранване у нас и последващите токови удари. Както е известно КПД-то и ниските обороти на вентилатора са до около 50% от мощността на захранването, което е още един плюс. А и тази SMART функция според ревютата е доста ефективна при малките консумирани мощности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.