Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, Имам лаптоп toshiba satellite a200-10w(най-мощния от серията A200 на toshiba). Преди няколко дена ми се счупиха пантите. Та закарах го на сервиз и там ми казаха че само с нови панти няма да стане ,трябвало и пластмаси. Потърсих в нета за панти и пластмаси но имаше само панти. В крайна сметка се реших да го продам на части и да си купя нов. Въпросът ми е кои части и как най-бързо да ги продам на добри цени? Продавалника? А колкото до новия лаптоп мисля е този http://www.technomarket.bg/products/09124645/sony-vaio-sve1112m1ew , как го намирате като имате предвид че ще се ползва за музика,интернет,филми и т.н. ? Благодаря предварително! :) P.S. Характеристиките на toshiba-та са: Intel core 2 duo T7200 2.00GHz 2x2GB DDR2 800MHz RAM Nvidia GeForce GO 7300 256MB 64bit 15.4 инча екран Wi-Fi , Bluetooth , Записващо CD (LG) HDD-160GB 5400RPM 3.0GB/s SATA (Hitachi) - давам го с шейната Клавиатурата е много запазена(почти като нова)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Екранчето на новият е много малко.

От старият можете да продадете харда-,рам паметта,клавиатурата,дисплея. Стига да можете да го разглобите.Пък даже и дъното.Охлаждането също.Погледнете в нета,има клипчета как се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се намерят и панти и пластмаси. Няма да ти излезе толкоз скъпо ремонта. Виж в сайта Laptop.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами процесора , DVD устройството , wi-fi и bluetooth могат ли да се продадат? Колкото до частите , намерих панти , но пластмаси няма никъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм поглеждал в подробности как стои въпросът с частите на този конкретен лаптоп.На някои процесора може да се сменя лесно,на някои пък е запоен към дъното.Но принципно за повечето лаптопи може всяка част поотделно да се продаде.

п.п.Ако само пантите  и пластмасата около тях е счупена,нищо не пречи да подпрете някак дисплея и пак да си г оползвате колкото е възможно.Колкото до нова машина,гледайте да е поне 15 инча,щом и за филми ще е .Инак,какво ще видите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех да го правя стационарен но нещо му стана и сега изобщо не тръгва.Може да е нещо от платката със старт бутона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех да го правя стационарен но нещо му стана и сега изобщо не тръгва.Може да е нещо от платката със старт бутона.

Ясно, значи ще си взимаш нов! Ето от мен едно предложение: lenovo-ideapad-g580gm! С 6GB RAM, 1TB HDD и без допълнителна видеокарта, която само грее! За твоите изисквания е идеален!

Поздрави!

И го има в бургаския Техном@ркет :)!

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.