Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля предложете ми игра , мултиплейр - онлаин или сингълплейр , където да се играе с дни :D , Call of duty и MoH съм ги превъртял играл съм WoW предложете други?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно жанрове игри обичаш да играеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МЕРСИ , а сега може ли да ми помгонете за един проблем. Така преди 2,3 години играх играта Medal of honor 2010 превъртях я тогава на лаптопа ми* , сега си купих преди месец два чисто нов компютър който е зглобяван от специалисти , тръгват ми най-новите , но точно тази ми насича , а на старият лаптоп вървеше по вода , а сега и на лаптопа спича? :D за тази става въпрос.

Medal of Honor [RELOADED]

не Warfighter.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[ПРЕЗАРЕДЕНИТЕ] са кракерска група, която подпомага създаването и разпространяването на нелегален софтуер. Тук политиката им е да се спират всякакви такива неща. За такива питания намери някоя Warez зона..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МЕРСИ , а сега може ли да ми помгонете за един проблем. Така преди 2,3 години играх играта Medal of honor 2010 превъртях я тогава на лаптопа ми* , сега си купих преди месец два чисто нов компютър който е зглобяван от специалисти , тръгват ми най-новите , но точно тази ми насича , а на старият лаптоп вървеше по вода , а сега и на лаптопа спича? :D за тази става въпрос.

Medal of Honor [RELOADED]

не Warfighter.

Тез специалисти ги знам :D Кажи ми спецификацийте на машината и бъди сигурен ,че си с последните ъпдейти на играта и машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[*]

Тез специалисти ги знам :D Кажи ми спецификацийте на машината и бъди сигурен ,че си с последните ъпдейти на играта и машината.

Видеокарта - вградена е AMD 6500 , но скоро  си взимам по-добра , но проблема е там , че подкарвам Black ops 2 ,а тази която е по стара , не! 

Процесор - четериядрен AMD 3870 - APU With Radeon graphics HD

РАМ - 4 Гигабайта , ако съм пропуснал друго важно нещо , звуковата карта е Realtek най - новата. 

[*]Отговор

[*]Цитирай

[*]Редакция

[*]Добави Видео

[*] 

Какво точно жанрове игри обичаш да играеш?

Ами бойни , RPG развиване на герои само , че да е онлайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

•  

Видеокарта - вградена е AMD 6500 , но скоро  си взимам по-добра , но проблема е там , че подкарвам Black ops 2 ,а тази която е по стара , не! 

РАМ - 4 Гигабайта , ако съм пропуснал друго важно нещо , звуковата карта е Realtek най - новата. 

• Харесва ми

Толкова ли е трудно да напишеш в Гугъл "The most popular/The best MMORPGs"...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

•  

• Харесва ми

До колкото разбирам имаш А8 не съм пробвал това видео ,но мисля ,че ще успее да се справи с MOH на средни настройки опитай да ги намалиш на какава резолюция играеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото разбирам имаш А8 не съм пробвал това видео ,но мисля ,че ще успее да се справи с MOH на средни настройки опитай да ги намалиш на какава резолюция играеш?

Ами точно лаптопа е много по стар с Ати някаква долна серия е, но МоХ даже пробвам на 640х8.. беше нещо си на най-малката и пада фпс-то просто тежко върви  , а би трябвало да върви по вода тъй като PES 13 , CoD Modern Warfare 3 ги подкарвам без проблеми а , тази на LOW и всичко най-малко върви просто тежко , скайп и всичко друго съм изключил и не е от това, проверявал съм си температурите , добре са! 

Ето по подробно.

post-339746-0-77209700-1375965698_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами точно лаптопа е много по стар с Ати някаква долна серия е, но МоХ даже пробвам на 640х8.. беше нещо си на най-малката и пада фпс-то просто тежко върви  , а би трябвало да върви по вода тъй като PES 13 , CoD Modern Warfare 3 ги подкарвам без проблеми а , тази на LOW и всичко най-малко върви просто тежко , скайп и всичко друго съм изключил и не е от това, проверявал съм си температурите , добре са! 

Ето по подробно.

Пробвай с 2012 МОХ мисля ,че я имаше на кутията на процесора :D ,а ако искаш 2010 опитай се да изтеглиш някой ъпдейти или друг реализ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dirt 3 иначе си ги подкарвам тези както иска. от 2010 сигурно всичките съм изтеглил сега ще пробвам една Trivium но надали , ако не накрая ще пробвам Warfighter- а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.