Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

сега може ли да ми помгонете за един проблем. Така преди 2,3 години играх играта Medal of honor 2010 превъртях я тогава на лаптопа ми* , сега си купих преди месец два чисто нов компютър който е зглобяван от специалисти , тръгват ми най-новите , но точно тази ми насича , а на старият лаптоп вървеше по вода , а сега и на лаптопа спича?  :D за тази става въпрос.

Medal of Honor [RELOADED]

не Warfighter.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко инфо относно конфигурацията...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да беше ни поръчал поне по кило боб и няколко кристални топки.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокарта - вградена е AMD 6500 , но скоро  си взимам по-добра , но проблема е там , че подкарвам Black ops 2 ,а тази която е по стара , не! 

Процесор - четериядрен AMD 3870 - APU With Radeon graphics HD

РАМ - 4 Гигабайта , ако съм пропуснал друго важно нещо , звуковата карта е Realtek най - новата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А преди 2,3 години, когато си я играл със същия релийз ли беше или сега си теглил друг?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля , че беше същият но не съм съвсем сигурен тъй като тогава баща ми я бе свалял , а той повече гледа да сваля по - малките релийзи по гигабайт говоря и просто незнам ,а играта тогава беше много зарибяваща , и за 2,3 дена я превъртях без грам насичане, а лаптопа къде е по слаб и стар от компютърът ми , даже лаптопа тогава си имаше проблема с загряване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В предната тема ти написах за положението с тези "релийзи" тук и за да не се повтарям, а и за да съм поне-малко рационален ти давам един универсален опит, който може да реши проблема : Не знаем какво е положението с драйверите ти, а се е случвало стари такива да причиняват именно спадове във FPS и лаг. Даже определени версии видео драйвери се пускат специално като патчове към дадена игра, така че изтегли това и провери за нови версии : DriverPack Solution

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В предната тема ти написах за положението с тези "релийзи" тук и за да не се повтарям, а и за да съм поне-малко рационален ти давам един универсален опит, който може да реши проблема : Не знаем какво е положението с драйверите ти, а се е случвало стари такива да причиняват именно спадове във FPS и лаг. Даже определени версии видео драйвери се пускат специално като патчове към дадена игра, така че изтегли това и провери за нови версии : DriverPack Solution

Всичко ми е инсталирано свалих все пак това , но и то изписа , че всички драйвъри са инсталирани успешно... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти не разбра ли? Не можеш да подкараш с тази машина MoH както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

APU-тата много се влияят от количеството и качеството на РАМ паметта. Предполагам теб точно това те спъва. 4ГБ   са малко, още повече, ако паметта е на 1333 MHz. Освен това може да пробваш и с клок на тоя процесор, доколкото е възможно. Имай предвид, че там пак ще бъдеш ограничен от RAM  паметта за постигането на добри резултати. Дори процесорът да е със заключен множител, имаш известна възможност за клок. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти не разбра ли? Не можеш да подкараш с тази машина MoH както трябва.

Сега защо ме караш да търся спецификацйите на лаптопа ми който спираше даже от прегряване , и е на 6 години , това че с тази машина сега подкарвам Modern warfare 3 и Warfare 2 Блек опс 2 , а на лаптопа немога , какво ще ми кажеш и Warfighter ми казаха да пробвам , преди 2 часа я инсталирах и съм до 3-та мисия?

APU-тата много се влияят от количеството и качеството на РАМ паметта. Предполагам теб точно това те спъва. 4ГБ   са малко, още повече, ако паметта е на 1333 MHz. Освен това може да пробваш и с клок на тоя процесор, доколкото е възможно. Имай предвид, че там пак ще бъдеш ограничен от RAM  паметта за постигането на добри резултати. Дори процесорът да е със заключен множител, имаш известна възможност за клок. 

как ще я подкарам на 2 пъти по слаба машина това немога да разбера ама и вие неможе да ме разберете. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не може да реши проблема при твоя компютър. Сам си прави изводите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не може да реши проблема при твоя компютър. Сам си прави изводите

Ще успея да я подкарам без грам запъване , но работата е там , че трябва добре да търся тъй като нищо чудно да са прецакали и торента тъй като в замунда вече това става с всеки втори престоял две , три години. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега защо ме караш да търся спецификацйите на лаптопа ми който спираше даже от прегряване , и е на 6 години , това че с тази машина сега подкарвам Modern warfare 3 и Warfare 2 Блек опс 2 , а на лаптопа немога , какво ще ми кажеш и Warfighter ми казаха да пробвам , преди 2 часа я инсталирах и съм до 3-та мисия?

как ще я подкарам на 2 пъти по слаба машина това немога да разбера ама и вие неможе да ме разберете. 

Не бъди толкова сигурен, коя машина е слаба. Добре тогава. Пусни един FRAPS и кажи с колко fps  средно играеш. Ти говориш за насичане. Ама откъде аз да съм сигурен, че това са насичания, а не просто малко кадри? Пробва ли да намалиш настройките на картината?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бъди толкова сигурен, коя машина е слаба. Добре тогава. Пусни един FRAPS и кажи с колко fps  средно играеш. Ти говориш за насичане. Ама откъде аз да съм сигурен, че това са насичания, а не просто малко кадри? Пробва ли да намалиш настройките на картината?

Билдер , намалям я на 640 , а на лаптопа ми толкова вървеше по вода , доста хора казват , че в папката Save имало true i false нещо трябвало да се промени , но така  и не знам какво доколкото лаптопа мога да ти кажа,че е двуядрен 4 гигахерца с Ати долна серия HD и 2 гигабайта рам , компютъра ми малко или много който е на 3 месеца е съвсем по - добре , а тази игра вече никой почти не я е превъртял , просто се сетих за нея , но вече и на лаптопа куца , може би са я развалили това е. 

Билдер , намалям я на 640 , а на лаптопа ми толкова вървеше по вода , доста хора казват , че в папката Save имало true i false нещо трябвало да се промени , но така  и не знам какво доколкото лаптопа мога да ти кажа,че е двуядрен 4 гигахерца с Ати долна серия HD и 2 гигабайта рам , компютъра ми малко или много който е на 3 месеца е съвсем по - добре , а тази игра вече никой почти не я е превъртял , просто се сетих за нея , но вече и на лаптопа куца , може би са я развалили това е. 

4 ghz общо казвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4 ghz общо казвам.

Двуядрен процесор 2 Ghz не прави 4 Ghz общо. Кажи си просто самия процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега си инсталирах пак играта. Товари доста процесора, а видеото не толкова. При мен незнайно защо е ограничена на 62 fps. Не е тежка за видеокартата, нито заема много памет. Обаче процесора си го товари. Как точно насича при теб? Кадрите ли са малко или на моменти каритината е накъсана, все едно за момент прескача?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега си инсталирах пак играта. Товари доста процесора, а видеото не толкова. При мен незнайно защо е ограничена на 62 fps. Не е тежка за видеокартата, нито заема много памет. Обаче процесора си го товари. Как точно насича при теб? Кадрите ли са малко или на моменти каритината е накъсана, все едно за момент прескача?

При мен върви добре просто когато има престрелки самата почва да върви по тежко иначе има моменти когато върви по вода  , просто когато са повече детайлите почва просто да лагва, но не с запецване яко , ами просто на секунда  самата как да го обясня..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая игра със  споменатите чаркове  в темата ще може да е пусне 3 пъти без да лаги бе хора :) Кви драйвери да сменя и за  какво изобщо да го прави ?  Не карайте човека да си  ръчка по машината с ваще  не компетентни и не адекватни  предположения и разсъждения.  Лага  се  дължи на пиратските копия дето се теглят от торентите  а не от липсата на мощност на компютъра на момчето.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен върви добре просто когато има престрелки самата почва да върви по тежко иначе има моменти когато върви по вода  , просто когато са повече детайлите почва просто да лагва, но не с запецване яко , ами просто на секунда  самата как да го обясня..

Слушай ме сега. Не знам дали ще ме разбереш, но си инсталирах играта специално заради теб. Специално заради теб пуснах моя i3  на 2 GHz  и без HT. Тоест, само с две ядра. При престрелките става мазало. Като ме нацелят, кадрите падат до 25-30. Иначе си стига максимума от 60-62, когато просто не стрелям. Видеокартата при стандартни честоти си се товари на 15-20 %, което ще рече, че положението с процесора е много зле! Вдигнах честотите на видеокартата в целия и диапазон от 405 MHz  на ядрото до 900 MHz. Промяна естествено няма. Пуснах на 640х480, същата работа. тая игра видеокарта не иска при битките, а як процесор!  Не знам с  какъв лаптоп си играл преди и какви спомени имаш, но се налга да ги опресниш. Бих ти дал някои съвети за да разбереш къде е проблема, но едва ли ще ме разбереш. Все пак. Пусни таскмениджъра по време на игра. Играй, стреляй, бий се известно време. После излез от играта и направи един скрийншщот на таскмениджъра да видим, колко се е товарил процесора, докато ти е насичала играта. Ако си ме разбрал, направи го. Ако не, аз съм дотук. Играта иска як процесор и това е!

Тая игра със  споменатите чаркове  в темата ще може да е пусне 3 пъти без да лаги бе хора :) Кви драйвери да сменя и за  какво изобщо да го прави ?  Не карайте човека да си  ръчка по машината с ваще  не компетентни и не адекватни  предположения и разсъждения.  Лага  се  дължи на пиратските копия дето се теглят от торентите  а не от липсата на мощност на компютъра на момчето.

И за теб. Пусни един имитиращ тест и след това давай умни съвети! Тоя не е първия днес с тия боклуци  четириядрени процесори. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз това ще го направя утре ще ти дам снимка , но просто пак ще ти кажа, че това е от релийза , лаптопа в момента неможе да подкара нито ЛОЛ нито modern warfare 3 и тази медал неможе , насрали са релийза това е , има ъпдейти и така нататък.

Аз това ще го направя утре ще ти дам снимка , но просто пак ще ти кажа, че това е от релийза , лаптопа в момента неможе да подкара нито ЛОЛ нито modern warfare 3 и тази медал неможе , насрали са релийза това е , има ъпдейти и така нататък.

Слушай ме сега. Не знам дали ще ме разбереш, но си инсталирах играта специално заради теб. Специално заради теб пуснах моя i3  на 2 GHz  и без HT. Тоест, само с две ядра. При престрелките става мазало. Като ме нацелят, кадрите падат до 25-30. Иначе си стига максимума от 60-62, когато просто не стрелям. Видеокартата при стандартни честоти си се товари на 15-20 %, което ще рече, че положението с процесора е много зле! Вдигнах честотите на видеокартата в целия и диапазон от 405 MHz  на ядрото до 900 MHz. Промяна естествено няма. Пуснах на 640х480, същата работа. тая игра видеокарта не иска при битките, а як процесор!  Не знам с  какъв лаптоп си играл преди и какви спомени имаш, но се налга да ги опресниш. Бих ти дал някои съвети за да разбереш къде е проблема, но едва ли ще ме разбереш. Все пак. Пусни таскмениджъра по време на игра. Играй, стреляй, бий се известно време. После излез от играта и направи един скрийншщот на таскмениджъра да видим, колко се е товарил процесора, докато ти е насичала играта. Ако си ме разбрал, направи го. Ако не, аз съм дотук. Играта иска як процесор и това е!

И за теб. Пусни един имитиращ тест и след това давай умни съвети! Тоя не е първия днес с тия боклуци  четириядрени процесори. 

Билдер мене не ме интересува дали ще подкарам релийза няма да си правя и труда да го тегля повече , снимка няма да ти пратя тъй като не ми се занимава доколкото процесора не ми е боклук подкарвам едни от най-мощните игри това , че тази е насрана с всякакви добавени оръжия,за които сега разбрах и ъпдейти е съвсем друго , работата е там че на всеки 3 години се скапват торентите ако успея както казах по-рано да я намеря в друг сайт ще я изтегля ,но навсякъде са само тези 3-те торента , а надали ще се занимавам да я тегля подкарвам WOW Pandaria на максимални настройки , която е доста тегава , тази медал оф хорор съм я превъртал доста на лаптопа , не ми е голям минус просто не останаха игри които не съм превъртял и сега си търся , но се озовах на боклук , до колкото че процесора е боклук пак ще ти кажа , че APU 3870 НА АМД са нови серий и всички игри от кутията му ги подкарвам без проблем това че релийза е насран и напикан не си прави бързи отрицателни оценки за процесора. И най вече че съм с вградена видеокарта , а скоро ще си взимам nvidia  пак ще я изтегля ако трябва и клип ще ти дам да видиш колко ми е боклук процесора тъй като при купуването го тествахме на мощна nvidia подкараха GTA IV на максималните настройки сега ми останаха още малко средства и я взимам това че вградената ми взима не по малко от 750 mb от рам-памета също го смятам , а АМД РАДЕОН 6550 HD не са кой знае какво това че ти си с добра видеокарта и ги подкарваш няма никакъв смисъл да се хвалиш. Така че братле със здраве , аз не съм онзи геймър който ще даде 1000 лева за процесор ако исках мощен и як щях да сивзема ИНТЕЛ , но след като си намерих комбинация която е доста добра няма никакъв смисъл. След като си взема Nvidia-та пак ще си говорим точно в сервиза ми казаха при купуването , че няма да мога да подкарвам всяка втора игра и наистина е така , защото с вградена видеокарта и съкратен до половината рам памет от нея не става.

Редактирано от Atanasovblgarina (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Билдер говориш пълни  глупости  човеко :) Тази игра се играе на 7300GT  с ДДР2   която е поне 3 пъти по слаба от вградената в тоя процесор  и Селерон на 2,8 с 512 кеш  и 1 ГБ рам памет. Вземи та и погледни максималните изисквания  на играта и  тогава казвай че Процесор с 4 ядра е боклук  и с едно от най хубавите вградени видеа на пазара.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Билдер говориш пълни  глупости  човеко :) Тази игра се играе на 7300GT  с ДДР2   която е поне 3 пъти по слаба от вградената в тоя процесор  и Селерон на 2,8 с 512 кеш  и 1 ГБ рам памет. Вземи та и погледни максималните изисквания  на играта и  тогава казвай че Процесор с 4 ядра е боклук  и с едно от най хубавите вградени видеа на пазара.

Не говоря глупости. Гледай. Процесорът е на 1.7 GHz  с HT:

Публикувано изображение

Виж натоварването му. Виж и натоварването на видеокартата. На втората мисия съм играл, където има много стрелба и те целят с гранатомет. кадрите в тоя случай падат дори до 25-30. След като няма стрелба, се вдигат на 60. Играта незнайно защо е ограничена на 62 fps,  без да е включена вертикалната синхронизация. 

Аз знаех, че питащия нищо няма да разбере. Не съм казал, че процесорът му не е достатъчен. Все пак има проблем и бърза да обвини релийза. Значи, в момента i3  работи с два пъти по-малка мощност от нормалното при мен. Множителят му е 16 вместо 33. Значи съм направил два пъти по-бавен процесор, но без да изключвам HT. Играта насича и това е факт! Попитах пусналия темата за РАМ паметта, нищо не каза.  Проблем има и то ако е от релийза, защо ще се появява сущия и при мен, след като намаля изкуствено мощността на процесора? 

Ами много мразя хора, дето са си наумили нещо в главата, да пишат глупости. Ами като си решил че е от релийза, защо пускаш глупави теми, а не си изтеглиш друг релийз? Аз ти казвам къде може да е проблема, ти се обиждаш на процесор. Ами боклуци са си. Като си купиш бърза видеокарта ще разбереш още по-добре. По тоя път съм минавал многократно. Включително по пътя на насичанията при всички подобни игри. Евала, че при BF 3  нямаш насичания. Значи не е толкова слаб процесора ти. Обаче тоя MOH  2010 както се вижда от графиките, товари много процесора. Погледни най-отдолу графиката на MSI Afterburner,  колко играят кадрите по време на игра. Погледни и натоварването на ядрото на видеокартата, което е мижаво. Погледни и как процесора удря тавана на места. А това е процесор, който при нормални условия трудно минава 80-85 % натоварване при игри. Тук умишлено съм намалил честотата, но дори на 3.5 MHz  натоварването е доста голямо. Само дето се оказва достатъчно за максималните 62 fps  и няма никакви проблеми. Това е от мен. Отворете си очите най-после и не робувайте на догми, казани ви от някой "специалист" било то във форума, било в някой сервиз както в случая. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говоря глупости. Гледай. Процесорът е на 1.7 GHz  с HT:

Публикувано изображение

Виж натоварването му. Виж и натоварването на видеокартата. На втората мисия съм играл, където има много стрелба и те целят с гранатомет. кадрите в тоя случай падат дори до 25-30. След като няма стрелба, се вдигат на 60. Играта незнайно защо е ограничена на 62 fps,  без да е включена вертикалната синхронизация. 

Аз знаех, че питащия нищо няма да разбере. Не съм казал, че процесорът му не е достатъчен. Все пак има проблем и бърза да обвини релийза. Значи, в момента i3  работи с два пъти по-малка мощност от нормалното при мен. Множителят му е 16 вместо 33. Значи съм направил два пъти по-бавен процесор, но без да изключвам HT. Играта насича и това е факт! Попитах пусналия темата за РАМ паметта, нищо не каза.  Проблем има и то ако е от релийза, защо ще се появява сущия и при мен, след като намаля изкуствено мощността на процесора? 

Ами много мразя хора, дето са си наумили нещо в главата, да пишат глупости. Ами като си решил че е от релийза, защо пускаш глупави теми, а не си изтеглиш друг релийз? Аз ти казвам къде може да е проблема, ти се обиждаш на процесор. Ами боклуци са си. Като си купиш бърза видеокарта ще разбереш още по-добре. По тоя път съм минавал многократно. Включително по пътя на насичанията при всички подобни игри. Евала, че при BF 3  нямаш насичания. Значи не е толкова слаб процесора ти. Обаче тоя MOH  2010 както се вижда от графиките, товари много процесора. Погледни най-отдолу графиката на MSI Afterburner,  колко играят кадрите по време на игра. Погледни и натоварването на ядрото на видеокартата, което е мижаво. Погледни и как процесора удря тавана на места. А това е процесор, който при нормални условия трудно минава 80-85 % натоварване при игри. Тук умишлено съм намалил честотата, но дори на 3.5 MHz  натоварването е доста голямо. Само дето се оказва достатъчно за максималните 62 fps  и няма никакви проблеми. Това е от мен. Отворете си очите най-после и не робувайте на догми, казани ви от някой "специалист" било то във форума, било в някой сервиз както в случая. 

Аз ще ти кажа само , вече за 10 ти път най - вероятно че тази игричка съм я подкарвал на един смотан лаптоп , никакъв боклук не ми е процесора , но естествено , че твоя ще е по-добър , а до колкото видеокартата казал съм ти в миналият компентар , че на същият мой компютър съм тествал NVIDIA видеокарта и съм подкарвал не само GTA IV на максимални настройки , не само BF3 , ами подкарвам и Crysis 3 която като е на максимални съвсем леко през 15 секунди лагне и това е , компютъра ми е съкратен заради тази вградена видеокарта , а до колкото релийза съм сигурен , че е насран и не искам да си барам компютъра с всякакви драйвъри всичко съм си инсталирал , работата е там , че Warfighter i Black ops 2 ги подкарвам , а тази немога, но майната му! Не съм умрял за този релийз ти казах още миналия коментар утре излиза COD Ghosts къде се казва , според теб ще тръгна ли да ти играя тази която съм я превъртал , и не съм си го наумил знам че наистина е насран , защотоо когато аз я теглих преди 3 години нямаше никакви добавени оръжия и ъпдейти , а сега само това виждам по коментарите , неслучайно когато съм играл CS на прекалено слабият ми стар компютър като сложа повече от 2 скина и почва да ми лагва , еми ето натоварване аз не съм изтеглил игра , равна на Crysis 3 да ми натоварва , тая игра е съвсем лека ама явно такава е била на времето си.

Аз ще ти кажа само , вече за 10 ти път най - вероятно че тази игричка съм я подкарвал на един смотан лаптоп , никакъв боклук не ми е процесора , но естествено , че твоя ще е по-добър , а до колкото видеокартата казал съм ти в миналият компентар , че на същият мой компютър съм тествал NVIDIA видеокарта и съм подкарвал не само GTA IV на максимални настройки , не само BF3 , ами подкарвам и Crysis 3 която като е на максимални съвсем леко през 15 секунди лагне и това е , компютъра ми е съкратен заради тази вградена видеокарта , а до колкото релийза съм сигурен , че е насран и не искам да си барам компютъра с всякакви драйвъри всичко съм си инсталирал , работата е там , че Warfighter i Black ops 2 ги подкарвам , а тази немога, но майната му! Не съм умрял за този релийз ти казах още миналия коментар утре излиза COD Ghosts къде се казва , според теб ще тръгна ли да ти играя тази която съм я превъртал , и не съм си го наумил знам че наистина е насран , защотоо когато аз я теглих преди 3 години нямаше никакви добавени оръжия и ъпдейти , а сега само това виждам по коментарите , неслучайно когато съм играл CS на прекалено слабият ми стар компютър като сложа повече от 2 скина и почва да ми лагва , еми ето натоварване аз не съм изтеглил игра , равна на Crysis 3 да ми натоварва , тая игра е съвсем лека ама явно такава е била на времето си , до колкото Fraps записвам с 50-60 FPS даден клип скоро правих на MoH Warfighter и  беше толкова - на цялата мисия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, щом казваш. Само да напомня системните изисквания:

Публикувано изображение

Четириядрен процесор на 2 GHz  + 512 MB  видеорам. А за релийза след малко ще ти кажа, дали е насран. Тегля го в момента и ако има промяна спрямо сегашния ми, който всъщност е същия, но теглен преди 3 години и записан на DVD, ще ти кажа дали си прав. Обаче при мен тая игра преди 3 години не вървеше като хората. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.