Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

westernN

Проблем със клавишите на компютъра ми.

Препоръчан отговор

Здравейте,

след като си преинсталнах компа с уиндолс от замунда, при всяко натискане на  Ctrl и shift и alt and tab !, вместо да се смени езика компютъра ми се изключва, вее ми писна.+ това като натисна шифт ми излиза това ’Ђ’

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във въпроса се съдържа и отговора. Какво може да очакваш от Windows самоделка от Замунда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,   след като си преинсталнах компа с уиндолс от замунда, при всяко натискане на  Ctrl и shift и alt and tab !, вместо да се смени езика компютъра ми се изключва,

Всичките едновременно??? Стандартната комбинация е ляв Shift + Alt.

вее ми писна.+ това като натисна шифт ми излиза това ’Ђ’

А как написа Здравейте, Ctrl и !.

Във въпроса се съдържа и отговора. Какво може да очакваш от Windows самоделка от Замунда?

Те са най-добрите. Редовно преписват уиндоуса от 0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките едновременно??? Стандартната комбинация е ляв Shift + Alt.

А как написа Здравейте, Ctrl и !.

Те са най-добрите. Редовно преписват уиндоуса от 0.

Ами например изтрил е онзи символ :|

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай Swtch Type и не се занимавай с глупости и сложни комбинации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами например изтрил е онзи символ :|

Логиката ми беше следната - мога да си представя, как Shift-а случайно е мапнат на някой символ. Обаче да е мапнато само отпускането (т.е. да може да натисне и да направи комбинация с друг и чак после да му се появи онова) - е това е странно, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.