Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам 350W фортрон който е много шумен и бих искал да го заменя със нещо по тихо по възможност модулно до 150 макс 200лв-наистина да си струва а ако имате идеи и за хубава евтина кутия до 100лв-станадартен размер да не е някой голям тауър. Конфигурацията ми е АМД феном 2 х4 блак едишън принципно е дуядрен ама със една програмка изи тюн 6 мисля се нещо се отключва и тн не разбирам много. охлаждането ми е залман нвидиа нещо си някакво супер тихо се води.Дъното ми е гигабайт 880гм-д2х ама по старо не е това което сега показва във сайта на гигабайт. Видеото ми е сапфир радеон 6770 хд 1гб гддр5 и по manual във нета пише че му трябва 450W и от там смятам че идва проблема най вече.ХДД е уестърн дигитал блак 1тб и имам някаво оптично устройство.От септември слагам и саунд карта асус ксонар нещо си.И искам да питам харда ми поне смятам че е той почти сигурен съм издава много силен скърцащ звук като дране когато игаря по тежки игри от сорта на батълфиелд 3 мулти или планетсайд 2 гта 4 и т.н. Предварително мерси за помощта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 350W фортрон който е много шумен и бих искал да го заменя със нещо по тихо по възможност модулно до 150 макс 200лв-наистина да си струва а ако имате идеи и за хубава евтина кутия до 100лв-станадартен размер да не е някой голям тауър. Конфигурацията ми е АМД феном 2 х4 блак едишън принципно е дуядрен ама със една програмка изи тюн 6 мисля се нещо се отключва и тн не разбирам много. охлаждането ми е залман нвидиа нещо си някакво супер тихо се води.Дъното ми е гигабайт 880гм-д2х ама по старо не е това което сега показва във сайта на гигабайт. Видеото ми е сапфир радеон 6770 хд 1гб гддр5 и по manual във нета пише че му трябва 450W и от там смятам че идва проблема най вече.ХДД е уестърн дигитал блак 1тб и имам някаво оптично устройство.От септември слагам и саунд карта асус ксонар нещо си.И искам да питам харда ми поне смятам че е той почти сигурен съм издава много силен скърцащ звук като дране когато игаря по тежки игри от сорта на батълфиелд 3 мулти или планетсайд 2 гта 4 и т.н. Предварително мерси за помощта!

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Cyberforce
      Здравейте.
      От известно време забелязах, че лаптопа ми понякога се включва трудно. Първоначално проблема се оправяше чрез изключване на лаптопа от захранването и изваждане на батерията за няколко секунди и свързването и отново.. предположих че проблема е софтуерен и просто лаптопа не се изключва добре и седи включен във вид на хибернация.. От няколко дена ползвам лаптопа с извадена батерия и ако проблема се появи просто беше нужно да го изключа от захранването за няколко секунди и да го включа отново.. но днес лаптопа започна да влиза в режим Sleep и след опит за събуждането му трябваше да натисна Fn + F7 за да мога да включа и дисплея отново.. след това при всеки опит да го събудя и докато си напиша логин паролата, дисплея ми се изключваше веднага отново и отново.. в това положение лаптопа е неизползваем.. Проблема го има дори когато лаптопа е в настройките на биоса. Имам чувството че все пак достига някакъв ток до лаптопа но той не е достатъчен.. дали проблема идва от захранването му ? Не мога да разбера защо първоначално се нуждаеше от изключване от захранване за няколко секунди за да се включи отново а сега дори докато е постоянно включен пак прави проблеми.. Батерията е все още здрава, но бях забелязал че не се зарежда до максимум ако това би имало някакво значение.. От къде все пак може да идва проблема ако не е от зарядното му? Някакъв проблем с дъното?
    • от loranst looa
      Здравейте искам да попитам на тази карта  nVIDIA GeForce 8800 GTX какъв тип игри могат да вървят и актуални заглавия от последните няколко години могат ли да бъдат подкарани на нея. Благодаря
    • от kolib4iata
      Здравейте.Имам захранване FSP HEXA 500W - http://www.fsplifestyle.com/PROP161000104/
      На кратко има две 12 волтови линии всяка по 18 ампера.Да разбирам ли, че едната е за процесора другата за видеото?Ако е така може ли да сложа видео карта GTX 980 като я дават 165 вата или грубо 14 ампера.
    • от loranst looa
      Здравейте , може ли да ми кажете има ли някъде такова нещо като сешоар на батерии  които може да се ползва без да бъде включен в контакт   и ако има къде може евентуално да се намери такова нещо Като да уточня става въпрос за истински сешоар не за детска играчка  . Благодаря 
    • от O.o o.O
      Здравейте, бих искал да ми препоръчате оптималното захранване с GOLD сертификат за следната конфигурация до към 200лв +- някой лев.  
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.