Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,бихте ли ми предложили гейм конфигурация до 900 лева (под гейм имам предвид да ми подкарва League of legends без проблем ^^)в цената не е включен монитор.Също така можете ли да ми предложите каде мога да продам най на оферта старият ми компютър?Предварително много Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се пусне обява в продав@лника, д@та или местен магазин който изкупува директно. За 1000-1050 + записвачка и x2 вентилаторчета(за кутията) и доставка от тук се взима i5 3350p + GTX 660. Днес бях направил примерна конфигурация но няма Floston Genesis,Intera,Excordo налични кутии и MSI H61M P20(G3) дънцето засега. Съветвам Ви след като продадете или посъберете още 100-150 лева в най скоро време и си закупете нещо като това(имам предвид Intel Corei5 3350p + GTX 660) което би бил добър избор за 100-150 лева отгоре. Ако не Ви се чака то колегите ще Ви предложат за парите най доброто.

Успех с конфигурацията! :)

ПП: Колегата по горе започна с 1-вото предложение :)

Редактирано от duskwood (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://pics.data.bg/zoom/shared/f4c9ab6b7ebad5e35852c2f13905f79b Какво ще кажете за тази конфигурация + кутия , не е моя намерих я наскоро , но не се сещам кой я беше побликувал.

Редактирано от Writera (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://pics.data.bg/zoom/shared/f4c9ab6b7ebad5e35852c2f13905f79b Какво ще кажете за тази конфигурация + кутия , не е моя намерих я наскоро , но не се сещам кой я беше побликувал.

Добре ще бъде в коментара Ви да включите и мнение по коментар №3 какво мислите! Ако отговорът е отрицателен то колегите ще ви помогнат. За 900-950 лв. се вмества i5 3350P + HD 7790!

ПП: По принцип аз лепя в д@та на 1280х1024 от ем@г конфигурации. Но може да е и друг колега...

Редактирано от duskwood (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се пусне обява в продав@лника, д@та или местен магазин който изкупува директно. За 1000-1050 + записвачка и x2 вентилаторчета(за кутията) и доставка от тук се взима i5 3350p + GTX 660. Днес бях направил примерна конфигурация но няма Floston Genesis,Intera,Excordo налични кутии и MSI H61M P20(G3) дънцето засега. Съветвам Ви след като продадете или посъберете още 100-150 лева в най скоро време и си закупете нещо като това(имам предвид Intel Corei5 3350p + GTX 660) което би бил добър избор за 100-150 лева отгоре. Ако не Ви се чака то колегите ще Ви предложат за парите най доброто.

Успех с конфигурацията! :)

ПП: Колегата по горе започна с 1-вото предложение :)

Предпочитам конфигурация до 900 лева , но все пак благодаря за отделеното време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ми , но бих желал да вида още някое предложение , все пак благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това предложение също много ми харесва , може ли да ми предложите и монитор до към 200-250 лева ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тоя диапазон няма съществена разлика какво ще вземеш. Всите са TN, времето за реакция и контраста са врели не кипели та гледаш да има цифров вход и диагонала. Edit: Ето едно изключение от правилото BenQ GW2260M. Гледаме и на официалната страница за какво става на въпрос. Доставката е безплатна а цената от 245 лв. не е на промоция та едва ли ще има неприятни изненади.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^Монитора е ОК! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че за тези пари се взима i5 + 7790:

CM K280 W/ELITE 500W
PowerColor HD7790 1GB GDDR5 OC
500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M
4GB DDR3 1600 A-DATA
I5-3350P /3.1G/6MB/BOX/LGA1155
ASUS P8H61-MX USB3 /H61/1155
Обща стойност - 904.19 лв. с ДДС

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че за тези пари се взима i5 + 7790:

CM K280 W/ELITE 500W PowerColor HD7790 1GB GDDR5 OC 500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M 4GB DDR3 1600 A-DATA I5-3350P /3.1G/6MB/BOX/LGA1155 ASUS P8H61-MX USB3 /H61/1155 Обща стойност - 904.19 лв. с ДДС

Мисля че това ще е конфигурацията ,но 2 слота за рам според вас достатачно ли са ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че това ще е конфигурацията ,но 2 слота за рам според вас достатачно ли са ?

Напълно достатъчни са ти, имаш възможност да добавиш още 4GB на вторият слот, докато игрите почнат да искат повече от 8GB ram то цялата конфигурация ще е безнадеждно остаряла.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, не бързай ! Имам и по-добро предложение, с двойно повече памет+слот за още толкова и с по-добра видео карта, както и с достатъчното за нея захранване:

ASUS P8H61-MX USB3 /H61/1155

I3-3220 3.3GHZ/3MB/LGA1155/BOX

GB R785OC-1GD

CORSAIR 1x8GB DDR3 1333Mhz 1.5V

CM K350 W/600W PSU

Обща стойност - 900.09 лв. с ДДС

Ето и алтернатива с AMD:

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

GB 78LMT-S2PT /AMD 760G/AM3+

GB R785OC-1GD

CM K350 W/600W PSU

CORSAIR 8GB Vengeance LP DDR3 1600Mhz 1.5V

Обща стойност - 898.17 лв. с ДДС

Редактирано от baikolio95 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, не бързай ! Имам и по-добро предложение, с двойно повече памет+слот за още толкова и с по-добра видео карта, както и с достатъчното за нея захранване:

ASUS P8H61-MX USB3 /H61/1155 I3-3220 3.3GHZ/3MB/LGA1155/BOX 500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M GB R785OC-1GD CORSAIR 1x8GB DDR3 1333Mhz 1.5V CM K350 W/600W PSU Обща стойност - 900.09 лв. с ДДС

Ето и алтернатива с AMD:

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ GB 78LMT-S2PT /AMD 760G/AM3+

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M GB R785OC-1GD CM K350 W/600W PSU CORSAIR 8GB Vengeance LP DDR3 1600Mhz 1.5V Обща стойност - 898.17 лв. с ДДС

Благодаря много ще помисля над предложенията защото висчките ми харесват и като си го купя ще споделя впечатления ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми казаха ,че трябва да си купя и оригинален уиндоус в противен случай щял да ми бъде бавен компютъра , в което много не вярвам защото винаги съм си бил с пиратски, вие какво ще кажете ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми казаха ,че трябва да си купя и оригинален уиндоус в противен случай щял да ми бъде бавен компютъра , в което много не вярвам защото винаги съм си бил с пиратски, вие какво ще кажете ?

Глупости!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D Не им вярвай, чудят се как да ти вземат парите. От такива - бягай надалеч!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това значи ли ,че с пиратски няма да има проблеми ?

Да,точно това означава!Няма да имаш проблеми :) .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това значи ли ,че с пиратски няма да има проблеми ?

Хахаха :Д По голяма глупост не съм чувал ... с пиратски WINDOWS да ти е бавен компа :D axaxa :D ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не става ли тази конфигурация със този процесор I3-3220 3.3GHZ/3MB/LGA1155/BOX пак същата цена , но с интел ? И кой е по-добрия между тези два процесора ? П.П : Извинете ако е глупав въпроса , но неразбирам много :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.