Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Writera

Гейм конфигурация за 900 лева

Препоръчан отговор

Здравейте,бихте ли ми предложили гейм конфигурация до 900 лева (под гейм имам предвид да ми подкарва League of legends без проблем ^^)в цената не е включен монитор.Също така можете ли да ми предложите каде мога да продам най на оферта старият ми компютър?Предварително много Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се пусне обява в продав@лника, д@та или местен магазин който изкупува директно. За 1000-1050 + записвачка и x2 вентилаторчета(за кутията) и доставка от тук се взима i5 3350p + GTX 660. Днес бях направил примерна конфигурация но няма Floston Genesis,Intera,Excordo налични кутии и MSI H61M P20(G3) дънцето засега. Съветвам Ви след като продадете или посъберете още 100-150 лева в най скоро време и си закупете нещо като това(имам предвид Intel Corei5 3350p + GTX 660) което би бил добър избор за 100-150 лева отгоре. Ако не Ви се чака то колегите ще Ви предложат за парите най доброто.

Успех с конфигурацията! :)

ПП: Колегата по горе започна с 1-вото предложение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://pics.data.bg/zoom/shared/f4c9ab6b7ebad5e35852c2f13905f79b Какво ще кажете за тази конфигурация + кутия , не е моя намерих я наскоро , но не се сещам кой я беше побликувал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://pics.data.bg/zoom/shared/f4c9ab6b7ebad5e35852c2f13905f79b Какво ще кажете за тази конфигурация + кутия , не е моя намерих я наскоро , но не се сещам кой я беше побликувал.

Добре ще бъде в коментара Ви да включите и мнение по коментар №3 какво мислите! Ако отговорът е отрицателен то колегите ще ви помогнат. За 900-950 лв. се вмества i5 3350P + HD 7790!

ПП: По принцип аз лепя в д@та на 1280х1024 от ем@г конфигурации. Но може да е и друг колега...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се пусне обява в продав@лника, д@та или местен магазин който изкупува директно. За 1000-1050 + записвачка и x2 вентилаторчета(за кутията) и доставка от тук се взима i5 3350p + GTX 660. Днес бях направил примерна конфигурация но няма Floston Genesis,Intera,Excordo налични кутии и MSI H61M P20(G3) дънцето засега. Съветвам Ви след като продадете или посъберете още 100-150 лева в най скоро време и си закупете нещо като това(имам предвид Intel Corei5 3350p + GTX 660) което би бил добър избор за 100-150 лева отгоре. Ако не Ви се чака то колегите ще Ви предложат за парите най доброто.

Успех с конфигурацията! :)

ПП: Колегата по горе започна с 1-вото предложение :)

Предпочитам конфигурация до 900 лева , но все пак благодаря за отделеното време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ми , но бих желал да вида още някое предложение , все пак благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това предложение също много ми харесва , може ли да ми предложите и монитор до към 200-250 лева ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тоя диапазон няма съществена разлика какво ще вземеш. Всите са TN, времето за реакция и контраста са врели не кипели та гледаш да има цифров вход и диагонала. Edit: Ето едно изключение от правилото BenQ GW2260M. Гледаме и на официалната страница за какво става на въпрос. Доставката е безплатна а цената от 245 лв. не е на промоция та едва ли ще има неприятни изненади.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^Монитора е ОК! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че за тези пари се взима i5 + 7790:

CM K280 W/ELITE 500W
PowerColor HD7790 1GB GDDR5 OC
500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M
4GB DDR3 1600 A-DATA
I5-3350P /3.1G/6MB/BOX/LGA1155
ASUS P8H61-MX USB3 /H61/1155
Обща стойност - 904.19 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че за тези пари се взима i5 + 7790:

CM K280 W/ELITE 500W PowerColor HD7790 1GB GDDR5 OC 500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M 4GB DDR3 1600 A-DATA I5-3350P /3.1G/6MB/BOX/LGA1155 ASUS P8H61-MX USB3 /H61/1155 Обща стойност - 904.19 лв. с ДДС

Мисля че това ще е конфигурацията ,но 2 слота за рам според вас достатачно ли са ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че това ще е конфигурацията ,но 2 слота за рам според вас достатачно ли са ?

Напълно достатъчни са ти, имаш възможност да добавиш още 4GB на вторият слот, докато игрите почнат да искат повече от 8GB ram то цялата конфигурация ще е безнадеждно остаряла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, не бързай ! Имам и по-добро предложение, с двойно повече памет+слот за още толкова и с по-добра видео карта, както и с достатъчното за нея захранване:

ASUS P8H61-MX USB3 /H61/1155

I3-3220 3.3GHZ/3MB/LGA1155/BOX

GB R785OC-1GD

CORSAIR 1x8GB DDR3 1333Mhz 1.5V

CM K350 W/600W PSU

Обща стойност - 900.09 лв. с ДДС

Ето и алтернатива с AMD:

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+

GB 78LMT-S2PT /AMD 760G/AM3+

GB R785OC-1GD

CM K350 W/600W PSU

CORSAIR 8GB Vengeance LP DDR3 1600Mhz 1.5V

Обща стойност - 898.17 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай, не бързай ! Имам и по-добро предложение, с двойно повече памет+слот за още толкова и с по-добра видео карта, както и с достатъчното за нея захранване:

ASUS P8H61-MX USB3 /H61/1155 I3-3220 3.3GHZ/3MB/LGA1155/BOX 500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M GB R785OC-1GD CORSAIR 1x8GB DDR3 1333Mhz 1.5V CM K350 W/600W PSU Обща стойност - 900.09 лв. с ДДС

Ето и алтернатива с AMD:

AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ GB 78LMT-S2PT /AMD 760G/AM3+

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M GB R785OC-1GD CM K350 W/600W PSU CORSAIR 8GB Vengeance LP DDR3 1600Mhz 1.5V Обща стойност - 898.17 лв. с ДДС

Благодаря много ще помисля над предложенията защото висчките ми харесват и като си го купя ще споделя впечатления ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая памет не е много удачна за процесора, но щом е за идеята да се набута 7870, става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми казаха ,че трябва да си купя и оригинален уиндоус в противен случай щял да ми бъде бавен компютъра , в което много не вярвам защото винаги съм си бил с пиратски, вие какво ще кажете ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми казаха ,че трябва да си купя и оригинален уиндоус в противен случай щял да ми бъде бавен компютъра , в което много не вярвам защото винаги съм си бил с пиратски, вие какво ще кажете ?

Глупости!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D Не им вярвай, чудят се как да ти вземат парите. От такива - бягай надалеч!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости!

Това значи ли ,че с пиратски няма да има проблеми ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,точно това означава!Няма да имаш проблеми :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха :Д По голяма глупост не съм чувал ... с пиратски WINDOWS да ти е бавен компа :D axaxa :D ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не става ли тази конфигурация със този процесор I3-3220 3.3GHZ/3MB/LGA1155/BOX пак същата цена , но с интел ? И кой е по-добрия между тези два процесора ? П.П : Извинете ако е глупав въпроса , но неразбирам много :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.