Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам вашето мнение за http://nikem-bg.net/cart/1083p1r49104p1r1004606p1r46472p2r1001835p1r48938p1r1094p1r47760p1r49151p1rf.html ще се изолзва предимно за игри и 3Ds MAX какво трябва да добавя и премахна също така ме интересува това от къде мога да си намеря стойка за 3 монитора и какви монитори са най - добре да закупя. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам вашето мнение за http://nikem-bg.net/cart/1083p1r49104p1r1004606p1r46472p2r1001835p1r48938p1r1094p1r47760p1r49151p1rf.html ще се изолзва предимно за игри и 3Ds MAX какво трябва да добавя и премахна също така ме интересува това от къде мога да си намеря стойка за 3 монитора и какви монитори са най - добре да закупя. Благодаря.

Може да добавиш още толкова рам, да сложиш малко по-добро охлаждане на процесора и за малко отгоре по-добро SSD! И може да се мине с малко по-евтино дъно! Егати тавтологията се получи с това ''малко''!

Поздрави! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да добавиш още толкова рам, да сложиш малко по-добро охлаждане на процесора и за малко отгоре по-добро SSD! И може да се мине с малко по-евтино дъно! Егати тавтологията се получи с това ''малко''!

Поздрави! :)

Още рам? ама то е 2x ,а за по - добро охлаждане и SSD какво имаш предвид ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 2 854.01 лв. с ДДС

Ще видиш, че за 3Ds 8 са ти малко! Тук имаме по-добро SSD, по-добра видеокарта и охлаждане за процесора! А цената същата! :D
Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти и двете ли охлаждания трябва да се взимат как ще стане :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои две, че не разбрах?!

П.П. Ако говориш за боксовото, еми ако намериш процесора да е TRAY още по-добре, но не ми се вярва да го имат така!

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно го има ама аз поне не съм го виждал по-нашите магазини. Може да се потърси втора ръка. Някой хора купуват от вън по-евтино известно количество и ги продават у нас малко по-евтино от фирмите. Засичал съм изгодни обяви в SetCom а веднъж дори и в раздела на маймунда.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много сте ми интересни понякога (към автора)... Купува конфигурация за близо 3000лв, а прави проблем за 13-14лв. Толкова струва един боксов охладител.

Предложените корекции от XECUTIONER са много добри и е прав за нуждата от повече памет !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много сте ми интересни понякога (към автора)... Купува конфигурация за близо 3000лв, а прави проблем за 13-14лв. Толкова струва един боксов охладител.

Предложените корекции от XECUTIONER са много добри и е прав за нуждата от повече памет !

Чакай малко кой прави икономии? Виж ,че рамта е 2x2x4 което прави 16гб мисля ,че са ми достатъчни. Въпроса ми за стенда остава ако някой е купувал да каже къде си го е намерил. 

Кои две, че не разбрах?!

П.П. Ако говориш за боксовото, еми ако намериш процесора да е TRAY още по-добре, но не ми се вярва да го имат така!

Стори ми се ,че видях в поста ти две охлаждания затова се обърках.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай 32 рам и водно охлаждане ако ще пържиш процесора с 3д мах!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай 32 рам и водно охлаждане ако ще пържиш процесора с 3д мах!!!

Досега съм работил с 8 и се справя добре ,а за охлаждането можеш да предложиш нещо по - добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай малко кой прави икономии? Виж ,че рамта е 2x2x4 което прави 16гб мисля ,че са ми достатъчни. Въпроса ми за стенда остава ако някой е купувал да каже къде си го е намерил.

Вярно е, че не съм обърнал внимание на 2-та чифта модули памет, но то е, защото не смятам за удачно да пълниш пълния капацитет на слотовете с малко по обем памет. По-добре е да се запълни единия двоен канал и да има аванс за добавяне (примерно с тези). Дори и да ги запълваш и 4-те е по-добре да е един кит от 4 модула, отколкото 2х 2х4. Процесора е с 1  двуканален контролер на паметта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, аз не видях такава конфигурация 2x2x4! Към бай Кольо - 4GB на канал малко ли са според теб? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/computer-components/2X4G-DDR3-1600-GEIL-EVO-VELOCE -> в количката 2бр.

В поста си визирам 2 канала в двуканален режим. Тия графични програми са доста лакоми за памет и колкото им сложиш си я ползват...

Редактирано от baikolio95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:P 

Досега съм работил с 8 и се справя добре ,а за охлаждането можеш да предложиш нещо по - добро.

:D  Мисли за бъдещето!!! Днес работи на 8 рам след година няма да работи :P

http://www.jmt.bg/охладители-cID=633/cooler-master-seidon-240m-socket-20111366115611551150775fm2fm1am-pID=24644/

Ей ти охлаждане за горещите летни дни :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали си даваш сметка, че с това охлаждане бюджета скача с още 70лв. ?

Въйййййййййййй оплескахме яяяяяяяяяяяяяяя!!!!

:D  :D  :D  Ще ги преживее някак :tongue2:  :tongue2: :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въйййййййййййй оплескахме яяяяяяяяяяяяяяя!!!!

:D  :D  :D  Ще ги преживее някак :tongue2:  :tongue2: :tongue2:

И така и иначе е тръгнала да гони 3К, така, че защо да не се запълнят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да добавиш още толкова рам, да сложиш малко по-добро охлаждане на процесора и за малко отгоре по-добро SSD! И може да се мине с малко по-евтино дъно! Егати тавтологията се получи с това ''малко''! Поздрави! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да добавиш още толкова рам, да сложиш малко по-добро охлаждане на процесора и за малко отгоре по-добро SSD! И може да се мине с малко по-евтино дъно! Егати тавтологията се получи с това ''малко''! Поздрави! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите мисля да сменя SSD-то с по - голямо и да сложа H80i за охлаждане за рамта там на място ще видим обмислям да сложа две 7870 стенд намерих от озон.

Редактирано от :)Андрей (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.