Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам следния проблем...преди време ми се счупи едната панта и се наложи да си сменя капака с предната лайсна и единия BRAKET- счупения.

Сложих новите неща, но имам следния проблем като затворя капака лаптопа не иска да се исключи а си работи и от едната страна не прилепва правилно.

Как може да се реши проблема?

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По това "не прилепва правилно" няма как да ти се даде решение. Пантите обикновено са комплект а доколкото разбирам си сменил едната само. Достатъчно е да има малка разлика за да ти стои капака на криво.

На времето дисплея се изключваше с хардуерно копче което беше някъде при пантите и като затвориш капака се натискаше но вече не е така използват се магнити и ако на новия капак не си преместил магнитите от стария няма кое да указва че капака е затворен за да се загаси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По това "не прилепва правилно" няма как да ти се даде решение. Пантите обикновено са комплект а доколкото разбирам си сменил едната само. Достатъчно е да има малка разлика за да ти стои капака на криво.

На времето дисплея се изключваше с хардуерно копче което беше някъде при пантите и като затвориш капака се натискаше но вече не е така използват се магнити и ако на новия капак не си преместил магнитите от стария няма кое да указва че капака е затворен за да се загаси.

Да точно така имаше 1 магнит но не знам точно къде да го сложа че да гасне? И магнита е един само в единия край

Да точно така имаше 1 магнит но не знам точно къде да го сложа че да гасне? И магнита е един само в единия край

Не съм сменил пантите , а само 1 BRAKET R....който беше счупен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сменил пантите , а само 1 BRAKET R....който беше счупен

Освен от проблем в пантите не виждам от къде другаде ще се получи луфт и да не прилепва.

А за магнита обикновено си има гнездо в което лежи.

Редактирано от pconline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен от проблем в пантите не виждам от къде другаде ще се получи луфт и да не прилепва.

А за магнита обикновено си има гнездо в което лежи.

да намерих си другите 2 магните на стария си капак...само да не си строша капака при отварянето

да намерих си другите 2 магните на стария си капак...само да не си строша капака при отварянето

Всичко е ок...оправиха се нещата било е от липсата на другите 2 магнита...благодаря много за инфото ви

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.