Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

zelen_fen

HTML кодове

Препоръчан отговор

Здравейте трябват ми HTML кодове за моя сайт.Първо искам да знам какъв е кода за таблица ,за да добавя класиране на отбори в първенствата им.Като отворя страницата за HTML код ,обаче ми пише ,че не позволява да се качват HTML кодове със script, embed, frame, iframe, form, input, object, textarea.Надявам се таблицата да не е от тези видове.

Благодаря Предварително !!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С помощта на HTML и CSS ще си направиш изгледа на самата таблица. Не съм виждал сайт да не позволява HTML код така че дай повече информация. За да могат да се публикуват резултати ще трябва да разбираш то MySQL и PHP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написах кода за таблица ,който ми даде killchain ,но нищо не излиза в сайта ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

<table>  <thead>    <tr>      <th>Header 1</th>      <th>Header 2</th>    </tr>  </thead>    <tbody>    <tr>      <td>Body content 1</td>      <td>Body content 2</td>    </tr>  </tbody>  <tfoot>    <tr>      <td>Footer 1</td>      <td>Footer 2</td>    </tr>  </tfoot></table>

<table>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.