Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

моля да ми препоръчате конфигурация без монитор до около 1800лв, тъй като стария ми компютър вече е пълна скръб. Занимавам с с обработка на фотография и предпечат. Монитора ми е EIZO Color Edge CG19.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка и може да се добави 650TI Boost ако смяташ да разцъкваш и по-някоя игра иначе и вграденото видео става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако махнеш едната рам ще е чудесно.Може една по-добра карта да се вземе.Иначе 200 лева по-евтиния процесор ще върши същата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако махнеш едната рам ще е чудесно.Може една по-добра карта да се вземе.Иначе 200 лева по-евтиния процесор ще върши същата работа.

И така е достатъчно добре :) Поне мисля де. Макар че интел фанатиците (AMD-хейтъри) ще ме опровергаят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако няма да се играят игри,външното видео е излишно,но дори и да се играят,вграденото ще е достатъчно.

ASROCK B85M LGA1150

I7-4770 /3.4G/8MB/BOX/LGA1150

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR

2X8G DDR3 1600 ADATA

Samsung SSD 840 Series 120GB SATA III

PSU CM SILENT PRO M2 520W

FD DEFINE R4 BLACK W/WINDOW

Обща стойност - 1 543.83лв. - За останалите пари може да се смени монитора с някой по-качествен,но тогава ще се реже от други компоненти,което няма да е "фатално".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека някой протежател на i7 4770 пусне Valley Benchmark, и да види докъде стигат възможностите на вграденото 4600. Невероятна сеч (на кадри) !  Не разбирам от фотография, но според мен "обработка на фотография и предпечат" не означава вградено видео...

Иначе 7 х64 дава на 4600 индекс 6.8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение. 2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.