Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

моля да ми препоръчате конфигурация без монитор до около 1800лв, тъй като стария ми компютър вече е пълна скръб. Занимавам с с обработка на фотография и предпечат. Монитора ми е EIZO Color Edge CG19.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка и може да се добави 650TI Boost ако смяташ да разцъкваш и по-някоя игра иначе и вграденото видео става. Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако махнеш едната рам ще е чудесно.Може една по-добра карта да се вземе.Иначе 200 лева по-евтиния процесор ще върши същата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако махнеш едната рам ще е чудесно.Може една по-добра карта да се вземе.Иначе 200 лева по-евтиния процесор ще върши същата работа.

И така е достатъчно добре :) Поне мисля де. Макар че интел фанатиците (AMD-хейтъри) ще ме опровергаят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако няма да се играят игри,външното видео е излишно,но дори и да се играят,вграденото ще е достатъчно.

ASROCK B85M LGA1150

I7-4770 /3.4G/8MB/BOX/LGA1150

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR

2X8G DDR3 1600 ADATA

Samsung SSD 840 Series 120GB SATA III

PSU CM SILENT PRO M2 520W

FD DEFINE R4 BLACK W/WINDOW

Обща стойност - 1 543.83лв. - За останалите пари може да се смени монитора с някой по-качествен,но тогава ще се реже от други компоненти,което няма да е "фатално".

Редактирано от Magneto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека някой протежател на i7 4770 пусне Valley Benchmark, и да види докъде стигат възможностите на вграденото 4600. Невероятна сеч (на кадри) !  Не разбирам от фотография, но според мен "обработка на фотография и предпечат" не означава вградено видео...

Иначе 7 х64 дава на 4600 индекс 6.8.

Редактирано от baikolio95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение. 2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.