Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ovdesko

Team viewer лечител

Препоръчан отговор

Стига , спираш ,забравяш и приключваш . От кой си чул си е твоя работа . Щом си чул ,а не си използвал , приключваш с мненията . Такива ще се научиш да даваш за всяко нещо , което и да е то , само и единствено когато си го опитал , и си видял какво е и що е . Каквото казвам аз ,го казвам като човек който е работил с въпросната програма . Ти го казваш като човек чул от някой си програмист . Това което си написал може да ти го каже не програмист ,а точно комшията . Ясно е че нямаш никаква престава за какво става въпрос , какви процесори , какви видеокарти бе пич???? Пак ти казвам , спираш, забравяш и приключваш .

Имам право на глас момко да наистина е отклонено от темата за която се говори , ама тази щом си работил с нея доста време си с някакъв пречукан , измъчен и какъв ли не компютър отсякъде забозил :D Аз казвам че съм опитал , предният ми компютър си отиде точно заради програми като тази (вкл. и нея) по-добре си споделяй от skype и ползвай друга програма ама не и тази защото вътре в пречуканата ти кутийка все повече става леш , пускам програмата за 7-ми път в деня компютъра спира заведох го на другият ден сигурно в 5 сервиза и поне като успяха да го пуснат ми казаха че са заминали видеокарта и от части процесор и основният причинител е тази програма в следствие че съм си пуснал да гледам филм от 700 мб. и ползване на тази програма 7-пъти в деня и точно преди да спре пак нея съм ползвал , бахти филмите баце , процесори и видеокарти горят браво! ще го имам впредвид., разбираме те че си експерт явно хората от сервиза не си разбират от работата , де да знам баце, много разбирачи има тук. И да ти кажа честно може и да съм ти над нивото , и да не съм в интернет пространството някакъв рандом да ми казва да спра трудно ще стане.  :rolleyes: Не мисля да споря повече с теб , лека вечер ти пожелавам , аз казах каквото зная ти тъй като си експерт можеш още 100 доклада да ми извадиш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам право на глас момко да наистина е отклонено от темата за която се говори , ама тази щом си работил с нея доста време си с някакъв пречукан , измъчен и какъв ли не компютър отсякъде забозил :D Аз казвам че съм опитал , предният ми компютър си отиде точно заради програми като тази (вкл. и нея) по-добре си споделяй от skype и ползвай друга програма ама не и тази защото вътре в пречуканата ти кутийка все повече става леш , пускам програмата за 7-ми път в деня компютъра спира заведох го на другият ден сигурно в 5 сервиза и поне като успяха да го пуснат ми казаха че са заминали видеокарта и от части процесор и основният причинител е тази програма в следствие че съм си пуснал да гледам филм от 700 мб. и ползване на тази програма 7-пъти в деня и точно преди да спре пак нея съм ползвал , бахти филмите баце , процесори и видеокарти горят браво! ще го имам впредвид., разбираме те че си експерт явно хората от сервиза не си разбират от работата , де да знам баце, много разбирачи има тук. И да ти кажа честно може и да съм ти над нивото , и да не съм в интернет пространството някакъв рандом да ми казва да спра трудно ще стане.  :rolleyes: Не мисля да споря повече с теб , лека вечер ти пожелавам , аз казах каквото зная ти тъй като си експерт можеш още 100 доклада да ми извадиш. 

1. Не ми викай момко защото съм по голям от теб с 10 години . 2. Вече пишеш че си опитвал !!!!!!!!!!  3. Спри - излагаш се с това което пишеш .

4 . Лека вечер .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , алтернативи има много на въпросната програма , има и на почти всички останали общо известни такива .

Алтернативи много , но защо ли си има неща който в годините който си остават предпочитани ? Защо ли се говори за алтернативи примерно на Team Viewer ,а не самата програма да е алтернатива на някоя друга ? Вградения инструмент на Уиндоус си го има всеки , но защо ли за отдалечен достъп 90% от потребителите използват точно въпросната Team Viewer?  Отговорите са  - достъпна , лесна за употреба , сигурна , не създава проблеми , няма нужда от инсталация дори . Ако друг продукт беше доказано по-качествен и лесен за употреба от всички , отдавна TeamViewer да е забравена . Да , но такъв продукт няма все още , просто има ....алтернативи .

Алтернативите са за тези, които са недоволни или имат проблеми с въпросния TeamVieiwer. Аз лично нямам такива, но за всички останали избор поне има и повечето са функционални и лесни за употреба (и дори в линка, който съм дал не са изброени всички алтернативи - те са далеч повечко)!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алтернативите са за тези, които са недоволни или имат проблеми с въпросния TeamVieiwer. Аз лично нямам такива, но за всички останали избор поне има и повечето са функционални и лесни за употреба (и дори в линка, който съм дал не са изброени всички алтернативи - те са далеч повечко)!!

Прав си разбира се . Аз лично съм ползвал доста такива "алтернативи " , по- скоро съм ги пробвал за по няколко пъти .Всеки си работи с това което му е лесно ,удобно и безпроблемно . Както с една , така и с други програми могат да възникнат проблеми, по различни причини .

Поздрави и лек ден ти желая .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лелееее.... вие съвсем объркахте понятията за две страници писания. TeamViewer и гледане на 700 МВ-ви филми, TeamViewer и плащане, TeamViewer и натоварване на процесора. абе вие да не ползвате някаква космическа ядрена програма? TeamViewer е БЕЗПЛАТНА за некомерсиално и лично ползване. при инсталацията си пита как да се инсталира и ако си избереш за лично ползване - работи без проблеми. служи за свързване с отдалечен компютър и управлението му. работи перфектно. лесна е за употреба. не натоварва компютъра. това е. аз я използвам за контрол и поправка на отдалечени компютри в БГ и извън нея. от много години насам. никакъв проблем.

според мен единствения проблем е задклавиатурното устройство!

лек и усмихнат ден :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лелееее.... вие съвсем объркахте понятията за две страници писания. TeamViewer и гледане на 700 МВ-ви филми, TeamViewer и плащане, TeamViewer и натоварване на процесора. абе вие да не ползвате някаква космическа ядрена програма? TeamViewer е БЕЗПЛАТНА за некомерсиално и лично ползване. при инсталацията си пита как да се инсталира и ако си избереш за лично ползване - работи без проблеми. служи за свързване с отдалечен компютър и управлението му. работи перфектно. лесна е за употреба. не натоварва компютъра. това е. аз я използвам за контрол и поправка на отдалечени компютри в БГ и извън нея. от много години насам. никакъв проблем.

според мен единствения проблем е задклавиатурното устройство!

лек и усмихнат ден :)

Е така де , това трябва да го кажеш на един колега писал по темата . На него разни "програмисти " му казали че еди какво си ....

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дорбе, едно не мога да разбера - защо ползвате нещо платено, след като в ОС на Майкрософт си има подобна услуга, и тя се нарича Remote Desktop ?!?!

Защото понякога нямаш избор

https://renderman.pixar.com/forum/teamviewer.php

Понеже ви трябва регистрация, ще дам и снимка

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.