Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Filsun

Проблем при ъпдейт на Optimus 2X

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам проблем при ъпдейт на LG Optimus 2X - при LG Mobile Support Tool програмата си цъкам "Start Upgrade" след, което там ме предупреждава за риска от грешка при инсталацията, след това бекъпва и ме кара да си трансферирам файловете от вътрешната памет и картата памет (имам такава) във C-то на уиндоуса във две отделни папки и след като го направих, натискам "Start Update" и ми изкача някакъв тъп error със необоснова грешка : "An unsupport operation was atempted" изобщо не разбирам какво ще рече това... Сегашната ми версия е : 2.3.4, а искам да премина към андроид 4-ката...

Ето ви и един скрийншот :

http://store.picbg.net/pubpic/13/52/2393b54d29721352.jpg

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия са известни със слабата си софтуерна поддръжка.

Защо не опитате някой Custom Rom ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия са известни със слабата си софтуерна поддръжка.

Защо не опитате някой Custom Rom ?

Щото ще ми убие гаранцията при руутване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото ще ми убие гаранцията при руутване...

Образовайте се като попрочетете какво е 'руут', какви са ползите от него и как се прави. Процесът е напълно обратим! Скролнете надолу, докато намерите раздел LG (линк). :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.