Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Kanchor

Мощна ли е тази видеокарта ?

Препоръчан отговор

Ето тази видеокарта мощна ли е достатъчно за новата GTA 5, която все още не е излязла -  SAPPHIRE HD 6670 1GB DDR3 ? А също и за геймплей клипчета ? FPS около колко ще е като снимам (на League of Legends само ) ? Мерси .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо, че GTA V не се знае дали ще я има за ПС, но пък ако излезе с тази карта със сигурност ще имаш проблеми. С две думи слаба е. Какви са останалите компоненти. И максималния бюджет колко е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA 5 - все още няма да излиза за PC LoL - напълно достатъчна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи за LoL без проблеми при снимането ? Тъй де аз като играя Лол никакви проблеми с лага всичко е наред . Ама като снимам ?

А за GTA 5 на най-ниски опции пак ли ще има лаг ? Ако излезе де :)

В момента съм на друг (мнооого по-слаб) компютър не мога да кажа всичко , но знам някои .

RAM - 4 GB

Hard Disk - 1 TB

Processor - Intel ... 2,93 ghz нещо там беше  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за GTA 5 на най-ниски опции пак ли ще има лаг ? Ако излезе де :)

И да излезе за РС, то не очаквай това да стане в близката година-две след излизането ѝ. Най-вероятно, Рок Стар имат сключено тайно споразумение със Сони и Майкрософт. GTA V ще е най-ексклузивното заглавие за новите конзоли, което се очаква да продаде доста бройки от PS4 и Xbox One.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин да ти тръгне по добре си купи ps3 или xbox но ps3-to по добро както искаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.