Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ToH1o

Нужда от спешен съвет?

Препоръчан отговор

Здравейте мисля да направя малко upg на пц-то (ram + gfx)... Конфигурацията  ми за момента е: CPU: i5-750 M/B: Gigabyte  P55M-UD2 Ram: DD3 4gb Не съм много сигурен за модела ... GFX: Force3D Radeon HD5770 1GB 128bit DDR5 PCI-E Cooling: Antec Gamer 750w UPG е с цел по-добро качество при Live Streaming....та искам да попитам кой вариант е по-добрият.... (До 500/600лв) 1.Нова Карта по-горен клас + отделни 2 платки по 4гб всяка?

2. Същата видео карта (crossfire) и + 2 или 1 платка рам от 8гб + 4-те които имам?

На тези 2 варианта съм се спрял: РАМ: Kingston 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM  GFX: AMD Radeon™ HD 6850

Незнам обаче дали ще намеря същата карта на пазара след като пц-то ми е на 2/3 год и нз дали ги има още....Също бих желал да ми кажете кой модел на карта и рам? И дали ATI или nVIDIA..Но съм ATI юзър :) Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте мисля да направя малко upg на пц-то (ram + gfx)... Конфигурацията  ми за момента е: CPU: i5-750 M/B: Gigabyte  P55M-UD2 Ram: DD3 4gb Не съм много сигурен за модела ... GFX: Force3D Radeon HD5770 1GB 128bit DDR5 PCI-E Cooling: Antec Gamer 750w UPG е с цел по-добро качество при Live Streaming....та искам да попитам кой вариант е по-добрият.... (До 500/600лв) 1.Нова Карта по-горен клас + отделни 2 платки по 4гб всяка?

2. Същата видео карта (crossfire) и + 2 или 1 платка рам от 8гб + 4-те които имам?

На тези 2 варианта съм се спрял: РАМ: Kingston 8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM  GFX: AMD Radeon™ HD 6850

Незнам обаче дали ще намеря същата карта на пазара след като пц-то ми е на 2/3 год и нз дали ги има още....Също бих желал да ми кажете кой модел на карта и рам? И дали ATI или nVIDIA..Но съм ATI юзър :) Мерси.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.