Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Tihomir Tilev

проблем с стартирането на таблета ми

Препоръчан отговор

Здравейте,нов сам и имам нужда от помощ.Преди месец си взех китайски таблет на който нищо не пише,но в гаранцията пише android 4.1 Actions ATM7023.Проблема е,че блокира и аз реших да го рестартирам с бутона който е отзад и повече не иска да се включи.Какво да правя?

Виж в YouTube как се прави reset на твоя таблет, ако има гаранция, тя се запазва....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля някои да ми помогне таблета ми се включва показва се адвойд зарежда цял ден , но не се включва :/ ако може някои да ми помогне отзад на таблета има едно копче за ресет натиснах го , но не стана натискам power и + за звука , но изобщо не се включва нищо така ако може някои да помогне :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля някои да ми помогне таблета ми се включва показва се адвойд зарежда цял ден , но не се включва :/ ако може някои да ми помогне отзад на таблета има едно копче за ресет натиснах го , но не стана натискам power и + за звука , но изобщо не се включва нищо така ако може някои да помогне :)

Виж как се прави reset на твоя таблет в YouTube прави се при изключен, но зареден поне 50% .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж как се прави reset на твоя таблет в YouTube прави се при изключен, но зареден поне 50% .

мерси , а имали линк нещо ако може да помогнеш :/ ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не е разбита буксата за зареждане или жакчето и батерията да е паднала?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси , а имали линк нещо ако може да помогнеш :/ ?

Като не ти знам марката на таблета как да ти помогна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не е разбита буксата за зареждане или жакчето и батерията да е паднала?

не всичко си работи нормално включва се зарежда се но като се включва излиза модела излиза andraid и зарежда безкрайно не се включва това ми е целия проблем мисля ,че ако му дам фабрични насройки data reset а това мисля , че ставаше от power , vol + натискам задържам ги , но не се включва ако може по някакъв друг начин да е марката на таблета е manta europe пише Made in P.R.C for manta europe така пише от зад на капака 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ilper
      Може ли някой да предложи таблет с добра скорост от рутер. Един стар Самсунг таблет хваща 25 Мб, но е хубаво да е поне 40. Имам нет от Кулбокс, който го дават 1 Гб. Рутера е на 5 м и до таблета стигат мисля 50 Мб. Но казват че той имал ограничения и не можел да хване тази скорост, т.е. хваща половината. 
      Изобщо не съм наясно как се определя скоростта на комп. Имам един друг комп (5-7 г). който с кабел хваща 100 М от 1 Г!!! Такива му били параметрите!
      Таблета е най вече да се гледат филми и др. онлайн! Памет не ми трябва много (20 Г ще е ОК), но бързодействие да! Освен това не ми се дава повече от 300 лв.
    • от Nova_k
      Привет, искам да сменя батерията на китайски таблет 7". Старата е с три кабела червен, черен и бял - не съм сигурен за какво служи той.
      Въпроса ми е ще стане ли с батерия, която е с два кабела (имам такава от счупен таблет). 
    • от Ramiram
      Здравейте интересувам се дали някой има таблета Lenovo Tab P10 и какво му е мнението
    • от Svetlio88
      Здравейте! Искам само да спомена, че доскоро бях върл привърженик на Windows операционни системи и персоналните компютри и понеже съм малко традиционалист, таблетите и смартфоните ги нямах за нищо. Да обаче, от известно време се запалих по мобилните устройства и Андроид операционните системи и вече обмислям да взема първия си таблет. На първо време ще ми е нужен за сърфиране - искам да заменя постепенно лаптопа с таблет!
      Искам да ме насочите какво да гледам при избора на таблет, кое е важно и кое не. И така... бюджета ми е до 400-450 лв. Основното ми изискване е таблета да е с голям дисплей - 10.1", тъй като смятам, че смартфона е добър заместител на по-малките таблети и е безсмислено да купувам по-малък. 
      Имам страшно много въпроси:
      1. Коя марка мислите е по-надеждна: Acer Iconia One 10, ASUS ZenPad или Lenovo Tab (2, 3 или 4). Това са трите марки и модели, към които съм се насочил, предвид ограничения ми бюджет и изискването за голям дисплей. Tака например гледам, че Acer Iconia са доста по-евтини от ASUS ZenPad със същите параметри?! Освен това бих се кефил на таблет с бял панел, понеже всичката ми техника е черна. А тези модели имат и бели 
      2. Трябва ли таблета да е с Android 7 Nougat? Имам предвид важно ли това да се гледа при избора? От горните модели има такива, които са с тази версия, но има и много модели, които са с Android 6.0 Mashmallow. Принципно аз се целех в Nougat, но моделите с него са ограничени. Ако пък купя таблет с Андроид 6 Mashmallow ще се обнови до Nougat с опцията за актуализация, която е в настройките?
      3. Все пак има ли някакви предимства да купя тяблет с Windows? 
      4. Оправдано ли е да дам по-голяма сума за таблет, които поддържа 4G?
      Ще съм благодарен ако ми препоръчате конкретен модел  
    • от Radoslav Stefanov
      Здравейте,
      Намерих обява за един таблет, предлаган от заложна къща. Устройството от към документ изглежда е изрядно -  присъства фактура, гаранция, касова бележка, и серийните номера съвпадат. Цената му не много ниска, за да предизвиква съмнения. След разговор с продавача разбрах, че таблетът е бил закупен на изплащане, и най-вероятно собственикът не го е изплатил. Дори присъства и документ за лизинг към банка. 
      Въпросът ми е, има ли някаква опасност да го взема? Фактът, че може да не е изплатен ме притеснява, дори аз да нямам общо с (евентуално) неизплатените пари.
      Благодаря ви!
      Поздрави!
  • Дарение

• Добави ново...