Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем с херците на процесора. От 2 години и половина до преди 1 час процесора постоянно работеше на 2800Hz, смених драйверите на видеото и го продухах от прах и сега включвам, гледам той е на 1600Hz и не мърда.Процесора никога не е бил клокван! От какво може да е така станало и как да го оправя. Моля ви помощ :) Processor : AMD Athlon x2 2.8

Редактирано от driftbeast (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Zdraveite molq za malko pomosht imam problem s edno dano po to4no pri puskane  na kompiutara vkl.i izkl.vednga smenih 2 zahranvaniq i ni6to no kogato izkliu4a zahrnvaneto kam procesora 4kata kabel tragva kato go vkl.izgasva ima lampi4ka koqto sveti na danoto i me navejda na misalta 4e danoto e zdravo i si mislq dali ne  e izgarmql procesora molq daite mnenie po vaprosa predvaritelno BLAGODARQ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо пишете на Български .

Прочетете темата от подписа ми и ако има други въпроси си направити ваша тема - така става една каша :D

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте имам проблем с процесора които си купих . проблема е слагам процесора пускам КОМПА но не тръгва само вентилатора на процесора работи на пълна мощност . ето и снимка на процесора  

post-353427-0-73906200-1413634870_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбираме ли, че проца е втора употреба?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте имам проблем с процесора които си купих . проблема е слагам процесора пускам КОМПА но не тръгва само вентилатора на процесора работи на пълна мощност . ето и снимка на процесора  

Възможни варианти:

1/ Дъното не поддържа процесора изобщо

2/ Дъното поддържа процесора само след ъпдейт на БИОС

3/ Процесора е дефектен

4/ Не достига захранване

5/ Неправилен монтаж

Само със снимка на процесора няма да стане. Трябва да кажете и останалите компоненти, като започнем от дъното.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.