Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Sydie

[Предстоящо] Tom Clancy’s: Splinter Cell Blacklist

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Жанр: Приключенски, Екшън

Разработчик: Ubisoft Toronto

Издател: Ubisoft

Дата на излизане: 22 август 2013 г.

На група терористи, наричащи себе си "Инженерите" им е дошло до гуша от операциите на американската армия по света. Те поставят ужасяващ ултиматум, наречен "Blacklist" - таймер, който ще доведе до ескалиращи атаки по американски интереси. Когато нацията ни е застрашена, президентът се обръща към единствения и неповторим Сам Фишър. Въоръжен с високотехнологична екипировка и нови джаджи, притежаващ смъртоносни бойни умения и елитен екип от експерти, Сам Фишър е твърдо решен да свърши задачата, без значение от цената.

Steam страница: Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, много ги "обичам" подобни американски патриотизми в игрите, а и изобщо. Жалко, че поредицата взе да тъпче на едно и също място - точно както и Hitman, но там поне в последната част имаше интересна история.

Ще я видим де, но от сега ми се струва, че това ще е най-слабия Splinter Cell.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, много ги "обичам" подобни американски патриотизми в игрите, а и изобщо. Жалко, че поредицата взе да тъпче на едно и също място - точно както и Hitman, но там поне в последната част имаше интересна история.

Ще я видим де, но от сега ми се струва, че това ще е най-слабия Splinter Cell.

На мен ми е най-интересно Сам Фишър на колко години ще е в тази игра... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е най-интересно Сам Фишър на колко години ще е в тази игра... :D

Като го гледах какви тупалки раздаваше в един трейлър, едва ли ще е на някакви преклонни години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта вече излезе и за компютър, споделете мнения! Аз лично съм очарован от ревютата, като се има предвид, че някои дават дори перфектна оценка 10/10. Не съм успял да играя играта поради технически проблеми, но ми е интересно и вие какво мислите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта вече излезе и да компютър, споделете мнения! Аз лично съм очарован от ревютата, като се има предвид, че някои дават дори перфектна оценка 10/10. Не съм успял да играя играта поради технически проблеми, но ми е интересно и вие какво мислите.

Вече я играя и засега върви перфектно. 

За графиката, която предлага не е чак толкова тежка, но то и няма как да е с вездесъщия Unreal 3 енджин.

Въпреки това, имайте предвид, че за да я играете на ултра с поне 50 фрейма, ще ви трябва 4 ядрен процесор (задължително) и карта поне от ранга на GTX560 ti.

Геймплея го бива и играта на по-висока трудност хич не е лесна.

Лошо впечатление ми направи, че в лице Сам Фишър вече прилича много на Командир Шепърд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека и аз кажа две думи, за тази страхотна игра, която аз лично ще изиграя цялата. Така де, всяка една част съм изиграл. 

Играта е по-добре оптимизирана от Tom Raider 2012. Вярно не може да се мери с Hitman, но като цяло двете са равностойни като качество на картина, а и самият геймплей. Е, за всеки случай тази част е по-добра от Conviction, която пък не и хващах добре самият контрол над Сам. Друго, което ми хареса бяха джаджите, те допринасят за атмосферата на играта. Имаше доста трудности за мен като цяло, но като логика се справях бързо, в почти всяка една мисия. То в Ирак бе истинското преживяване, наистина много добра история. Не знам, как други биха определили тази игра, но за мен тя няма равна. Прибавям си я в топ 10, като втора за тази година. Освен в положителни насоки, не знам къде на другаде върви Gaming стандартът днес. Думи нямам да опиша, как съм се чувствал, докато играя тази част от играта. Чаках я, тя вече е тук, дано зарадва и други, които обичат поредицата. 

Колкото до хардуера. Ами честно казано, не изисква кой знае какви процесори и видеокарти. Както казах колегата по-горе, може би търси повече процесорна мощ. Имаше мисии при които процесора се товареше много. Ето една графика, да видят потребителите, за каква иде реч:
Публикувано изображение

За тези с проблемите, които имат относно графиката. Решението е:

Влизат в "Documents>Ubisoft>Blacklist", съответно търсят файл "videoSettings.ini". Отварят файла и променят от "WindowStyleFinal=1", на "WindowStyleFinal=0" или "WindowStyleFinal=2". Дори се отключват, някои от филтрациите доколкото забелязах.

Искам да поздравя Sydie, че отвори темата. Радвам, че се все още има потребители, които са постоянни и спомагат развитието на форума. 

Това беше от мен, приятна игра! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.