Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Бихте ли ми помогнали с проблема играя от доста време CoD MW 3 мултиплейър си цъкам , но искам да попитам коя е опцията , да я включа , защото нямам мерник а много ми е кофти без мерник , кажете как мога да го включа? Мерник говоря не на оръжието ами отпред където се прецелваш с него не с задното копче от самото оръжие , ами малкото бялото?

Редактирано от Platinisbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм от най-запознатите, но мисля, че някои оръжия като снайперите например нямат такъв мерник по начало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм от най-запознатите, но мисля, че някои оръжия като снайперите например нямат такъв мерник по начало.

Да аз за снайпера знам , но става въпрос за автомати от сорта калашника ак 47, и MF - та така нататък сещаш се . ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да аз за снайпера знам , но става въпрос за автомати от сорта калашника ак 47, и MF - та така нататък сещаш се . ?

Пробвай това решение: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2646292

Редактирано от Sydie (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , стана! След като написах в конзолата ui_drawCrosshair "1" се показа мерника , ,мерси много за помоща , може да заключвате темата!  

РАДВАМ СЕ ЧЕ С ТАЗИ КОМАНДА ИМАМ МЕРНИК И НА СНАЙПЕРИТЕ АВТОМАТИЧНИ И НЕ - ДАЛЕКОБОЙНИТЕ ОРЪЖИЯ.  :D  МЕРСИ МНОГО ОТНОВО МЕРСИ! 

Редактирано от Platinisbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.