Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

The Good Old TIme

Лаптопа издаде багажа

Препоръчан отговор

Охо помогнахте и още как :) !!!

.............

В момента в дивайс мениджъра имаш ли не разпознати устройства?

По принцип това с Live Update не свърши ли работа?

това Slim Drivers за сефте го чувам и не е препоръчително да се ползват какви и да е мениджъри за търсене на драйвери освен от сайта на производителя много от тях са си чисти вируси а другите вършат съмнителна работа. В сайта на производителя има всичко което ти трябва.

Сървиз пака ще си се качи с ъпдейтите на Windows-а не го мисли, стига да не си спрял ъпдейтите де.

За програмите качваш си каквото ти е нужно. Не си споменал да си сложил антивирус.

Стандартни неща който аз инсталирам.

Acrobat reader

Avast

Nero 7

uTorrent

K-Lite codec pack

KMplayer

WinRar

Друго което правя е да преместя важните папки на Win7 от С на Д. А папките са Desctop, Downloads, Favorites, My Documents, My Pictures, My Music и My Videos. Десен бутон на папката дето е във фолдера с името на акаунта ти и там в Properties търсиш Locatoin и от C:..................Desctop го променяш на D:Desctop. По този начин важните папки ще се преместят от C на D и при следваща инсталация няма да се налага да пазиш и местиш нищо защото всичко ще ти е на D освен ако изрично не си записал нещо на C.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента в дивайс мениджъра имаш ли не разпознати устройства?

По принцип това с Live Update не свърши ли работа?

това Slim Drivers за сефте го чувам и не е препоръчително да се ползват какви и да е мениджъри за търсене на драйвери освен от сайта на производителя много от тях са си чисти вируси а другите вършат съмнителна работа. В сайта на производителя има всичко което ти трябва.

Сървиз пака ще си се качи с ъпдейтите на Windows-а не го мисли, стига да не си спрял ъпдейтите де.

За програмите качваш си каквото ти е нужно. Не си споменал да си сложил антивирус.

Стандартни неща който аз инсталирам.

Acrobat reader

Avast

Nero 7

uTorrent

K-Lite codec pack

KMplayer

WinRar

Друго което правя е да преместя важните папки на Win7 от С на Д. А папките са Desctop, Downloads, Favorites, My Documents, My Pictures, My Music и My Videos. Десен бутон на папката дето е във фолдера с името на акаунта ти и там в Properties търсиш Locatoin и от C:..................Desctop го променяш на D:Desctop. По този начин важните папки ще се преместят от C на D и при следваща инсталация няма да се налага да пазиш и местиш нищо защото всичко ще ти е на D освен ако изрично не си записал нещо на C.

Адски полезен ми беше коментарата !

Благодаря, бро !!!

Понеже спрях ъпдейтите, не знам за Service Pack от къде да намеря подходящ и как да го инсталирам.

Един пич в една другата тема (тука в форума) ми каза от ауто ъпдейтите да инсталирам ръчно само тези, които са Optical, сега ще ги инсталирам само тях, ще видя дали Service Pack е в тези ъпдейти.

Благодаря за последното разяснения в което описа как се местят неща от Ц в Д.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.