Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, преди около месец започнах малко мод по старата кутия, и днес ще видите до къде я докарах. Доста грешки направих, защото имах много въпроси а имах проблем с регистрацията :) Сега ще кажете, че не е нищо особено, но за момче като мен на 15г. не е и малко. Старая се да се различавам от връстниците, и докато са на кафе или дискотека, аз се грижа за машината ми. Не пуша и пия, компютрите са ми страст, от 3 години софтуера а от скоро и хардуера. Благодарен съм и на калдейта, за това което ми е дала, и че малко или много е различна от другите форуми, в които като пуснеш тема те плюят до последно. По темата, ето малко снимки на още не завършената ми машина :)http://www.facebook.com/LoveDaqna/media_set?set=a.590674010976692.1073741832.100001022948281&type=1 Това са снимките искам и няколко съвета :) Мисля вътре да сложа няколко ленти LED, и да поскрия малко кабелите в онзи маркуч, но не зная как, имам 2 80мм вентилатора и един 120, но не знам как да ги съчетая, не мога да ползвам този от 120 отзад, защото опира в плексигласа, искам да направя логото на nVidia някъде, но не знам къде. И имах идея отстрани да има разклонения направени от някакво цветно тиксо или самозалепваща цветна хартия. Тоест капака с плексигласа да има направено нещо като разклонения от клони или нещо подобно :)

Ако имате съвети критики и каквото и да е давайте смело, за това е качено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.