Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Направо си за коша ! В никой форум не се толерира търсенето на реферали. Бягай да работиш ами недей да ми гониш ялови аванти.

п.п. А пък колко се смях на зарибяващите ти простотии, ще погледна сега дали не са ми излезли и плочки от смях.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да печелим сигурно и доказанo в интернет

Млади господине, аз също предлагам тази услуга, но офертата ми, е по-добра!!!

Просто изпратете  съобщение (SMS) на кратък номер .....и ще станете милионери!!!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо си за коша ! В никой форум не се толерира търсенето на реферали. Бягай да работиш ами недей да ми гониш ялови аванти.

п.п. А пък колко се смях на зарибяващите ти простотии, ще погледна сега дали не са ми излезли и плочки от сХората 

Вие сте като деца бе хора в който и форум да се регистрирам винаги излиза един който има мнения колкото кода на кредитната си карта и си мисли че е кой знае какво... обясни като човек че не е позволено, че не става така - тя жената плочки и излезли еми браво какво друго мога да ти кажа радвам се че съм те развеселил въпреки че това не беше целта на упражнението .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие сте като деца бе хора в който и форум да се регистрирам винаги излиза един който има мнения колкото кода на кредитната си карта и си мисли че е кой знае какво... обясни като човек че не е позволено, че не става така - тя жената плочки и излезли еми браво какво друго мога да ти кажа радвам се че съм те развеселил въпреки че това не беше целта на упражнението .....

ДОбре де, колко можете да печелите на месец? С колко работа?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей ся ща метне на черешата :D  :offtopic_s:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако разчитах на реферали в тоя живот сега щях да съм по протестите. Разчитам единствено на себе си. Ще тръгна да чакам аз днес тоя и ония колко клика ще направят пред pc- то и ще смятам центовете и от там в курс по деня в лева. На това ли му викат работа в интернет "сигурно и доказано" !!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси в Гугъл, друг форум, ама що си мисля и че и там ще има някои хора с мнения колкото кода на кредитните си карти, дето ще ти кажат същото.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора е ненормален!Иначе по темата единственият сигурен, доказан и напълно неоспорим начин за печелене от интернет, това е ОНЛАЙН ПОКЕРА!!!

Бая пара се вади от фрийролите стига акъл да имаш!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора е ненормален!Иначе по темата единственият сигурен, доказан и напълно неоспорим начин за печелене от интернет, това е ОНЛАЙН ПОКЕРА!!!

Поздрави!

Тва с покера е малко относително....и не е само до акъл ;) Има и други начини, например платените тролове...и тука има няколко такива....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от това колко активни реферала ще имате, а много работа не се иска необходимо е търпение защото докато започнете да печелите добре ще минат поне 3 4 месеца :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от това колко активни реферала ще имате, а много работа не се иска необходимо е търпение защото докато започнете да печелите добре ще минат поне 3 4 месеца :)

Дефинирайте моля "да печелите добре". За мен например е 5000 евро на месец. А за вас?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дефинирайте моля "да печелите добре". За мен например е 5000 евро на месец. А за вас?

Капитане, кат докараш тез парички, да не забравиш да почерпиш :P

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Капитане, кат докараш тез парички, да не забравиш да почерпиш :P

Аз ще почерпя независимо дали ги получавам или не. Обади се да пием по едно :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, яяя ! Стига с тия глупости, и форумите напълнихте вече с тях !  :shake_puter: 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де вече съм "зарибен" !  Дайте ми само определение на израза печелите добре че да си направя сметката дали след две години ще мога да си заменя колата с нова отново

п.п ай по едно и също време сме писали с Капитана, съжалявам.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, яяя ! Стига с тия глупости, и форумите напълнихте вече с тях !  :shake_puter:

ти сега ни завиждаш че ще почнем да печелим големите пари :)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще почерпя независимо дали ги получавам или не. Обади се да пием по едно :)

Ей тва е приказка, че ако чакахме да спечелиш от реферали......бая жажда щеше да е.....

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига мамихте народа с тези схеми, захванете се с нещо по-реални. 100% съм сигурен, че от блог с адсенсе или примерно от предлагането на линк билдинг услуги ще изкарате повече, за сравнение с тези имамнически схеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то не бе реклама на тия пирамиди фараони не бе чудо пфуууууууу

вчера една приятелка пенсионерка ме пита дали да даде 78 лева за тая новата зарибявка

добре че ме попита милата къде не й стига пенсията ами беше лапнала въдицата по ей тия уроди дето рекламират по телевизията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този саит също е много добър и е проверен посетете го няма да съжалявате.

Редактирано от capnemo
кирилица и реферали!!! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По този начин се печели , ама като наловиш рибата.....

За това първо се огледай дали не си ти шарана !

http://narabota.blogspot.com/2013/08/blog-post.html

Не Ви ли писна от пирамиди....?

Само фараона и най-близките му придворни печелят. Те са рибарите.

Е , по този начин нито си фараон , нито пък си му близък придворен....

`ми той , светът не е от вчера ! Ето го началото (може би , ако не е и по-назад във времето):

http://kriminalnidosieta.com/nad-zakona/velikiyat-izmamnik-tcharlz-pontsi-i-negovata-shema/

Малко по-друго е и в сайтовете за хазарт .

Освен ако не участваш от спортни интереси и за забавление , готов да си плащаш за това.

Да кажем , все едно отиваш на кино един филм да изгледаш.....10 лв. къде не си ги дал ?!

Толкова е елементарно ......., че за това не се мисли !

Винаги могат да натиснат "копчето" , да те манипулират както те си искат , създавайки ти емоции.

Пък ти си измисляй каквото си искаш......!

На всичките тези им се казва продавачи на надежда !

А надеждата умира последна !

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздрави!

Да, ама не. Онлайн трейдинга е на светлинни години напред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ама не. Онлайн трейдинга е на светлинни години напред

Тук може да се спори ! На най-високо ниво се играе за милиони в едно залагане ! ..... :)

Личен опит ще споделя , макар че малко ме е срам от себе си. :)

Започнах (по някое време) с фрийрол от 0 , без инвестиция !

За 3 месеца ама "с много сериозна и здрава игра" направих $120 .

Вече не на фрийрол ! А с такса за участие - от $ 0.10 до $20 ....Расте ми работата един вид ! :)

И тогава реших , че сега е момента да им разкажа играта.....!!! 

Две по $50 ....и пак в изходна позиция ! За 3 дена и цент не остана.....  :sobbing:

Става така , че нулите след числото стават без никакво значение в психологически смисъл !!!

Смисълът на живота започва да придобива други измерения !

Искам да кажа , че няма начин нормален човек да издържи на психическото натоварване и да не се смахне , да не рухне психически.....в собствените си психологични капани!

Съвсем друго е ако сайта те приеме "в отбора" . Тогава допълнителни опции има .....

Защото влизаш да работиш (буквално) като плеймейкър , да късаш нервите на хората ....т.е. да правиш играта "по-интересна" на другите.....Както платени тролове влизат в сайтовете ! :) ....

Най-простото - хората си плащат , а теб те пускат безплатно и каквото заработиш или даже ти плащат. А има и други опции....

Най-забавното в цялата тази история е , че това може да ти се случи и даже без хабер да си имаш !

Така или иначе с чипове се играе и по никакъв начин не можеш да знаеш на кой чипа му нищо не струва , и на кой чипа му е $1 примерно....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Wolfko
      Здравейте! 
       От около два месеца цъкам на необукс и от един месец на някалко други PTC сайтове. Някой, ако желае мога да му препоръчам, някой от моите сайтове и да ми стане реферал и в замяна може и аз да му стана на него ако е възможно разбирасе. Имам набелязани още няколко сайта но ги пазя за такива случаи.
       Още не съм теглил от такива сайтове, но забелязах, че хората които цъкат от известно време си взимат по някой лев. За целта обаче се изисква доста време и всеки ден постоянство. Според мен  не трябва да изпозвате повече от 5 сайта, защото вече започвате да влагате много време в тях. Трябва, ако се занимаваш да работиш с няколко сайта, защото е възможно някой от тях (1 или 2) да излезе от бизнеса!
    • от taika
      Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря!
    • от Лина Георгиева
      Здравейте!  ^_^
      Преди няколко месеца се нанесох в София. С преносим 4G модем от Vivacom на ограничен брой GB-ти на бърза скорост съм, които обаче много бързо ми свършват (в рамките на 2 седмици). Затова търся компромисен вариант с домашен интернет, който да делим с моята съквартирантка. 
      Ще е чудесно, ако е:
      1. С приблизително еднаква скорост на Upload и Download около 100mbitps
      2. Цена около 15-20 (25лв. макс)
      3. Без договор 
      4. По възможност, с включен рутер (безплатно, под наем или с еднократно заплащане)
      Много бях харесала офертата на Булсатком, но се оказа, че нямали покритие в Студентски град. Чувам и противоречиви мнения за Оптиком. Металан вече за съжаление няма (собственост е на Мтел?). А Близу сякаш не е оферта. С мобилни оператори не ми се обвързва повече сякаш. 
      Вие от кои доставчици сте доволни? Моля, препоръчайте ми! 
    • от koko2010
      Здравейте искам да ви попитам дали някой знае как да печеля пари от интернет. Много съм добър с WEB знам JavaScript php HTML css. Но лошото е че съм на 12. Правил съм и сайтове които са доста известни. Но за съжаление един два сайта на познати и няма как да им взема пари. Затова ако може да ми кажете някакъв начин чрез сайтове да печеля ще съм и много благодарен.  

• от iconi95
      Здравейте!
      До този момент ползвам услугите на варненският интернет доставчик TCV, ако това има значение, но напоследък имам едни spike-ове, които не се забелязват по време на браузинг, а по-скоро по време на геймнинга. Тези падения се оправят временно при рестарт на рутера, а от скоро вече и от това не се оправя. Направих и ъпдейт на фърмуера на рутера, белким нещо се промени - нищо. Хммм.., а защо не свържа направо ЛАН кабела към компютъра, лишавайки се от функциите на рутера? Устройва ме, така и направих. Свързах кабела,  (забравих да вметна, че до сега съм използвал интернетът безжично) влязох в IPv4 настройките, за да въведа предоставените ми от доставчика данни, а именно IP адрес, net mask, gateway и DNS и .. нищо - изписва ми неидентифицирана мрежа. Моля, помагайте!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.