Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

qazxswedc3

nexus 7 2 проблем

Препоръчан отговор

Наскоро си закупих новия Нексус. Първо искам да кажа че таблета не неповторим от към характеристики.Бързина, цветове на екрана, визия всичко е много по добро от колкото съм очаквал. А сега към проблема.Буквално от втория ден след който го купих започна да се рестартира сам. Понякога се рестартира един път на ден, а друг път 3 пъти за 5 минути. Обадих се в Амазон и ми казаха че до 2-3 дена ще ми пратят нов, но четох в интернет че като цяло новата версия на Андруид е проблемна и дава отклонения, и дали новия няма да е пак същия и ако е така може ли да се оправи проблема като му сменя версията на операционната система или да се реши проблема по някакъв начин.(четох че като се върне таблета към фабрични настроики ако има нещо се оправя).

Много държа таблета ми да е 7 инча, а този нексус покрива изискванията ми на 200% така че ще съм много благодарен ако си напишите мненията и опита относно подобен вид проблем като моя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като таблета се рестартира сам не го преинсталирай, защото ако изгасне по време на преинсталация отиваш на сервиз. Освен това таблета е в гаранция, така че ще изчакаш от Амазон да ти пратят новия. Дали новия, ще има подобен проблем никой не може да каже. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.