Премини към съдържанието
mega_mouse

Подходящ заместител на адаптер за епилатор

Препоръчан отговор

Здравейте, на всички! Една приятелка има проблем със зарядното на епилатора ѝ и ме помоли, ако мога, да и поръчам ново. Точно същото като оригиналното не можах да открия, затова се спрях на едно универсално: http://www.ebay.com/itm/EU-AC-100-24...item257305cd9f Въпросът ми е дали ще стане, не искам да поръчвам ей така, затова реших да ви попитам Публикувано изображение Ако някой може да съдейства, ще съм много благодарен! Публикувано изображение

P.S. Това е снимка на оригиналния адаптер:http://prikachi.com/images/916/6434916a.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли някакъв адаптер 12 волтов и да пробваш , оригиналния  пише 13 волта :(  не знаем каква е батерията вътре в епилатора .

Другия вариант е да купиш от сергиите един адаптер от 3 - 12 V  - гарантирам ти че дава 15/16 волта :)

Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки адапртер 220/12V ще ти свърши работа само да е поне 450 mA или повече и буксата да е същата и + да е вътрешния извод!

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брех, има болтчета отзад...?! Явно уреда е скъп! А , какъв му е проблема? Мъча се на едно подобно, да му оправя щепсъла....строшен е. Тези китайски фенери...

Редактирано от nikolaijelev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.