Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

maguss4o

Препоръчайте ми таблет

Препоръчан отговор

Здравейте хора,
пред дилема съм. Не мога да си избера таблет. Спрял съм се на Leanovo idea tab a3000 от мтел, но никъде не намерих мнения за него. Трябва ми таблет, който ще се използва за интернет, филми, музика, навигация, разговори, снимки /абе почти всичко/ и или над 7" с цена до 400-500лв...

Благодаря Ви 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблета с договор и карта ли ще го взимаш или отделно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблета с договор и карта ли ще го взимаш или отделно?

С договор и карта излиза 412лв, а таблета си струва иначе 399лв... разлика голяма няма... но предпочитам с карта, че да имам нет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С договор и карта излиза 412лв, а таблета си струва иначе 399лв... разлика голяма няма... но предпочитам с карта, че да имам нет...

Телефона има безжична карта, така че не е задължително да си взима Data карта, за интернет свързаност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едни познати си взеха Lenovo A2107 от Mtel и са много доволни, предполагам че A3000 е още по-добро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мтел в момента имат доста големи оферти. Новата е с таблет Леново, който си заслужава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nexus 7 2013 е нещото, което аз бих търсил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей , ние предлагаме таблети . Цените са добри имат гаранция 12 месеца. Може да ги разгледаш на следния линк :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.