Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ritte

Проблем с дял C:

Препоръчан отговор

Добър ден. Та имам един проблем, и той е, че моят дял C:, е пълен, и то твърде много. Имам 8,67 GB свободни от 58,5 GB. Това е твърде много, опитвал съм с CCleaner и тем подобни, но най-много съм освобождавал 2 GB, и пак се пълни. Някаква помощ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери да нямаш свалени филми или игри директно на дял С като за начало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да провериш също и Моите документи там някой браузъри правят папка Downloads също така всичко,което се намира на десктопа заема памет от дял :C

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start > Run > 'cleanmgr' > C: - тук има работи, които CCleaner пропуска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери да нямаш свалени филми или игри директно на дял С като за начало.

Нямам, и никога не правя това.

Можеш да провериш също и Моите документи там някой браузъри правят папка Downloads също така всичко,което се намира на десктопа заема памет от дял :C

Знам, аз нарочно съм си променил изтеглянията да отиват в друг дял, а не в C:. Също десктопът ми е изчистен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, аз нарочно съм си променил изтеглянията да отиват в друг дял, а не в C:. Също десктопът ми е изчистен.

Значи отиваш Старт - Контролен панел - опции за папки - изглед ,сега даваш най-долу и цъкаш тикче на "Показвай скрити файлове и папки. Даваш ок и отиваш в :C - > Documents and Settings -> името на акаунта в моя случай е "ih"  папка "Local Settings"  -> temp и от там триеш всичко,аз лично от там го изчиствам най-много. Успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи отиваш Старт - Контролен панел - опции за папки - изглед ,сега даваш най-долу и цъкаш тикче на "Показвай скрити файлове и папки. Даваш ок и отиваш в :C - > Documents and Settings -> името на акаунта в моя случай е "ih"  папка "Local Settings"  -> temp и от там триеш всичко,аз лично от там го изчиствам най-много. Успех :)

OS ми е на английски и е Windows 7 Ultimate, (контрол панелът е друг, а ти сигурно ми говориш за XP)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една тема от форума. Прочети я

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една тема от форума. Прочети я

Прочетох я, спрях хибернацията и изтрих System Restore точките, също така използвах програмка, за да видя кое запълва най-много и изтрих някои неща, като файлове за игри в AppData и за момента имам 14GB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако компютъра ти е блокирал поне няколко пъти със син екран ,значи е натрупал DUMP файлове!

От старт меню-аксесоарес-систем туулс-клинър ще включиш бутона clean up system files

Други неща освен временни файлове  и дъмп файлове не трий!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако компютъра ти е блокирал поне няколко пъти със син екран ,значи е натрупал DUMP файлове!

От старт меню-аксесоарес-систем туулс-клинър ще включиш бутона clean up system files

Други неща освен временни файлове  и дъмп файлове не трий!!!

Вече го направих, и не никога не се е случвало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега , свали тази програмка , сканирай дял С със нея и сложи снимки във следващия си пост .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

14 гб . програми :( огледайте дали някоя от тях не си слага файлове във нея . Преди време колега като вас откри че някаква програма за обработка на видео му прави бели .

Казвате че сте спрели възстановяването на системата , ама точките си стоят 614,5 мб

3 гб някакви файлове - какво е виртуална ли е :( вижте ги .

ПП. А след това почваме със ОС - разгънете я и нея - там сигурно има ъпдейти на системата които може да се разкарат .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

14 гб . програми :( огледайте дали някоя от тях не си слага файлове във нея . Преди време колега като вас откри че някаква програма за обработка на видео му прави бели .

Казвате че сте спрели възстановяването на системата , ама точките си стоят 614,5 мб

3 гб някакви файлове - какво е виртуална ли е :( вижте ги .

ПП. А след това почваме със ОС - разгънете я и нея - там сигурно има ъпдейти на системата които може да се разкарат .

При програмите, се оказа, че съм имал тежка игра от 7 GB, и я премахнах, онези 5 файла са .sys файлове, и във System Volume Info, System Restore са 0 MB, и не съм изключим функцията, а съм премахнал точките. ПП: При Windows -> winsxs е най напълнен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

System Volume Information - точно там се кътат точките - не си ги премахнал - ако трябва използвай жива ОС и ги премахни ако искаш да си добавиш още 615 мб , не че са много но там се кътат и вирусите :)

Виж във windows/SoftwareDistribution/Download какво има - маркираш и дел :) също така ако има папки във windows с долар - трий .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

System Volume Information - точно там се кътат точките - не си ги премахнал - ако трябва използвай жива ОС и ги премахни ако искаш да си добавиш още 615 мб , не че са много но там се кътат и вирусите :)

Виж във windows/SoftwareDistribution/Download какво има - маркираш и дел :) също така ако има папки във windows с долар - трий .

Махнах в Download, нямаше с долар. Не разбирам за System Volume Information. Е поне сега имам 24,2 GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.