Премини към съдържанието
Gere

Препоръки за закупуване на лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте, бих искал да закупя лаптоп до 2000 лв. , по-конкретно  - да е геймърска конфигурация.Сега, знам че gaming лаптопите са от 3000 и нагоре лева за сериозните машини, обаче около горепосочената сума вярвам, че може да се намери нещо, което да подкарва игри с прилична резолюция(не е казано,че трябва да е ultra high) и фреймрейт.Към какво може да ме насочите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lenovo-ideapad-y500-metal-black За тези пари може да се сглоби перфектна настолна геймърска конфигурация много по-производителна от лаптопа!

Поздрави! :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като ще го ползваш за игри, едва ли ще си вършиш друга работа с него, от където следва, че едва ли ще го разнасяш тук и там. Най-добре си дай парите за настолна конфигурация, все пак няма място за сравнениe между дисплей на лаптоп 15.6 и монитор 23 инча, нали :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на @XECUTIONER  е добро, но как ще го охлажда този и7?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързите отговори, но....

Must be a laptop, guys.Работата е там, че наистина мога за тези пари да сглобя настолна машина, обаче у нас има 1 настолен(600 лв. машина, взета 2008-ма година(2 GB RAM, GF 9500 GT 512mb DDR2, Intel Dual-core E5200 2.5, MB: Intel G31 express chipset, КИТАЙСКО ЗАХРАНВАНЕ -_-' ) като той вече изфирясва - нещо захранването дава фира(рестартира се машината, когат й скимне),), а лаптопа(ASUS-че low-middle class - K52De) се менка между майка ми, сестра ми и аз(на него си върша работа + постоянно ходя на някъде с него),а нещо не съм навит да взимам нова настолна машина - вярно, за тези заделени пари предполагам, че ще намеря нещо солидно, но... просто като поставя на кантар това или лаптоп, който по отношение на параметри отстъпва пред него, но все пак е по-компактен и е преносим - да кажем,че предпочитам второто.

П.С.: Леновото го гледах - хареса ми, обаче е 15.6 дисплей.Ако някой от вас има някоя конф. с 17-ка дисплей, моля, да сподели :P .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези 2000 лв. Можеш да си вземеш един настолен за 1200/1300 лв. И да си вземеш един лаптоп като толкова искаш. Помисли и върху този вариант :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръката на Малкия стар войник е много добра! Могат да се вземат и двете(настолен+лаптоп) и да стават за игри!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:facepalm: 

Момчета....аз питам за предложения за преносима машина, която да е прилична за тези пари.Гледах сега един ASUS G750JX-T4073, обаче е бая дебеличко - 2.600 лв. :/ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре! Ето още едно предложение от мен, но пак е 15,6 инча(17 инчов на тая цена няма с толкова добри параметри)!   lenovo-ideapad-y510p lenovo-ideapad-y510p-изживяване-от-друго-измерение/

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш "17" инча.? Взимай този и се радвай, след време да не почнеш да пускаш теми с проблеми по лаптоп/а.? Dell Inspiron 7720 16GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ Why would I do that ? 

П.С: Около 2000 лв - може и повече - гледах сега 

Asus G75VX

za 2.500 стотака - приличен е доста, но все пак ако някой предложи нещо друго - с удоволствие ще прегледам.

Редактирано от Gere (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш "17" инча.? Взимай този и се радвай, след време да не почнеш да пускаш теми с проблеми по лаптоп/а.? Dell Inspiron 7720 16GB

По-слаб е от Леновото! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-слаб е от Леновото! :D

Иска "17" инча.? Не ще да дава повече пари.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм казал, че неща да давам повече пари, а че е препоръчително да е в тази граница - примерно за някоя машина в порядъка на 2500 лв. - ще се напъна все някак си да си я взема, обаче машини с цени от сорта на 3000 + лева ми е много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На това какво му има? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
lenovo-ideapad-y510p

За тези пари това е най - доброто предложение. Тук имаш мощен Core i  и две видео карти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ще играеш игри на него един охладител ще подпомогне малко.

http://www.bomba.bg/computers/komponenti/ventilatori-i-ohladiteli/ohladiteli-za-laptopi/ohladitel-za-laptop-deepcool-notebook-cooler-n400-15-6-cheren-dkd-1389.html

http://www.bomba.bg/computers/notebooks/aksesoari-za-prenosimi-komputri/podlojki-i-postavki-za-laptop/ohlazhdascha-postavka-s-ventilator-za-laptop-sp312-coolness.html#

http://www.bomba.bg/computers/komponenti/ventilatori-i-ohladiteli/ohladiteli-za-laptopi/ohladitel-za-laptop-deepcool-notebook-cooler-n8-17-aluminium-cheren-dkd-1383.html#

Разбира се, има и други модели - http://www.bomba.bg/computers/komponenti/ventilatori-i-ohladiteli/ohladiteli-za-laptopi.html

Имам два лаптопа печки, които са с пъти по-слаби процесори от тези i7 и т.н. и пак са печки, не искам да си представям този i7 с какво ще го охлаждаш... Направо ще си пържиш яйца на него...

Редактирано от Chrome FAN (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CHROME FAN и Bolgarin - благодаря Ви за предложението.

Но между Acer Aspire V3-772G и ASUS ROG G75VX-T4120H кой е по-оферта да взема.Гледам в Laptop.bg казват. че Асер-а е по-скоро за Graphic performance и честно казано забелязах нисък FPS на няколко заглавия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рог е доста добро решение, зависимост какво търсиш, шасито му е добро, но пък е много тежък, батерията е слаба, лоши говорители. За леновото имам опит от първа ръка (Y500) разликата с 510 е осезаема основно в хардуера и качеството на матрицата (матова), докато 500 е доста по хладък като цяло, но за сметка на това с по нисък живот на батерия (4 часа), гланцов дисплей(много добър) и 15% разлика в производителността. Лично съм си дигнал производителността на картите на нивото на видео картите на 750M и държи много стабилни температури около 80 градуса при това положение при пълно натоварване. Лаптопа е хубаво да му вземеш и добра подложка за всеки случай - аз се спрях на Thermaltake MassiveGT и съм много доволен от избора си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CHROME FAN и Bolgarin - благодаря Ви за предложението.

Но между Acer Aspire V3-772G и ASUS ROG G75VX-T4120H кой е по-оферта да взема.Гледам в Laptop.bg казват. че Асер-а е по-скоро за Graphic performance и честно казано забелязах нисък FPS на няколко заглавия.

Асуса е по-качествен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам, че Lenovo IdealPad Y510p за 2000 лв. , макар и 15.6'' е много добро предложение, така ли ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.