Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Gere

Препоръки за закупуване на лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте, бих искал да закупя лаптоп до 2000 лв. , по-конкретно  - да е геймърска конфигурация.Сега, знам че gaming лаптопите са от 3000 и нагоре лева за сериозните машини, обаче около горепосочената сума вярвам, че може да се намери нещо, което да подкарва игри с прилична резолюция(не е казано,че трябва да е ultra high) и фреймрейт.Към какво може да ме насочите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lenovo-ideapad-y500-metal-black За тези пари може да се сглоби перфектна настолна геймърска конфигурация много по-производителна от лаптопа!

Поздрави! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като ще го ползваш за игри, едва ли ще си вършиш друга работа с него, от където следва, че едва ли ще го разнасяш тук и там. Най-добре си дай парите за настолна конфигурация, все пак няма място за сравнениe между дисплей на лаптоп 15.6 и монитор 23 инча, нали :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на @XECUTIONER  е добро, но как ще го охлажда този и7?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързите отговори, но....

Must be a laptop, guys.Работата е там, че наистина мога за тези пари да сглобя настолна машина, обаче у нас има 1 настолен(600 лв. машина, взета 2008-ма година(2 GB RAM, GF 9500 GT 512mb DDR2, Intel Dual-core E5200 2.5, MB: Intel G31 express chipset, КИТАЙСКО ЗАХРАНВАНЕ -_-' ) като той вече изфирясва - нещо захранването дава фира(рестартира се машината, когат й скимне),), а лаптопа(ASUS-че low-middle class - K52De) се менка между майка ми, сестра ми и аз(на него си върша работа + постоянно ходя на някъде с него),а нещо не съм навит да взимам нова настолна машина - вярно, за тези заделени пари предполагам, че ще намеря нещо солидно, но... просто като поставя на кантар това или лаптоп, който по отношение на параметри отстъпва пред него, но все пак е по-компактен и е преносим - да кажем,че предпочитам второто.

П.С.: Леновото го гледах - хареса ми, обаче е 15.6 дисплей.Ако някой от вас има някоя конф. с 17-ка дисплей, моля, да сподели :P .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези 2000 лв. Можеш да си вземеш един настолен за 1200/1300 лв. И да си вземеш един лаптоп като толкова искаш. Помисли и върху този вариант :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръката на Малкия стар войник е много добра! Могат да се вземат и двете(настолен+лаптоп) и да стават за игри!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:facepalm: 

Момчета....аз питам за предложения за преносима машина, която да е прилична за тези пари.Гледах сега един ASUS G750JX-T4073, обаче е бая дебеличко - 2.600 лв. :/ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре! Ето още едно предложение от мен, но пак е 15,6 инча(17 инчов на тая цена няма с толкова добри параметри)!   lenovo-ideapad-y510p lenovo-ideapad-y510p-изживяване-от-друго-измерение/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш "17" инча.? Взимай този и се радвай, след време да не почнеш да пускаш теми с проблеми по лаптоп/а.? Dell Inspiron 7720 16GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ Why would I do that ? 

П.С: Около 2000 лв - може и повече - гледах сега 

Asus G75VX

za 2.500 стотака - приличен е доста, но все пак ако някой предложи нещо друго - с удоволствие ще прегледам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш "17" инча.? Взимай този и се радвай, след време да не почнеш да пускаш теми с проблеми по лаптоп/а.? Dell Inspiron 7720 16GB

По-слаб е от Леновото! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-слаб е от Леновото! :D

Иска "17" инча.? Не ще да дава повече пари.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм казал, че неща да давам повече пари, а че е препоръчително да е в тази граница - примерно за някоя машина в порядъка на 2500 лв. - ще се напъна все някак си да си я взема, обаче машини с цени от сорта на 3000 + лева ми е много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми напъни се и си вземи ROG.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
lenovo-ideapad-y510p

За тези пари това е най - доброто предложение. Тук имаш мощен Core i  и две видео карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ще играеш игри на него един охладител ще подпомогне малко.

http://www.bomba.bg/computers/komponenti/ventilatori-i-ohladiteli/ohladiteli-za-laptopi/ohladitel-za-laptop-deepcool-notebook-cooler-n400-15-6-cheren-dkd-1389.html

http://www.bomba.bg/computers/notebooks/aksesoari-za-prenosimi-komputri/podlojki-i-postavki-za-laptop/ohlazhdascha-postavka-s-ventilator-za-laptop-sp312-coolness.html#

http://www.bomba.bg/computers/komponenti/ventilatori-i-ohladiteli/ohladiteli-za-laptopi/ohladitel-za-laptop-deepcool-notebook-cooler-n8-17-aluminium-cheren-dkd-1383.html#

Разбира се, има и други модели - http://www.bomba.bg/computers/komponenti/ventilatori-i-ohladiteli/ohladiteli-za-laptopi.html

Имам два лаптопа печки, които са с пъти по-слаби процесори от тези i7 и т.н. и пак са печки, не искам да си представям този i7 с какво ще го охлаждаш... Направо ще си пържиш яйца на него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CHROME FAN и Bolgarin - благодаря Ви за предложението.

Но между Acer Aspire V3-772G и ASUS ROG G75VX-T4120H кой е по-оферта да взема.Гледам в Laptop.bg казват. че Асер-а е по-скоро за Graphic performance и честно казано забелязах нисък FPS на няколко заглавия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рог е доста добро решение, зависимост какво търсиш, шасито му е добро, но пък е много тежък, батерията е слаба, лоши говорители. За леновото имам опит от първа ръка (Y500) разликата с 510 е осезаема основно в хардуера и качеството на матрицата (матова), докато 500 е доста по хладък като цяло, но за сметка на това с по нисък живот на батерия (4 часа), гланцов дисплей(много добър) и 15% разлика в производителността. Лично съм си дигнал производителността на картите на нивото на видео картите на 750M и държи много стабилни температури около 80 градуса при това положение при пълно натоварване. Лаптопа е хубаво да му вземеш и добра подложка за всеки случай - аз се спрях на Thermaltake MassiveGT и съм много доволен от избора си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CHROME FAN и Bolgarin - благодаря Ви за предложението.

Но между Acer Aspire V3-772G и ASUS ROG G75VX-T4120H кой е по-оферта да взема.Гледам в Laptop.bg казват. че Асер-а е по-скоро за Graphic performance и честно казано забелязах нисък FPS на няколко заглавия.

Асуса е по-качествен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам, че Lenovo IdealPad Y510p за 2000 лв. , макар и 15.6'' е много добро предложение, така ли ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.