Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
hahahaxaxaxa

Мога ли да върна старата софтуерна версия на телевизора?

Препоръчан отговор

Тъй като оставих телевиозра в сервиза, са сложили най- новата версия на модела. Но всъщност се оказва, че след обновяването не могат да се намират канали. Идвха и техници от близоо и не става. Дали има шанс да се върне старата версия ?

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Дали има шанс да се върне старата версия ?...

Има шанс стига да знаеш как -иначе пак ще ходиш на сервиз,а може и за боклука да стане телевизора!!!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има шанс стига да знаеш как -иначе пак ще ходиш на сервиз,а може и за боклука да стане телевозира!!!

Но старата версия вече я няма в сайта :( Какво предлагаш да направя?

Благодаря за бързото съдействие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На близу предполагам са ти дали приемник. По какъв начин им използваш телевизията?

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На близу предполагам са ти дали приемник. По какъв начин им използваш телевизията?

с карта съм, която се слага директно на телевизора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече не мога да ти кажа,трябва да си намериш старата версия,за да я върнеш(инсталираш)...Но между другото за пръв път пък чувам след обновяванв на firmwarе да не могат да се намират канали!!!Нещо не правиш както трябва ми се струва!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече не мога да ти кажа,трябва да си намериш старата версия,за да я върнеш(инсталираш)...Но между другото за пръв път пък чувам след обновяванв на firmwarе да не могат да се намират канали!!!Нещо не правиш както трябва ми се струва!

Първоначално се свързах с кол цнтра на близо и ми обясняваха как да направя търсенето - честоти, държави ...После дойде техник, и той пробва, но не стана. Приятел, който разбира от техника дойде и пак няма резултат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първоначално се свързах с кол цнтра на близо и ми обясняваха как да направя търсенето - честоти, държави ...После дойде техник, и той пробва, но не стана. Приятел, който разбира от техника дойде и пак няма резултат. 

Явно толкова и разбират.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно толкова и разбират.....

Но си спомням, че и преди съм го правил със същите честоти и държава. Допълнително обаче пробвах и с други

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е телевизорът? В сайта на производителя няма ли техническа поддръжка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си прочети упътването!Трябва да е от меню>настройки>DVB-C Меню настройки>Автоматични настройки>от DVB-C Автоматични настройки да ти излезе за Режим търсене:Режим сканиране:Честота,Скорост на трансмисия и Мрежа ID (ако имаш такива ги остави на автомачно)>Старт сканиране......Това е примерно,не знам разбира се как точно е на телевизора ти (а и не знам изобщо какъв е) ,но е нещо сходно.Не би трябвало да имаш проблем и да не стане!!! И пак казвам-прочети си и опътването!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сервиза никой няма да ти сменя без нужда софтуера. Вероятно е сменена цялата платка, която е комплектувана със съответния.

Консултирай се със сервиза и сподели проблема с тях.

И кой ттрябва да гадае откъде си, какъв ти е телевизора и заради какво е бил в сервиза?

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сервиза никой няма да ти сменя без нужда софтуера. Вероятно е сменена цялата платка, която е комплектувана със съответния.

Консултирай се със сервиза и сподели проблема с тях.

И кой ттрябва да гадае откъде си, какъв ти е телевизора и заради какво е бил в сервиза?

Телевизора го оставих в сервиза, защото при смяна на каналите като спра на определен канал ми изписва "няма сигнал". От близоо като идваха казаха, че проблема е от телевизора. Като звънях на роял сервиз по телефона ми казаха, че действително от телевизора е проблема, но за съжаление е непоправим. Приятели ме посъветваха да направя актуализация на софтуера, но не успях сам и затова го дадох на К и К сервиз. Като ми го върнаха и са го тествали ми казаха, че са забелязали проблема с каналите и че са направили актуализация с последната версия. Но като се прибрах установих, че не зареждат програмите, нито една. Пак викнах хората от близоо и казаха, че проблема не е от тях. Провериха и К- модула. Сега съм го занесъл в сервиза и чакам. Модела е LG LV3550.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.