Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

hahahaxaxaxa

Мога ли да върна старата софтуерна версия на телевизора?

Препоръчан отговор

Тъй като оставих телевиозра в сервиза, са сложили най- новата версия на модела. Но всъщност се оказва, че след обновяването не могат да се намират канали. Идвха и техници от близоо и не става. Дали има шанс да се върне старата версия ?

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Дали има шанс да се върне старата версия ?...

Има шанс стига да знаеш как -иначе пак ще ходиш на сервиз,а може и за боклука да стане телевизора!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има шанс стига да знаеш как -иначе пак ще ходиш на сервиз,а може и за боклука да стане телевозира!!!

Но старата версия вече я няма в сайта :( Какво предлагаш да направя?

Благодаря за бързото съдействие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На близу предполагам са ти дали приемник. По какъв начин им използваш телевизията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На близу предполагам са ти дали приемник. По какъв начин им използваш телевизията?

с карта съм, която се слага директно на телевизора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече не мога да ти кажа,трябва да си намериш старата версия,за да я върнеш(инсталираш)...Но между другото за пръв път пък чувам след обновяванв на firmwarе да не могат да се намират канали!!!Нещо не правиш както трябва ми се струва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече не мога да ти кажа,трябва да си намериш старата версия,за да я върнеш(инсталираш)...Но между другото за пръв път пък чувам след обновяванв на firmwarе да не могат да се намират канали!!!Нещо не правиш както трябва ми се струва!

Първоначално се свързах с кол цнтра на близо и ми обясняваха как да направя търсенето - честоти, държави ...После дойде техник, и той пробва, но не стана. Приятел, който разбира от техника дойде и пак няма резултат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първоначално се свързах с кол цнтра на близо и ми обясняваха как да направя търсенето - честоти, държави ...После дойде техник, и той пробва, но не стана. Приятел, който разбира от техника дойде и пак няма резултат. 

Явно толкова и разбират.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно толкова и разбират.....

Но си спомням, че и преди съм го правил със същите честоти и държава. Допълнително обаче пробвах и с други

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е телевизорът? В сайта на производителя няма ли техническа поддръжка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си прочети упътването!Трябва да е от меню>настройки>DVB-C Меню настройки>Автоматични настройки>от DVB-C Автоматични настройки да ти излезе за Режим търсене:Режим сканиране:Честота,Скорост на трансмисия и Мрежа ID (ако имаш такива ги остави на автомачно)>Старт сканиране......Това е примерно,не знам разбира се как точно е на телевизора ти (а и не знам изобщо какъв е) ,но е нещо сходно.Не би трябвало да имаш проблем и да не стане!!! И пак казвам-прочети си и опътването!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сервиза никой няма да ти сменя без нужда софтуера. Вероятно е сменена цялата платка, която е комплектувана със съответния.

Консултирай се със сервиза и сподели проблема с тях.

И кой ттрябва да гадае откъде си, какъв ти е телевизора и заради какво е бил в сервиза?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сервиза никой няма да ти сменя без нужда софтуера. Вероятно е сменена цялата платка, която е комплектувана със съответния.

Консултирай се със сервиза и сподели проблема с тях.

И кой ттрябва да гадае откъде си, какъв ти е телевизора и заради какво е бил в сервиза?

Телевизора го оставих в сервиза, защото при смяна на каналите като спра на определен канал ми изписва "няма сигнал". От близоо като идваха казаха, че проблема е от телевизора. Като звънях на роял сервиз по телефона ми казаха, че действително от телевизора е проблема, но за съжаление е непоправим. Приятели ме посъветваха да направя актуализация на софтуера, но не успях сам и затова го дадох на К и К сервиз. Като ми го върнаха и са го тествали ми казаха, че са забелязали проблема с каналите и че са направили актуализация с последната версия. Но като се прибрах установих, че не зареждат програмите, нито една. Пак викнах хората от близоо и казаха, че проблема не е от тях. Провериха и К- модула. Сега съм го занесъл в сервиза и чакам. Модела е LG LV3550.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.