Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, тук съм за да попитам за помощ.

Както повечето всеки си "мечтана" или професия, с която иска да се занимава след време. Аз съм на почти 15 години и искам да науча 1 от тези 3 езика за програмиране - C++, SQL, PHP. Ако може някой да е нещо, като "учител" ще съм много благодарен. Все още не знам нищо за езиците за програмиране и е желателно да се почне от първата стъпка.  :wink12: 

Редактирано от 1337CR3W (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, тук съм за да попитам за помощ.

Както повечето всеки си "мечтана" или професия, с която иска да се занимава след време. Аз съм на почти 15 години и искам да науча 1 от тези 3 езика за програмиране - C++, SQL, PHP. Ако може някой да е нещо, като "учител" ще съм много благодарен. Все още не знам нищо за езиците за програмиране и е желателно да се почне от първата стъпка.  :wink12: 

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от zhekata
      Здравейте колеги, от скоро се занимавам с php и по-точно със Symfony и реших да направя един прост проект на него, но имам проблем с задаването на роля user на потребителите който се регистрират. Някой ще може ли да ми каже къде ми е грешката?
      Това е user модела:   https://pastebin.com/cHj7J0Qw
      Това е  userController-а: https://pastebin.com/pyB2Kd6K
      А това е грешката която ми дава Symfony-то:

• от Lubo81
      Здравейте , програмисти !   Ако имаме в база данни примерно за писани 2 мин и 30 сек , които ги имаме в index.php , и брояч javascript то при рефреш на страницата ще се рестартира ли брояча и ще "помни " до къде е стигнал ? Благодаря Ви !!! 
    • от HelloWorld
      Здравейте,
      Някой може ли да помогне с презаписването на масив в друг масив, т.е входните данни се записват в даден масив, но след това трябва да се прехвърлят на друг в отделна функция. 
    • от Димитър Иванов
      Здравейте !
      Имам един въпрос.
      Имам две таблици на MySQL. Едната е таблица летища, която съдържа(ID - първичен ключ), име на летището, държава, град и адрес. 2-рата таблица съдържа (ID-първичен ключ) и две полета (FromTheAirportID и ToAirportID), тези две полета трябва да съдържат ID-то от първата таблица с летищата.
      Въпроса ми е с каква заявка става това ако може някой да ми помогне ще съм му благодарен.
      Работя на MySQL(phpMyAdmin)
      Благодаря предварително 
    • от ValentinMitev1
      Здравейте!
      Трябва да направя програма на анимиран дигитален часовник в c++(graphics.h). Целта е числата да се променят анимирано-  да се показват отдолу и да се скриват горе (флип часовник).  Ще съм благодарен, ако някой може да ми помогне.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.