Премини към съдържанието
PorKi

Програма за сваляне на видео от ask.fm

Препоръчан отговор

Искам да сваля едно видео от сайта ask.fm, има ли начин ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.streamtransport.com/

Безплатна е, не ти трябват платените боклуци, защото има няколко такива в мамуната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен не стана със "Stream Transport".

Предложете някоя друга алтернатива. Аз се ровя из source кода на страницата, но пак не мога да намеря линк към видеото.

Между другото: длъжен съм да спомена, че не съм с дограмата, а с "Ubuntu 12.04 LTS".

Редактирано от Еньо Радев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Video Download Capture току що я открих и я тествах и работи за аск.фм,проблема е че има 3 дни пробен период само...но пък ако ти е нужно чак толкова просто,ще я деинсталираш и инсталираш...и все пак засега това е най-доброто,което можах да намеря.

Програмата като я пуснеш,вкарваш там на url линка с въпроса където е клипа ще ти отвори нов прозорец и трябва да стратираш клипчето,след това ще се свали автоматично..

Линк към официалната страница: http://www.video-download-capture.com/Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен не се получава. ;X

Какво очакваш да ти се получи ? Ползваш ОС, която не става за нищо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен не се получава. ;X

Линка трябва да е задължително на даден въпрос от аск а не на цял профил.

При поставяне на линка в програмата изскочи ли ти прозореца?Ако да след това пусна ли клипа в него за да ти го засече?Защото за да ти го засече програмата трябва задължително да го пуснеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка трябва да е задължително на даден въпрос от аск а не на цял профил.

При поставяне на линка в програмата изскочи ли ти прозореца?Ако да след това пусна ли клипа в него за да ти го засече?Защото за да ти го засече програмата трябва задължително да го пуснеш.

Първо вземи обясни как да сложи програма за win на линукс.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и под "Windows 7 Professional" я подкарах- същата работа. Отварям профила, цъкам върху едно видео, но видеото изчезва. ;X

Как да отварям отговорите в нови прозорци?

Между другото: ти хубаво критикуваш "Ubuntu", но нека да се сетим, че твоята дограма е натъпкана с вируси и забива. Като предложи програмата като решение, защо нямаше crack за нея (тест варианта е няколко дена)?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо вземи обясни как да сложи програма за win на линукс.

Не знаех,че човека ползва linux не съм забелязал,че го е написал.

Сваля се програмата VMware Player да речем в момента е най-популярната и с нея си правите виртуална машина с windows 7 или xp.

Ето тема с ръководство за работа с програмата: http://www.kaldata.com/forums/topic/192860-%D1%80%D1%8A%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D1%81-vmware-player-%D0%BF%D0%BE%D0%B4-%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%83/

Аз и под "Windows 7 Professional" я подкарах- същата работа. Отварям профила, цъкам върху едно видео, но видеото изчезва. ;X

Как да отварям отговорите в нови прозорци?

Между другото: ти хубаво критикуваш "Ubuntu", но нека да се сетим, че твоята дограма е натъпкана с вируси и забива. Като предложи програмата като решение, защо нямаше crack за нея (тест варианта е няколко дена)?!

Виж сега...влизаш в профила,намираш отговора с видеото и копираш линка към видео отговора не към профила.

Отваряш програмата поставяш линка към отговора както аз съм го направил,ако не изскочи прозорец със самият отговор цъкни на "Video Detector",който може да видиш на скрийншита на програмата.Би трябвало вече да ти е изскочил прозореца като на скрийншота с отговора и просто цъкаш на клипчето да тръгне и програмата ще го засече.

Относно crack,ако си беше направил труда да прочетеш правилата на форума би трябвало да знаеш,че подобни работи тук не се предлагат,нито се дават съвети къде може да намериш. :) Направих си труда да потърся доста подобна безплатна програма,но не открих ...така,че това е най-доброто,което мога да ти предложа ..по-добре е от нищо нали?

Редактирано от wollfz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

StreamTransport, за да работи с някои сайтове, може да се обнови flash player до 12 версия. Вероятно е и от Windows-a да не зарежда видеото. Ето на XP:

Публикувано изображение

Видеото в примера има някакво странно Speex аудио, което не се пуска във VLC. Конвертирах видеото с EncodeHD в mp4 (HTC Desire формат) и се чува аудиото :).

Редактирано от _vl@di_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.