Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

IvoG_Georgiev

Компютърът ми е първокласна БРАКМА

Препоръчан отговор

Привет! Ще се радвам, ако ми помогнете. Както споменах в заглавието, положението е много зле. Постояннo тегля драйвери, правя всичко възможно, но така и не става работата. Използвам го почти само и единствено, за да играя Counter-Strike:GO и Source, обаче не може да се играе. Вляза ли в битка познайте какво става, такъв спад на fps(особено на GO), че стрелям на скрийншотове :D И двете игри така съм им намалил и махнал всичко, че ги напрвих да изглеждат на г*з, но промяна няма. 

Можете ли да ми препоръчате някаква смяна предполагам на процесора, защото той е най-зле, но ако нещо друго е по-важно за този тип игри, ще се радвам да разбера. Проблемът е, че не мога да си позволя нещо по-добро, защото съмна червено :D - ако трябва да е нещо втора ръка, но да излиза до 200лв най-много. Да, знам, ако искам да вървят добре съм за никаде с тия пари, но аз искам единствено да има поне прилична възможност за игра, от сорта на 70,80,90 fps във битка.

Стига съм плямпал! Ето я бракмата:

Processor: Intel Pentium Dual CPU 2.2 GHz

Video       : Nvidia GeForce GT 440

RAM        : 8GB  (сигурно единственото прилично нещо)

Windows  : 7 Ultimate 64-bit

По-обстойно :

post-340722-0-19856200-1376329748_thumb. - CPU

post-340722-0-62076600-1376329768_thumb. - Mainboard

post-340722-0-03338500-1376329790_thumb. - Memory

post-340722-0-74211600-1376329800_thumb. - SPD

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нещо нередно аз на тъпото GT630  и със стария ми Athlon X2 и 2GB рам цъках CS:GO  и Source на макс без AA на прилично 40-60Fps!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

40-60 Винаги, навсякъде?  Защото иначе и аз на по-тъмни мапове с по-малко хора извън битка съм с 60, иначе 25, 30 :D

Разбирам какво казваш, но не мисля, че и 60 fps е добре за игра. Защо - например smoke пред теб и флаш - падаш на 30, ако започнеш и да стреляш направо на 20. Не знам дали само при мен стават такива спадове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

INTEL PIV CORE 2 DUO 3.06GHz CONROE E6600, 2M, 1066, BOX, Dual Core Слагай тоя процесор и ще видиш разликата! И рамта така ще е малко по-ефективна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

INTEL PIV CORE 2 DUO 3.06GHz CONROE E6600, 2M, 1066, BOX, Dual Core Слагай тоя процесор и ще видиш разликата! И рамта така ще е малко по-ефективна!

Благодаря за варианта! Само 1 въпрос : ще пасва ли този процесор със захранването и сокета ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за варианта! Само 1 въпрос : ще пасва ли този процесор със захранването и сокета ми?

Да!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

40-60 Винаги, навсякъде?  Защото иначе и аз на по-тъмни мапове с по-малко хора извън битка съм с 60, иначе 25, 30 :D

Разбирам какво казваш, но не мисля, че и 60 fps е добре за игра. Защо - например smoke пред теб и флаш - падаш на 30, ако започнеш и да стреляш направо на 20. Не знам дали само при мен стават такива спадове...

Еми 60fps за мен във която и да е игра е достатачно а пък и 20-30fps не е на картинки както го изкарваш !

Според мен сложи това:

Обща стойност - 236.93 лв. с ДДС - 30лв над бюджета но ако продадеш дъното и процесора ще станат точно нещата.Паметта ти е 8GB DDR3 е съвместима незна какво е захранването но предполагам ще издържи но с тези части ще имаш голяма полза и компчето ти ще се държи по-добре по-дълго време!

ЕДИТ:
Колегата отдолу също е дал добър вариант да се вземе GTX460 и едно E7200 и ще е по-добре от моето предложение но найстина дали захранването ще държи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 200лв могат да се посъживят нещата и то доста.Процесор за този сокет бих взел само, ако е втора ръка, намират се по за 50-60лв Е7200, а за 80лв дори и Е8200, който е един много добър избор.За видеокарта потърси АМД 5770 отново втора ръка, около 120лв мисля вървят или някоя GTX 460, които са малко по-скъпи.Определено ще се усети разлика в игрите и не само.Идва обаче въпроса за захранването и какво е то?Другият вариант е да продадеш всичко (без хард диска и кутията и зависи какво е захранването) да добавиш тези 200лв и нова платформа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.