Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет на всички!

Имам една дилема от известно време. Искам качествено и силничко аудио, имам един Privileg буфер за сега но ако не се лъжа е около 60 вата, което не ми стига, искам нещо 150-200 и по-качествено.

Та по същество дилемата ми е следната, буфер с колонки за по големи пари ли да търся, аудио уредба/система ли да бъде или усилвател и колони ще е най-доброто решение. Ако може препоръчайте нещо конкретно като усилвател/аудио система.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Иванов27
      Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос предварително! Искам да си закупя аудио систама, но неразбирам абсолютно нищо от тази сфера и затова не мисля да се впускам в излишни размисли и страсти. Просто искам мнения, на хора по компетентни от мен в тази област и да отивам, и да купувам.
      Харесват ми като дизайн онези по-висосите колони, които са по 4 броя, мисля че се нарича домашно кино. Искам да попитам, могат ли тези колони да се използват за слушане на висоса музика или се използват главно за филми, както е упоменато в имато им.
      Харесва ми дизайна, но не държа да са точно такива, като цяло няма значение много от вида просто искам да се чуват добре и доста силно.
      Като пари не мисля да давам много и мисля да отделя около 300-400лв. 
      Знам, че има много такива теми, но както казах, просто не ми се занимава с изледователска дейност и каквото ми предложите просто ще го купя.
      Ппс: Знам, че за тази цена не може да се очаква много, но все пак би трябвало да има някоя прилична система
      Забравих да спимена, ще ми трябва за апартамент, по-точно за стая около 20 и нещо квадрата..
    • от kolib4iata
      Здравейте.
      Искам да подобря звученето на Flac файловете с аудио (звукова) карта но не знам дали си заслужава да платя някоя 5.1 или 7.1 и да слушам само стереото.Никъде не можах да намеря стерео карта и моля по-запознатите да ми препоръчат такава ако има за 100-на лева.Сега слушам на дънското аудио което е с ALC887.Гледах и даковете но се информирах, че за да се възползвам на 100% от качеството на дигиталния сигнал всичко от компютъра трябва да е усилено до края, а моите тонколони се усилват от задния панел и е неудобно.Имат дистанционно но е по-удобно да си регулирам степента от windows.Кажете също с това дъно дали има смисъл да взимам изобщо нещо друго до 100 лева.
      Тонколоните са Edifier R1800T III
      Дъното e GA-Z77-DS3H
    • от dzaabo
      Привет !
      Моля някой да даде акъл за някоя програма за редакция на видео !
      Сега ще обясня ТОЧНО за какво иде реч !
      Една моя приятелка е учителка по английски език на деца !
      Целта и е на дадено анимационно филмче да махне гласа на героя който говори и да сложи глас на детето ...
      Идеята е :
      Децата да озвучат филмчето със собствени думи и после да може да се посне в училището за да видят всичките деца кой какво е направил ...
      Аз лично и препоръчах Формат Фактори ..Но тя каза че не и върши точно това , което иска .
      Жената живее в Украйна и предимство ще е някоя програма дето има Руски или английски език !
      Тенкю предварително ...
      Ако може програмата да не е много сложна !
      Като за човек със знания за работа с компютър но все пак да е по опростена !
      Ако нещо не съм обяснил както тряя ще допълня ! Само кажете точно какво се иска като инфо още от мене
    • от Потребител №1
      Здравейте понеже не намерих тема с като моя проблем точно искам да попитам какъв би бил проблема ако нито един канал не свири но когато свързвам колона се чува звук от нея когато са свързвам. Само да отбележа бях допрял - във капака на усилвателя докато + беше свързан. Искам просто мнение за да знам дали има смисъл да го водя на ремонт. Ако го занеса на ремонт за да попитам какво му има те ще трябва да го вземат и направо да го оправят а като не знам колко пари е лошо... Благодаря предварително на хората които ще се опитат да помогнат. 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.