Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Купих си процесор и видеокарта, но се оказа, че захранването Multirama LPG9-43 500W не върши работа. Процесора е Intel Q6600, видеокартата AMD HD6870, RAM 2Gb PQI, дъно GA-EP41-UD3L. Спрял съм се на следните модели Enermax, Ednet, Zalman,
Corsair. Може да ми предложите и други захранвания до 80 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранващ блок Cooler Master GX Bronze, 450W - 85.49 лв. с безплатна доставка! Ще използваш преходник (Molex) за видеото защото иска 2 х 6 Pin PCI-E Connectors. Захранването доколкото знам си има Molex Cable или отделен кабел в кутията.

Ако смяташ да овърклокваш процесора и видеото вземай това: 

Захранващ блок Cooler Master GX Bronze, 550W - 104.84 лв. с безплатна доставка!

ПП: От захранване не бива да се прави компромис защото зависи цялата система. 

Редактирано от duskwood (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая Корсара (CWT) е единственото с яка единичната линия от 41А. Другите не ми допадат но като втори избор по-скоро Zalman (FSP).

Enermax-а е по-стария модел та е по-лош избор. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранващ блок Cooler Master GX Bronze, 450W - 85.49 лв. с безплатна доставка!

Грабвай го и не се чуди. За 85лв. няма да намериш по-качествено захранване от това.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A от това Захранващ блок Cooler Master GX Bronze, 450W - 85.49 лв. и Corsair кое е по-доброто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-доброто е новото,на използвано захранване вяра да нямаш.GX 450 е с 420 w +12,производство на Electronics с ADDA фан.

Погледни и тези- SS430Bronze и NJOY500RGE.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите на всички. Взех си http://www.coolermaster.com/service/support/model/RS-620-ASAA-A1/

Редактирано от didopioneer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано много е напудрено но реално не е нищо особено. Корсара си беше добър и за без пари (60 кинта?) та трябваше него да вземеш.

Но така или иначе всичко е по-добро от стария ментак та честито. С това поне ще си спокоен че няма да гръмне нещо което е най-важното.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано много е напудрено но реално не е нищо особено. Корсара си беше добър и за без пари (60 кинта?) та трябваше него да вземеш.

Но така или иначе всичко е по-добро от стария ментак та честито. С това поне ще си спокоен че няма да гръмне нещо което е най-важното.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Благодаря за пожеланието. Корсара го изтървах и затова взех Куулър Мастера. Беше от Варна и го тествах предварително. Харесва ми и че е модулно. Има още 2 години гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.