Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Martin77

GTA IV Ми забива

Препоръчан отговор

GTA 4 я играя на минимум:( Ето и параметрите ми: 

Видео Карта:AMD Radeon HD 6530d

Ram:4gb

Процесор: AMD A6-3670 APU with Radeon HD Graphics, 2700 MHz

Проблема от видео картата ли е ? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA 4 я играя на минимум :( Ето и параметрите ми: 

Видео Карта:AMD Radeon HD 6530d

Ram:4gb

Процесор: AMD A6-3670 APU with Radeon HD Graphics, 2700 MHz

Най-вероятно видеото. И процесора е слаб. На каква резолюция играеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на тази ли игра забива? Оригинална ли е или е свалена от торент тракер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно видеото. И процесора е слаб. На каква резолюция играеш?

Да... Мисля да си копувам нова видео карта.Играя я на Low 800x600

Само на тази ли игра забива? Оригинална ли е или е свалена от торент тракер?

Да, само на тази.Свалена е от Замунда.

Кои видео карти са добри за новите игри ? 100-200 лв ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето изискванията за играта, за да може да върви. Ако си я свалил от тракер, виж в коментарите някой да не би да има подобен проблем като твоя. Не е ли оригинална играта, а е кракната всичко може да се очаква като проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да... Мисля да си копувам нова видео карта.Играя я на Low 800x600

Да, само на тази.Свалена е от Замунда.

На толкова ниска резолюция не може да ти забива. Проблема е от торента. Мисля че имаше някакъв fix дето се инсталира за тази игра. 

Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че процесорът е "четири-ядрен", нищо не значи. Пък тази вградена графика е доста слаба, то и се вижда. Като гледам този раздел, все от тези процесорите има оплаквания. Все ми се струва, че тези процесори не са "четири-ядрени", ами "три-ядрени" такива

Като краен бюджет, колко, 100 или 200 лева? Ето това би бил добър вариант. Като за 200 лева, за минимум добра игра. Тази ще свърши работа : SAPPHIRE HD7770 GHZ Edition 1G GD5 - 191.60 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи при други игри има ли проблеми? GTA IV е некадърно портната игра и забива при по-добри машини от твоята. Вграденото видео не е толкова слабо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от процесора.AMD - A8 APU 3870 3.00 GHZ това е на приятелят ми с вграденото му видео също забиваше, а сега като си купи наскоро  Nvidia Geforce GTX 780 я подкарва на максимум резолюций и ефекти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи при други игри има ли проблеми? GTA IV е некадърно портната игра и забива при по-добри машини от твоята. Вграденото видео не е толкова слабо.

При други игри нямам проблеми.

Това, че процесорът е "четири-ядрен", нищо не значи. Пък тази вградена графика е доста слаба, то и се вижда. Като гледам този раздел, все от тези процесорите има оплаквания. Все ми се струва, че тези процесори не са "четири-ядрени", ами "три-ядрени" такива

Като краен бюджет, колко, 100 или 200 лева? Ето това би бил добър вариант. Като за 200 лева, за минимум добра игра. Тази ще свърши работа : SAPPHIRE HD7770 GHZ Edition 1G GD5 - 191.60 лв. с ДДС

Значи с тази видео карта ще мога да играя на МАКС ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си прави труда,аз немога да я играя на макс без да ми сече.Самата игра е пълен шит откъм оптимизацията.

Истината е,че играта върви добре на някой машини,а на други не.Никой няма точен отговор защо е така и от какво е.

Преди играта ми вървеше по-гладко със старата видеокарта HD3850,а сега със GTX670 дори и на най-ниски настройки пак насича и не е плавна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от WhiteTooth
      Здравейте, днес на 14.03.2018 пуснаха нов Update за Windows 10, и тъй като ми излезе прозорец който не ми позволяваше да изключа Update-а, а само да го отложа, то реших да го пусна още на момента. Малко по-късно като седнах отново на компютъра и пуснах CS:GO имах страшен лаг ( спад на FPS-а ), преди играх с 200-300 FPS, а сега изведнъж с 60-80 ( максимум ), реших да пусна Minecraft ( знам, смешно, но факт ), като преди я играех с 800 FPS, а сега на момента спада на 100.
      Някой може ли да ми даде съвет, какво да направя за да разреша проблема, ( убеден ) съм че това нещо стана след Update-а, не съм теглил нищо друго.
    • от Този
      Преди два дни си преинсталирах 7-ицата (64-битова) - минах от Ulti на Pro. Спазих стъпките от ръководството (единствено прескочих HECI драйвъра понеже доколкото помня не е нужен за редови потребители), набавих си програмите и уж всичко вече готово. На моменти беше доста бавничък а преди малко съвсем зацикли. Имах отворени 5 раздела в Хром - поща, един форум, две статии и търсене в Гугъл - нищо натоварващо, + панела на Windows Defender, който не знайно защо не мога да изключа (код за грешка 0х80004002, каквото и да значи това).
      Курсорът взе да се движи със скорост милиметър на 5 сек., не можех да превключа между отворените прозорци, в Хром екранът почерня. Успях да отворя task manager, ето така изглеждаше положението: 

Става въпрос за лаптоп с 4GB RAM. Шотовете са правени в рамките на няколко секунди, консумацията на памет скачаше между 75 и 95%. Уви, не се сетих да отворя процесите от всички потребители.
      Рестартирах машината, като както изключването така и зареждането бяха необичайно бавни (от порядъка на 5, съответно 3 мин.).
      Сега уж се пооправи, слава Богу, но се чудя какво ли може да е било това. Сега като кликнах въпросния бутон в task manager виждам че имам няколко процеса svchost
      upload
      Преди да спадне RAM-та, този който сега е на 86 беше към 150. С десен бутон върху него, избрах "отиди на услуги" и ми изкара следните:
      бесплатный хостинг картинок
      Това вече е отвъд скромните ми познания.
    • от Jack Alvarez
      Здравейте,

Имам един проблем със интернета от 3 месеца, звънях на Мегалан идваха правиха като луди сменяха суйтчове филми, рутери и накрая нищо.
      Отидох на море, проблема там го нямаше, върнах се и ето го пак, мислех си, че с времето ще се оправи, тъй като единия техник ми каза, че са правили нова инсталация във моя квартал, но не е и от това, най-сетне разбрах, че проблема ми е от това, че има много Wi-Fi мрежи околко мен, смених на Channel 10 имаше най-малко хора, даже нямаше почти никой, обаче проблема още съществува, кажете дали има начин да направа някакси 'Изолация на рутера' един вид да го пусна на макс 10 метра разстояние за да не се бърка с другите рутери, не ми се дават 50/100 лева сега за нов рутер, затова съм дошъл тук да питам.
      Рутер: TL-WR740N / TL-WR740ND -> 150M
      Поздрави,
    • от VolvoPower
      Значи досега съм сменил над 10 мишки, и се оказа, че проблемът не идва от мишките. Работя с 8цата и когато играя цс, мишката лагва.  Много е гадно. Движенията са забавени. Има ли решение на този проблем? Ако има, моля, кажете какво е то. 
      Благодаря.
    • от nedqlkow
      Здравейте ,

тъй като не разбирам особено много от видеокарти и като цяло от спецификации на даден бил той настолен компютър или лаптоп , предпочитам да се допитам до вас . Към момента разполагам с тази машина http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display?docId=emr_na-c02782018 . Интересува ме дали ще мога да подкарам нормално на нея Grand Theft Auto IV ?

За съжаление в момента нямам особено стабилна интернет връзка и едно евентуално изтегляне на инсталационния файл ще отнеме доста време . От тази гледна точка искам да имам някаква представа има ли смисъл изобщо да го тегля , или машината ми не е достатъчно добра , за да подкара играта ?

Благодаря ви

Пп - качвам и снимка , в случай , че има някой недоверчив към линка

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.