Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте търся кутия за компютър която представлява от ония дето са за бенчмаркове.Сам мога да направя но нямам време. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК, а какво трябва да побере и какъв е бюджета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш на предвид това трябва да се разделиш с бая парици. Ето едно предложение от мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aerocool Strike-X Air

Публикувано изображение

Но нека говорим с някакъв бюджет...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти сам си намерил готов вариант само трябва да го сглобиш. Използваш материали които не провеждат електричество не са лесно запалими. От там нататък фантазията и дизайна са твоя работа. Добре, ще е и частите ти да са красиви в този пример който си дал само дъното ти е 1400лв. Дано там където го слагаш не е толкова прашно защото, ще имаш сериозни проблеми. А защо пък да не я направиш от прозрачен плексиглас с филтри и достатъчно голям въздушен поток.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще се занмаваш с бенчмаркове професионално ще е добре да се оборудваш с такова нещо, но в противен случай няма никакъв смисъл. Ако искаш да се кефиш на машинката си и искаш да се виждат чарколята вътре, по-добре си вземи някоя кутия с прозрачен страничен капак.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.